Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pasmo "100% VIVA" od następnego tygodnia wyleci z ramówki, zamiast niego jakiś nowy ''twór'' pt. "HITLISTA". Ciekawe czy chociaż czołówkę będzie mieć.

 

Aktualna ramówka jest monotonną, totalną porażką. Cały czas te same beznadziejne programy w kółko. VIVA Polska osiągnęła dno dna.

 

PS. @andrzej1, Dzięki za link do identów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon będzie Australijską wersją. Też uważam, ze amerykańskie były gorsze. O Cometach to moim zdaniem już można zapomnieć....

 

Tutaj się zgodzę, że amerykańskie są kiepskie. Australijskie programy są fajne, dlatego wyjątkowo oglądałem "szoł" na Vivie o modelkach i modelach, tylko nie pamiętam tytułu i byłem zły, bo nagle zniknął z Vivy i nie wiem kto wygrał.

 

Co do HilLista to dajcie sobie spokój z komentarzami, bo już od ponad 5 lat (jak nie dłużej) będzie wiadomo, że to Planet Viva, czy 100% Viva, czy jakikolwiek inny program Vivy z tą samą "paczką" klipów przez cały czas tylko pod inną nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I że PRZEDE WSZYSTKIM będzie miała zminimalizowany trójkącik.
W to wątpię. Zminimalizowane trójkąty są tylko podczas seriali i programów rozrywkowych. Przez krótki czas z małym trójkątem było "MUSIC" (znane z VIVY GER/AT) i wyleciało. Numerki w podpisie z belką są całkiem możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zminimalizowane trójkąty są tylko podczas seriali i programów rozrywkowych. Przez krótki czas z małym trójkątem było "MUSIC" (znane z VIVY GER/AT) i wyleciało.

 

Week Top 10 oraz In & Out też miały małe, czarne, zminimalizowane trójkąty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i [beep], ale przynajmniej bardziej wartościowy. A tutaj same odgrzewane, tanie show'y.

 

Na dodatek wbrew logice. Po rebrandingu "Futurama" była najchętniej oglądanym programem w ramówce stacji, znikła też niemal tak szybko, jak się pojawiła.

 

A teraz zaśmiecają jeszcze program jakimiś horrorami. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto planuje ramówkę Vivy to w ogóle nie ma pomysłu na cokolwiek. Wystarczy się zastanowić, co nasza Viva emituje lub emitowała przez ostatnie 2,5 roku. Filmy (horrory), seriale, reality show, kreskówki, 100 000 innych bzdurnych szołów... Brakuje jeszcze jakichś filmów dokumentalnych i anime do kompletu :D

Zrobili kanał ze wszystkim i niczym. Tym nie da się osiągnąć wysokiej oglądalności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że podobno od 17/02 na kanale VIVA Germany puszczać będą kultowe anime "Sailor Moon". Po 3 odcinki dziennie, a w weekendy powtórki.

Tam dopiero mają "[beep]" 8)

O, i niemcy wpadli na dobry pomysł. A u nas praktycznie cały czas ten sam k*rwidołek... "Miłość na żenująco", "SłIITaś:***na czy kujonka" i tak na okrągło... :/ A przecież mogliby puścić oklepane już w Polsce Anime: Sailor Moon, Tsubasa, Dragon Balle i Naruto. Niktby się raczej nie obraził. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo w Hitliście... chyba niedopracowane. Bo podczas czołówki jest dokładnie takie samo, jak w 100% VIVA, ale na ekranie jest cały czas zmaksymalizowany czarny trójkąt, który nie minimalizuje się po kilku sekundach. Nie wiem czy to tymczasowy błąd czy tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...