Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz żyleta na moim TV plazmowym LG. Polecam zainwestować w dobry TV jestem pewien, że gdyby Viva zaczęła nadać w HD Ja nie zobaczyłbym żadnej różnicy. VIVA UK nadaje już w dużo gorszej jakości obrazu i to już widać.

Trochę Cię poniosło z tym obrazem żyleta na TV plazmowym i z tym, że gdyby VIVA zaczęła nadawać w HD, to nie zobaczyłbyś żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Cię poniosło z tym obrazem żyleta na TV plazmowym i z tym, że gdyby VIVA zaczęła nadawać w HD, to nie zobaczyłbyś żadnej różnicy.

 

Raczej mnie nie poniosło, bo wiem jaki mam obraz na Vivie. Jest ostry nie mruży się przy dynamicznych scenach tak jak na kanałach przy niższym bitrate i na telewizorach LCD. Fakt, że u mojej Mamy na TV LCD ''37'' Sony Viva wygląda już gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ekstra wypasioną 55 calową plazmę Panasonica (skalibrowaną), którą kupiłem za bardzo duże pieniądze i doskonale wiem jak wygląda na niej VIVA. Nie ma ona nic wspólnego z jakością obrazu HD i koniec kropka. To, że nie jest nadawana w kiepskim SD zgoda, ale nie pisz proszę, że gdyby zaczęła nadawać w HD to nie zobaczyłbyś żadnejróżnicy. Jest to nieprawda, bo różnica byłaby ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom w przeciwieństwie do większości nadawców kanałów muzycznych ma własny transponder na HB, więc różnice między utrzymaniem VIVY SD, a VIVY HD będą praktycznie niezauważalne. Platformy cyfrowe również nie powinny robić problemów z podmianą. Jedynie sieci kablowe mogą stanowić problem. Tak, czy inaczej decyzja o starcie VIVY HD zależy wyłącznie od Viacom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB ktoś napisał, że utwór TIËSTO - IN THE DARK jest zle podpisany. Dopisany jest wokalista JOHN LEGEND, a to nie on śpiewał tylko CHRISTIAN BURNS. Jak ostatnio widziałem ten utwór to był dobrze podpisany. Ktoś wie czemu JOHN LEGEND został dopisany. Czy to z automatu tak wyskoczyło?

 

Jeżeli ktoś nie kojarzy utworu DJ TIESTO z tym wokalistą to SUMMER NIGHTS.

 

Dzisiaj TY WYBIERASZ nie miał tematu w belce. Dla mnie tak może zostać. Z tego co pamiętam już raz tak było. Wiem, że tak było na VIVA GER. Z utworów, które dzisiaj poleciały, a dawno nie były grane w tym paśmie: TIËSTO - RED LIGHTS, BLONDE FEAT. MELISSA STEEL - I LOVED YOU, BLACK EYED PEAS - ROCK THAT BODY, DNCE - CAKE BY THE OCEAN, SNOOP DOGG - SWEAT [sNOOP VS. DAVID GUETTA REMIX], THE CHAINSMOKERS - ROSES, LADY GAGA - BAD ROMANCE, FLO RIDA - WILD ONES.

 

Jeszcze co do TIËSTO. Prawie wszystkie utwory teraz mają dopisanego wokalistę - JOHN LEGEND. Na pewno ma ADIAGO FOR STRINGS I TRAFFIC. RED LIGHTS nie miało.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj

 

Tego DNCE - Cake By The Ocean dawno nie było w Ty Wybierasz, ani The Chainsmokers - Roses. Dobrze, że się dziś pojawiły :) Lady Gagę z utworem Bad Romance widziałem też wczoraj wieczorem w VIVA Dance Mix.

Tak bardzo się uwzięli na utwory Tiesto, że dopisują Johna Legenda. Podobnie jest też z klipami Britney Spears, że mają już dopisane: G-EAZY. Te błędy już mają zaliczone za sobą.

 

@kacper130700, też pamiętam to. Chyba w 2013 roku jak w Ty Wybierasz leciał m. in. utwór Ke$hy ''Take It Off'' to nie było belki.

 

Dzisiaj

 

Włączyłem gdzieś Vivę po 10:20 i zauważyłem, że na miejscu 20. w Ty Wybierasz była Amelia Lilly - You Bring Me Joy. To niemożliwe, że jest na tej pozycji ten utwór. Jeszcze wczoraj uplasował się na 16. miejscu. Co do belki z trójkącikiem, to temat się pojawił podpisany - Electro Dance Music.

Jak skończyła się piosenka Madonna - Music na miejscu 7, to podczas reklam wyświetlała się belka z nazwą pasma i tematu oraz trójkącik z żółtym kółeczkiem, po kilku minutach one zniknęły. Po reklamach poleciał Mans Zelmerlow - Fire In The Rain. Nie było logo Vivy ani belki z trójkącikiem, był tylko numerek wyświetlany, bez kółeczka. Po utworze Martin Garrix - Now That I've Found You włączono reklamy, gdzie logo było białe i przezroczyste. Po nich już wszystko działało.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_am

Jak włączyłeś po 10:20 to na pewno leciało 16. miejsce z utworem AMELIA LILY - YOU BRING ME JOY. Ale zamiast cyfry 16 to 20 było. Tak? Po tym utworze była w kółeczku cyfra 15?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...