Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze 119zl a 145zl a po drugie kup sobie zwykły kabel z biedronki albo bazaru chińskiego a ja kupię sobie droższy bo lubię przepłacać a co tam bogatemu wolno wszystko

 

Widzę że tu sami znawcy kabli i telewizorów a później raban że to nie chodzi albo tamnto:)

 

https://satkurier.pl/news/160655/wszystko-o-kablach-hdmi-ile-hdmi-w-hdmi.html

Doliczona wysyłka bo za darmo nie prześlą. 

Kto mówi o biedronce? Masa markowych kabli jest które mają odpowiednią przepustowość (bo o to chodzi w nich a nie jakieś zmyślone "kable 2.0") które kosztują od ręki w marketach 40-49zł za 2m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymienilem w końcu swojego prawie 9 letniego Turbo na Ultraboxa 4k. Jest tylko jeden blad w sofcie a mianowicie mam 2 konwertery. 1 twin na HB i solo na Astre. 1 wyjscie z twina + astra do Diseqc a 2gie bezposrednio. Przy takiej konfiguracji dekoder nie odbiera wszytkich kanalow a tylko czesc. Po chwili jest na odwrot. Pojawia sie wtedy komunikat „Obecnie program jest nie nadawany. Sprobuj ponownie pozniej.” Na Turbo nie mialem problemu z taka konfiguracja. Dodam ze kiedy wybiore konfiguracje bez Diseqc wszystko dziala poprawnie. Poza tym jestem bardzo zadowolony. Pomimo instalacji 2 kablowej dekoder bardzo szybko przelacza kanaly, jakosc obrazu w porownaniu do turbo rowniez na +.

 

I jak ten problem rozwiązałeś ? Odłączyłeś Astre/Diseqc ?

Mam identyczną instalacje, a jutro planowałem wymienić dekoder. Ten wpis mnie trochę zaniepokoił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ten problem rozwiązałeś ? Odłączyłeś Astre/Diseqc ?

Mam identyczną instalacje, a jutro planowałem wymienić dekoder. Ten wpis mnie trochę zaniepokoił.

Nie odlaczalem Astry i Deseqc, wybralem jedynie w ustawieniach anteny na obu Bez Diseqc. Przy takim ustawieniu dekoder normalnie pracuje. W przyszlym miesiacu planuje zakup konwertera Unicable wiec i tak zostanie tylko HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zainstalowania MR z wifibox+ i pytanie dlaczego dekoder 4k w stanby nie ma czerwonej diody wyłączenia a biała czy tak ma być? I jakoś nie widzę różnicy na 4k heheh :)

 

Nie wiem czy tylko w opcji MR karta cameleon nie działa tzn pojawia się tylko ekran aktywacji z skalą jakości sygnału i nic więcej tylko przypisania aktywuje ekran by oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zainstalowania MR z wifibox+ i pytanie dlaczego dekoder 4k w stanby nie ma czerwonej diody wyłączenia a biała czy tak ma być? I jakoś nie widzę różnicy na 4k heheh :)

 

To proponuje wybrać się do okulisty albo kupić sobie tv 4k. To wtedy zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4k...ehhh

 

A tak na jakiej zasadzie działa MR 4k i wifibox+ cayman jak ja rozumiem musza być połączone razem dekodery albo przewodowo albo wifi ale ja np nie skonfigurowałem ani przewodowo ani wifi tylko na infolini puściła uprawnienia na 2 dekodery i działa tak jak za czsow cameleonow, czy z czasem będą jakieś problemy przykładowo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...