Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym klipem Daft Punk, to ten filmik co dałeś linka do niego to jest po prostu oryginalne wideo ze scenami z Pharrellem bez montowania i powtarzania się tych samych scen. :D

NIE MA OFICJALNEGO TELEDYSKU. Tak mi odpisali na prywatnej wiadomości na facebook'u i taki mają w bazie klip i taki emitują. :D

 

Niby tak, ale skoro istnieje wersja dłuższa klipu, a jak napisali nie ma oficjalnego teledysku, to dlaczego nie można puści tej dłuższej. Ten klip, który aktualnie leci wygląda jak reklama tej piosenki po prostu , kawałek zwrotki i refren. Na MTV Live HD widziałem wersję 4 minutową, śledzę jeszcze VH1 PL , ale nie mogę trafic, tyle że VH1 korzysta chyba z tej samej bazy co VIVA , ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad PIĘCIOMINUTOWE REKLAMY!?? :shock: Im odbiło, czy aż tak im oglądalność spadła? :/

 

Co do Daft Punka, to by mogli puszczać tą wersję, co widziałem na MTV Live, czyli z tymi animowanymi wstawkami z innej piosenki (i nie chodzi mi o te rysowane wstawki co lecą na innych stacjach typu Eska czy 4FUN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nie wiem czy zauważyliście ale w 100% VIVA pozbyli się chyba gier SMS. :D

W nocy od 2:00 nie było w ogóle, teraz leci też bez gier. Jeśli to celowe posunięcie (a nie awaria) to bardzo dobrze bo tylko szpeciły i nijak się mają do ostrej i miejskiej oprawy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ten pierwszy rok "nowej Vivy"?

Gorzej, aniżeli fatalnie. Nietypowe konkursy - poniżej zera, słabiutka nuta i nic więcej nie ma :D

Wydaje mi się , czy belki w TOP 100 na VIVIE DE różnią się od tych które są używane normalnie?

W pr. "VIVA TOP 100" belki są większe - stare, ale to zwykłe niedociągnięcie. Belki dawno zostały zmodernizowane, lecz zapomnieli o tym pr.

Druga rzecz, po co im ta dopiska AT na ekranie?

Poczytaj w FAQ VIVA GER\AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie ten pierwszy rok "nowej Vivy"?

Na początku jakieś poruszenie, potem jednak ostry hamulec ręczny. Swoimi jesiennymi posunięciami zaprzeczyli wszystkim swoim hasłom "ostrej" VIVY.

 

zaczęło się obiecująco a z biegiem czasu jakby szefostwu zabrakło pomysłu w którą stronę programową iść.

Może nie mam racji, ale patrząc na ten kanał (to ostatnie słowo proszę odebrać w sposób dosłowny) mam wrażenie, że oni tam nadal nie wiedzą, jak tym zarządzać.

 

Z wielkiej stacji zrobili.. to co wszyscy widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przełączyłem dzisiaj na VIVE zaobserwowałem dwie rzeczy:

1.Gdy kończyło się pasmo "Ty wybierasz" którego tematem były polskie piosenki to belki co będzie potem itp. były po niemiecku

2.Po "Ty wybierasz" zaczęło się pasmo "100% Viva" - zagrali jedną piosenkę (konkretnie: Inna - More than Friends) i potem............. REKLAMY! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy były dlatego, ponieważ 100% Viva zaczęlo się zaraz przed "połową godz." a Viva właśnie wtedy zawsze puszcza drugie reklamy.

Co do tych niemieckich belek to dziś wyjątkowo tego nie zauważyłem.

Top 50 polskie było śmieszne: 3 klipy Honey, E. Lisowskiej, Grzeszczak, 2 Mrozu, Lemon, Kazadi, Mezo itp. Może 10-15 pozycji było pojedynczych.

Jedyna rzecz jaka ratuje Vivę to brak smsów i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...