Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Mati06 napisał:

Mój Evo PVR też przed chwilą zwariował,

Mój również, wczoraj około 18-stej.

Ciągłe restarty a jak już się włączył, to obraz pokazał się na sekundę a potem czarny ekran i zero reakcji na pilota.

Po kilkukrotnym odłączeniu od prądu, w końcu się normalnie włączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mati06 napisał:

Dziwne bo i u mnie też wczoraj między 18 a 19 zaliczył ciągle restarty. Może chcą nas w ten sposób zmusić do tego ich cudeńka 4k pełnego baboli? 😁🙂🤣😂 

 

Pełno baboli to zostało ostatnio, poniekąd rozwiązane.  Dekoder działa sprawnie i szybko. Czasami jakiś bug się trafi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie coś takiego ,

wczoraj dekoder wyłączony jak zawsze z pilota, dziś chciałem obejrzeć serial nagrany wczoraj , włączam dekoder a tam "brak karty w dekoderze" , chociaż karta jest.

Niestety serial nie nagrał się wyświetla nieznany plik .

Ten [beep] działa coraz gorzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 18:48, bigi1966 napisał:

Też zaczął mi się restartować, tak sknocili ten dekoder,przywrócić do pierwszego soft z przed lat, wtedy to śmigał. 

Święta racja. Najlepiej działał na pierwszym sofcie. To co się teraz dzieje zwłaszcza z EPG przechodzi ludzkie pojęcie. Tak jakby mieli u siebie jakiegoś kreta z konkurencyjnej platformy, który specjalnie knoci kolejne wersje softu i to w najbardziej upierdliwy sposób.

Edytowane przez jusuw
błąd
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mako napisał:

jest jeszcze możliwość wzięcia EVOBox  PVR jako główny ?

Można ale nie przez stronę. Trzeba zadzwonić na infolinię albo pójść do punktu

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Specjalista Polsat Box napisał:

warto przywrócić domyślne ustawienia danego sprzętu.

Bo ludzie mają czas na późniejsze ustawianie wszystkiego, tworzenia własnych list programów...

Problemy są częste i raczej nikt nie ma ochoty ciągle się z tym szarpać.

 

Dekoder powinien działać tak, że po wyjęciu z pudełka przeprowadza się pierwszą konfigurację i korzysta a nie co chwila coś się wysypuje.  

To tak, jakbym musiał co chwile smartfon przywracać do ustawień fabrycznych, gdzie tu sens takiego sprzętu?

 

To już lepiej nie przydłużać umów, tylko uciekać do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wydarzyło się coś czego jeszcze nie spotkałem- leciał program TVN24 była jakaś wstawka reporterska i nagle zamilkł głos, po chwili weszło studio więc pomyślałem że to ich problemy na łączach, ale głos ze studia też nie docierał, sprawdziłem piloty, kliknąłem na inne kanały i wszędzie wyskakiwał komunikat Nieobsługiwany Format Dźwięku- zrobiłem reset i wszystko wróciło do normy, ale nie wiem czy dekoder zgłupiał czy to był problem nadawcy i powrót nastąpił w czasie gdy dekoder się resetował- spotkał się ktoś z czymś takim :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem bez dźwięku ale bez komunikatu i nawet reset nie pomógł dopiero dopięcie od tv kabla hdmi i spięcie ponowne w inne wejście hdmi potem przełozyłem kabel spowrotem w hdmi 1 i działa...jakas dziwna akcja...

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj po kilku tygodniach znowu się dekoder zresetował. A EPG, - ciągle jest beznadziejne. Często co drugi kanał nie ma bieżącej informacji o odbieranym programie. Wyświetlana jest informacja o "jutrzejszej" audycji.

Edytowane przez Kris5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie wczoraj był na ekranie misz masz. Podwójne napisy odbicia cienie i przeźroczyste menu że nic nie było widać. wyjęcie wtyczki pomogło ale zastanawia mnie jedno czy wersja oprogramowania 4.1.3 to jest jakaś nowa?? jak tak czy ktoś wie od kiedy i co poprawia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...