Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info od kolejnych (3 z rzędu ) konsultantów. Polsat rozesłał informacje do innych platform i kablówek.

Poza tym LM będzie w TVP. Mecze polskiej drużyny,środowe, półfinały i finał.

Za jakiś czas będą wydane komunikaty . Nie musicie wierzyć.

Miłego hejtowania i grilowania.

Dla mnie to dobra wiadomość, bo przynajmniej nie sprawdzą się pogłoski o tych mitycznych 30 ZŁ w przypadku wyłączności PSP w CP. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie Ty twierdziłeś, że tych kanałów nigdy nie będzie w nc+?

Twierdził, że nie będzie. :P Nadal nie wiemy jak będzie naprawdę... :) Solorz jednak myśli ekonomicznie i w tym moja nadzieja, że sobie to we wrześniu wykupię na dekoderze NC+. :D Technologii Super HD jeszcze ''enkowcy" nie widzieli, więc będzie to nie lada gratka. :D

 

@domin107, a wiesz może, czy ta paczka dla kablówek i platform satelitarnych będzie zawierała też te cztery serwisy? Czy tylko dwa kanały Polsat Sport Premium?

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisali mi tu niektórzy, że mają Iplę, mają abonentów Plusa i NC+ na pewno nie zaoferują.... :) Przypominam jaki był hejt podczas EURO2016 ludzi, którzy zapłacili w Ipli i im się wszystko zacinało... :) Mi się Liga Mistrzów w czymś takim jak Ipla nie uśmiecha i czekam na ofertę w NC+. :)

Ciekawi mnie tylko czy za Ligę Mistrzów będzie opłata miesięczna ze zobowiązaniem na cały rok i co będzie tam leciało jak Liga Mistrzów grać nie będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@domin107, a wiesz może, czy ta paczka dla kablówek i platform satelitarnych będzie zawierała też te cztery serwisy? Czy tylko dwa kanały Polsat Sport Premium?

To jest podobno kwestia, która jest w tej chwili rozpatrywana. Ale jest informacja taka, że kupując Polsaty sport premium będziesz miał dostęp do wszystkich meczów z danej kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku po zakupie wydawało się, że rzeczywiście szanse na LM w NC+ są zerowe. Takie też były początkowe sugestie ze strony CP. Ostatnie wywiady i informacje sugerują wprost, że CP nie zamknie się z ofertą tylko dla swoich abonentów. Kanały Premium z opłatą miesięczną w chwili obecnej wydają się dziwnym pomysłem. Rozgrywki europejskich pucharów nie odbywają się w każdym tygodniu, a są też przerwy przez kilka miesięcy jak zimowa w trakcie czy letnia po finale. Zobaczymy co wykombinują. Dla abonentów im szybciej podadzą zasady i ceny, tym lepiej. Jedyny problem to MŚ, które informacje o LM mogą skutecznie zakryć, więc bardzo prawdopodobne, że dopiero w połowie lipca ruszy kampania promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko marketingowa papka. Mamy Ligę Mistrzów, kupujcie Cyfrowy Polsat! - a póki co abonenci CP nie wiedzą czy w ogóle dostaną jakieś mecze mając najwyższe pakiety. W ch.[beep]u się, że Liga Mistrzów będzie do kupienia wszędzie nie mają żadnego interesu. Pewnie dopiero w sierpniu, a może nawet i we wrześniu po kolei każda z kablówek będzie podawała do wiadomości informację, że do kupienia Polsat Sport Premium za tyle i tyle. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od kolejnych (3 z rzędu ) konsultantów. Polsat rozesłał informacje do innych platform i kablówek.

Poza tym LM będzie w TVP. Mecze polskiej drużyny,środowe, półfinały i finał.

Za jakiś czas będą wydane komunikaty . Nie musicie wierzyć;

Miłego hejtowania i grilowania.

Czyli półfinały zobaczymy w otwartym zarówno wtorkowy jak i środowy?

Solorz i Kmita rządzą. Gdyby nc+ miała prawa to nie było by tak dobrze dla darmowych widzów.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokaże ostatnią rundę eliminacji play off.

Pytanie kto pokaże polskie drużyny w eliminacjach europejskich pucharów we wcześniejszych fazach. Pewnie niestety znów będą cyrki bo ta kwestia nie jest uregulowana (a powinna)


Czyli półfinały zobaczymy w otwartym zarówno wtorkowy jak i środowy?
Solorz i Kmita rządzą. Gdyby nc+ miała prawa to nie było by tak dobrze dla darmowych widzów.

Raczej tylko środowe.
Teraz było dokładnie tak samo bo przecie TVP tez pokazywało środy i finał LM.


Już wcześniej pytałem o UEFA SUPER CUP. Użytkownicy sa pewni że on zostanie pokazany w otwartej antenie. Chyba bardziej w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechowi zamknęli stadion, więc nie będą się opierali przed transmisją, że im to zaniży frekwencję na trybunach. :P

Legię raczej pokaże TVP w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Kilka lat temu jak Polsat miał Europa League, to starał się pokazywać mecze polskich drużyn od pierwszych rund eliminacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie kto pokaże polskie drużyny w eliminacjach europejskich pucharów we wcześniejszych fazach. Pewnie niestety znów będą cyrki bo ta kwestia nie jest uregulowana (a powinna)

Tak, wszystko uregulowac.Moze wyniki tez? Ciekawe kto bedzie placil za wyprodukowanie sygnalu i cala obsluge transmisji  meczow.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie przesądzał, że Legia będzie pokazana w TVP. Najpierw TVP musi dobić targu jesli chodzi o pakiet otwarty europejskich pucharów.

 

Technika idzie do przodu. Jest coraz mniej zapuszczonych krajów które nie prowadzą transmisji tv. Bardziej tu chodziło o cenę zaporową jaką żądała strona przeciwna. To jest kwestia zdecydowanie do uregulowania żeby takich numerów było mniej. Polscy kibice powinni mieć prawo oglądać wszystkie fazy eliminacji europejskich pucharów swoich drużyn. Tymczasem jest jak w średniowieczu.

 

UEFA SUPER CUP ostatnimi czasy faktycznie nie był w otwartej antenie. Ale trzeba pamiętać że żadna tv wtedy nie miała wtedy pakietu otwartego UEFA. Nie wiem czy super cup jest częścią składową pakietu otwartego LM. Raczej tak.

Tego typu mecz na 100 % teraz będzie w otwartej antenie. Polsat ma kanał otwarty, ew. może TVP dopnie umowę to na pewno pokaże ten mecz.

 

Nowy kanał miałby start 15.08 ? Szczerze wątpię w to ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kanały PSP będą dostępne w NC+, a TVP zachowa obecny pakiet dla kanału otwartego, a to wszystko wiadomo dzięki kilku konsultantom. Szczerze? Osobiście nie traktowałbym tych informacji poważnie, ponieważ one mogą być podawane na podstawie wytycznych, które konsultanci otrzymali od zarządu NC+, aby utrzymać abonentów, którzy są dla LM gotowi przejść do CP. Może te kanały rzeczywiście będą w NC+, aczkolwiek nie muszą być od samego początku.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...