Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, że uszkodzony zasilacz może mieć wpływ na pracę dekodera.  Zasilacz nie musi być całkowicie uszkodzony, aby powodować niestabilną pracę dekodera.

APS ma obowiązek zawsze wymieniać komplet. Nie mają warunków i kompetencji aby dokonywać ekspertyz technicznych.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Tak bez 🔮🐰🎩magii  , @support458 @Specjalista Cyfrowy Polsat mając w umowie EVOBOX PVR i multiroom EVOBOX LITE jakie funkcje OFICJALNIE powinny działać w evobox lite :

 

- cofanie wstecz 7 dni na wybranych kanałach ( w sumie kilka nie ma tej funkcjonalności )

- pauzowanie danej audycji ( pauza herbatka , play oglądam dalej ) 

- oglądaj od początku daną audycje mimo iż już się skończyła 

Bo :

Jestem u rodziny ( zostali abo CP ) i mają PVR i LITE i w evo lite te wszystkie funkcje działają 🤷‍♀️🎈 , i teraz to wina CP że to działa , złej aktywacji , błąd uprawnień . Mają full pakiet :) , nie zgłaszaMY tego bo być może to jakiś błąd , a skoro działa to niech działa ( w innej rozmowie tutaj mówiliście , że taka konfiguracja nie pozwoli na taki odbiór funkcjonalności, za co walało się wiadro pomyj na Was za wprowadzanie w błąd  - bo tak CP chce i taką ma politykę i nie udostępnia tych funkcji  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2021 o 11:20, lokietek napisał:

2. Wyłączyć dźwięk przestrzenny albo włączyć dźwięk przestrzenny i sterowanie głośnością tv przez pilot dekodera o ile jest to możliwe

 

W dniu 15.04.2021 o 10:38, lokietek napisał:

Pilotem od dekodera można włączać jednocześnie TV oraz sterować głośnością w TV. Trzeba wejść w ustawienia, obraz i dźwięk, HDMI CEC włączone i sterowanie głośnością włączone.

Mam Samsunga serii Q60 model z 2020r gdy włączę dźwięk przestrzenny, w ogóle nie mogę sterować dźwiękiem (na dekoderze max, a sterowanie tylko pilotem od tv). Gdy włączę "regulacja głośności tv" to dźwięk zostaję na tym samym poziomie, ale już nie można sterować przy pomocy pilota cp. HDMI CEC włączone, dekoder podpięty do złącza HDMI ARC. Jakieś rozwiązanie? Na infolinii nie potrafili mi pomóc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z dekoderem evobox pvr. Nagrywając jaki kolwiek program nagranie zajmuje bardzo dużo miejsca na dysku. Nagrałem ostatnio film, po mniej więcej tygodniu dostałem informację że nie ma już miejsca na dysku. Ktoś tez tak miał lub ma? Denerwujące jest to że niby możliwość nagrywania a po jednym nagraniu kończy się miejsce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko " babol " w sofcie , mimo iż dekoder w zakładce PVR krzyczy że jest brak wolnego miejsca tak naprawdę jest inaczej . Kliknij :

Ustawienia 

Informacje 

Szczegóły sprzętowe 

Dyski

... i tam tak na serio widzimy ile wolnego miejsca mamy na dysku ;)

Nie stresuj sie :) dalej możesz nagrywać swoje programy , zerkaj tylko czasami tam gdzie napisałem.

@Specjalista Cyfrowy Polsat @support458 wiedzą o problemie od kilku miesięcy i sugestie do odpowiednich osób IT w CP najprawdopodobniej idą przez Wuhan  

 

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem stary dekoder HD5000 na  dekoder Evobox PVR z oprogramowaniem w wersji 3.5.8 i nie mogę sobie poradzić z tworzeniem list. Robiłem tak jak podawał na tym forum specjalista CP: 

Cytuję: W celu zbudowania listy ulubionych kanałów, należy najpierw wejść w Menu-> KANAŁY TV-> OK, a później nacisnąć przycisk Opcje i z listy, która się wyświetli, wybrać pozycję LISTA-> OK-> NOWA-> OK.

 

Następnie będzie trzeba wprowadzić jej nazwę i w celu zatwierdzenia wybrać opcję Akceptuj.

 

Na koniec aby dodać kanały do listy ulubionych, należy nacisnąć EPG-> strzałka w prawo (Kanały TV/Wszystkie), następnie wybrać pozycję i kliknąć w pole ,,Dodaj do ulubionych''. Koniec cytatu.

Później chcąc edytować listę po wybraniu niebieskiego przycisku "Ulubione" nie ma w ogóle nazwy tej listy.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tym modelu dekodera już jest w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 13:49, prezestomek napisał:

Wiadomo czemu nie działa Radio 357 w dekoderze?

Co ciekawe, o ile na evobox PVR ani razu nie udało mi się uruchomić 357 ( wyskakuje błąd), to na dekoderze evobox lite, po aktualizacji do oprogramowania Graphyne nie ma z tym żadnego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak u was z wyszukiwaniem? U mnie niczego kompletnie nie znajduje od dobrego pół roku.

Nawet jak wiem na 100%, że coś będzie emitowane - nope 0 wyników.

Żadne restarty nie pomagają - dekodera wymieniać nie chcę, bo mi szkoda nagrań, które mam, a i tak mam jakiś porządny egzemplarz jeśli chodzi o hardware, bo mi już chyba z 5 albo 6 lat działa bez żadnych wymian. Tylko ten soft z aktualizacji na aktualizację coraz gorszy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...