Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pytanie o dźwięk. Z tego co wiem kilka kanałów ma dźwięk 5.1 jeśli oczywiście dany program jest z tym dźwiękiem nadawany, np. Canal+ itd. Jednak są też kanały, na których nigdy nie słyszałem dźwięku 5.1, a w dekoderze dolby digital jest ustawione na TAK po naciśnięciu przycisku +. Wtedy nie mogę sterować głośnością na pilocie od dekodera. Czy jest sens by na tych kanałach Dolby Digital było na TAK?. Bo różnicy nie słyszę po przełączeniu on/off. Jednak może się mylę, stąd te pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kabel HDMI polecacie do 4K Ultraboxa? Czytam o wielu problemach związanych z obrazem i dźwiękiem zwłaszcza przy transmisjach z HDR. Jakich kabli używacie? Dodam tylko, że potrzebuję kabelka max. 1,5m i najlepiej jakiś nie opleciony tymi siatkami, nie lubię jak kabel jest mega gruby, sztywny i się nie zgina.

Mam też pytanie, czy jest jakiś skrót do wyszukiwania kanału na liście kanałów? Kiedyś w Turbo przytrzymywało się jakąś cyfrę i włączała się taka szybka wyszukiwareczka. Gdzie mogę znaleźć w necie wykaz kanałów na liście w Ultraboxach? Lista kanałów zagranicznych jest inna niż w Turbo i niestety ewidentnie nie mogę znaleźć jednego kanału na którym mi zależy, a był na liście w Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam takiego kabla i wszystko śmiga, łącznie z HDR'em: https://www.spam.org/kabel-unitek-hdmi-hdmi-2m-szaro-czarny-y-c138rgy-1353580/ Niestety jest sztywny i w oplocie :) Podstawa to przepustowość, musi być 18Gbps.

Jeżeli chodzi o przeglądanie listy kanałów, to wydaje mi się, że najszybciej wcisnąć po prostu przycisk OK na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kabel HDMI polecacie do 4K Ultraboxa? Czytam o wielu problemach związanych z obrazem i dźwiękiem zwłaszcza przy transmisjach z HDR. Jakich kabli używacie? Dodam tylko, że potrzebuję kabelka max. 1,5m i najlepiej jakiś nie opleciony tymi siatkami, nie lubię jak kabel jest mega gruby, sztywny i się nie zgina.

Mam też pytanie, czy jest jakiś skrót do wyszukiwania kanału na liście kanałów? Kiedyś w Turbo przytrzymywało się jakąś cyfrę i włączała się taka szybka wyszukiwareczka. Gdzie mogę znaleźć w necie wykaz kanałów na liście w Ultraboxach? Lista kanałów zagranicznych jest inna niż w Turbo i niestety ewidentnie nie mogę znaleźć jednego kanału na którym mi zależy, a był na liście w Turbo.

Wystarczy kabel z Biedronki HDMI za 15 zł - HIGH SPEED chodzi pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagranie NC+ poniżej pasa.

Dali dekoder 4K UHD i w promocji dostęp do C+ 4K i TVP 4K.

Ludzie rzucili się jak na świeże bułki o 6 rano.

Za dzierżawę dekodera NC+ sobie życzy parę złotych.

Teraz za możliwość oglądania programu C+ 4K też doliczą parę złotych.

Zablokowali możliwość oglądania programów 4K FTA z sat.

 

Kasa im się musi zgadzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie u nich jest żałosne. Oby im się czkawką odbiło. Ja też poleciałem po te ciepłe bułeczki i dzisiaj zostałem z samym dekoderem 4K. Ale spokojnie na koniec umowy oddam im to cudo i niech prezes sobie w gabinecie postawi, bo ja się obejdę bez. 

ps

mam nadzieję że internet prędzej czy później ich rozumu nauczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie kończę z nimi z pogardą patrząc na  i ich pseudo promocje w których ludzie w dobrej wierze coś kupują a później okazuje się to wielkim oszustwem  bo inaczej tego nie mogę nazwać ( 20zł/m-c za 1 kanał, bez znaczenia ile jest w promocji to i tak 20zł ) !!!!!!!!

Nie mam pomysłu jeszcze na co przejdę ( umowa kończy się w styczniu ). Internet to na pewno w ramach uzupełnienia może cam z kartą lub coś innego. Czas pokarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wiecie na 100% że będziecie płacić za canal+4k?

 

Tak już miałem propozycję za 20zł / m-c. Promocji żadnych dla mnie na ten kanał nie ma ani w ICA ani na info. Po za  tym proszę policzyć jak wysoki jest charach na 4K. 20zł abonament do tego 15zł za dekoder tj r-m 35 zł. Reasumując za jeden program płacimy 35 zł. Nie wiem gdzie jeszcze jest drożej. Paczki kanałów po 3 np Eleven 15zł, 8 canał+ 40 zł ( to wszystko bez promo. ). Za taką cenę to ja mam Netflixa z dużym udziałem filmów 4H HDR i DV. Resztę pozostawię bez komentarza bo żenujące działanie operatora więcej słów nie wymaga. ŻENADA I KPINA Z ABONENTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na koniec pozdrawiam wszystkich zdrowo i racjonalnie myślących. Nie dajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez zibi45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się możesz zdziwić bo on nie jest częścią tej paczki. Zresztą jak masz umowę na emaila to zobacz czy masz tam ten kanał wpisany za darmo - wątpię :). Ale u Ciebie powinno udać się reklamacją to uzyskać za darmo - oczywiście jeśli dokładnie tak powiedziała konsultantka, że jest częścią paczki C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, poszła dopytać i powiedziała, że będzie bezpłatnie. Wiedziałem o tej dopłacie,więc specjalnie wypytałem. Nie mam na @ wyszczególnione. Ale jeśli by mi go w sobotę wyłączyli to rozmowa jest nagrywana i jakoś to zalatwię. Aczkolwiek wydaję mi się, że na 2 dni od wprowadzenia ewentualnej opłaty nie wycisneli by mi takiego kitu. Zresztą kanał nie jest warty dopłaty.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsulowi nigdy się nie wieży. Tak śmieją się z CP ,że robi ludzi w bambuko ,a tu okazuje się ,że NC+ robi większe wałki. Co do tego 4k mmm może najpierw to te nasze hade niech będzie prawdziwym HD ,a nie jak teraz. Ogólnie to zawsze Cyfra+ jak i teraz NC+ miała i ma ukryte koszty i jak się ktoś dobrze nie do pyta to klops. Co do haraczu za te "cudo" techniki to 15X24=360. Może nie mamy tunera 4K, ale sto razy lepszy od tego tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tego nie ma na @ to ...;). Zresztą sam zobaczysz. Pewnie będzie reklamacja :).

Ps @mały1982

Konsulowi nigdy się nie wieży.

"wierzy" od "wiary" a nie "wieży" od budynku ;):D.

 

Co do opłaty za dekoder. Szanuję wybór innych ale dla mnie to jest głupie i świńskie. 360zł/24m za coś co nie jest moje i muszę oddać. Na czymś oglądać muszę to, za co płacę. A skoro nie mogę na swoim tylko na ich - to wołanie za to ekstra kasy to dla mnie totalne świństwo.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...