Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SHD to podniesiony bitrate i troche podrasowane kolory. Żadna nowa technologia.

Dokładnie! A Sky Italia w to poszła, bo chciała mieć w dobie rosnącej popularności 4K przed tym jak oni sami wprowadzili tę rozdzielczość u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy ze raz Sky Italia to taki sam wtedy był poziom jak CP dziś.I to było w 2016 roku.Dzis zwyczajnie nievwyoada ludzi okłamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby nowe kanały Premium dołączyły posiadanych już przez klientów pakietów. Te są w momencie sprzedaży powyliczane. Raczej, powtarzam RACZEJ, będzie trzeba je dokupić. A ile i jakie mecze będą w kanałach dzisiaj istniejących (Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News) będzie właśnie m. in. zależeć od sprzedaży nowej paczki z Polsatami Sport Premium :)


Jak ktoś zamierza podpisać z CP w najbliższym czasie umowę, to ja poczekałbym. Spodziewałbym się już blisko rozgrywek pojawienia się nowego pakietu, który będzie zawierał nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie sprzedać LM i LE za taką kwotę, którą będzie trzeba doliczyć do posiadanego już pakietu. W nc+ za chyba 90 zł (stali klienci zapewne mają taniej) miesięcznie jest komplet Canal+ i inne programy. Nie trzeba nic kupować dodatkowo. 

 

Jeśli chodzi o CP, to załóżmy że ktoś ma pakiet za 60 zł i musi dopłacić powiedzmy dodatkowo kolejne 60 zł za dwa regularne kanały z LM i LE (innych praw sportowych wartych umieszczenia tam nie mają chyba, że sporty walki). Rozgoryczenie klientów byłoby ogromne. Byłoby dużo drożej, niż w nc+.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Polakowi zawsze źle, nie dogodzisz. Polsat mógłby po prostu zrobić standardowej jakości kanały HD i puścić LM. Dadzą kanały w dużo lepszym standardzie niż obecnie i co? Źle! Oszustwo! Nie ma myślenia w sposób logiczny, rozsądek nie podpowie, że dekoderów 4K dla tylu milionów abonentów nie da się wprowadzić w miesiąc albo dwa. Od pół roku abonenci NC+ mogą mieć dekoder 4K. Chciałbym wiedzieć ilu rzeczywiście po tylu miesiącach posiada ten dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz?

@mad85 nazwał to bełkotem,  Sky Italia "wynalazł" ten superHD,ale dziś już mocno idą 4K, myślę że CP też pójdzie tą drogą,

w tej chwili w użyciu jest kilka milionów  w miarę niezłych dekoderów HD, które są własnością platformy i na dzień dzisiejszy po prostu ich szkoda.

Wprowadzenie dekodera 4K w dzisiejszych czasach pewnie nie jest astronomiczną trudnością zważywszy że CP ma własną fabrykę,ale myślę że jak już w to wejdą to zrobią to "z grubej rury"- tak szczerze to myślałem że będzie to już właśnie przy inauguracji LM,ale skoro nie teraz to może za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mógłby po prostu zrobić standardowej jakości kanały HD i puścić LM. Dadzą kanały w dużo lepszym standardzie niż obecnie i co?

Na razie nie wiadomo co to ma być dokładnie ten lepszy standard. Jak dla mnie uratują ich tylko kanały w 1080p, w przeciwnym razie nie można mówić o żadnym lepszym standardzie i SuperHD.

 

A ja jestem ciekawy, ile osób marudzących za 4K ma w domu taki telewizor, że o dekoderze nie wspomnę :)

Dobrze, że nie wspomniałeś, bo po co komu dekoder 4k skoro nie ma kanałów 4k? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie będą na siłę wprowadzać szeroko teraz 4K, skoro ich abonenci tego nie odbiorą. To można zrozumieć. Ale po co udawać, że wprowadza się jakąś nową technologię i nazywać to bzdurną nazwą Super HD. To tylko pokazuje, że mają swoich klientów za idiotów, którzy łykną każdy kit.

Trzeba było uruchomić kanały z wysokim bitrate i wszyscy byliby zadowoleni. Po co dorabianie tej marketingowej ideologii? Sami się ośmieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat już dawno temu postawił na zarobek nawet kosztem śmichów, chichów tej ogarniętej części abonentów.

To prawda, ale czy to jakaś nowość na tym świecie :?: nawet w tej branży :?: 

a czym było dość nagłe wprowadzenie namiastki kanału 4K przez nc+ [w dodatku z niedopracowanym softem dekodera, który uniemożliwił współpracę z multiroomem - tak niedopracowany bo gdyby był to by się dało i nie obchodzą mnie tu rzekome ograniczenia licencyjne- powinno działać, ale wróć! to nie temat o tym.] by pokazywać pojedyncze transmisje głównie z LM-

czy to nie był chwyt marketingowy w obliczu utraty tych praw na rzecz konkurencji-nie był :?:

Patrzcie my już w 4K nadajemy a oni nie :!:

Zostańcie :!: bo jak przejdziecie do konkurencji to będziecie  tylko w HD oglądać jak u nas 95% pozostałych

To tak trochę z sarkazmem,ale taka jest prawda, ja też jestem tym ogarniętym (w miarę) abonentem i tak jak Ty wiem co jest kitem co nie,ale jeśli ten super zacznie być prawdziwym HD to nie mam nic przeciwko by go nawet hiper nazywać- byle działało a od UHD czy ktoś chce czy nie- już uciec się nie da jak było przypadku 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nowe kanały będą w 1080p i dlatego mówią o jakości Super HD? :)

Nie będzie żadnego 1080p. Skoro nawet Niemcy ze swoimi ofertami (HD+ czy nowe freenet TV z satelity) czy brytyjskie Sky, tacy zachwalani pod wieloma względami, nie mają żadnego kanału HD w 1080p, to co dopiero mówić o Cyfrowym Polsacie, który nie wie że kanały HD powinny być nadawane z przynajmniej 15 Mbps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę  można by załatwić jednym zdaniem w rozporządzeniu ministerstwa cyfryzacji która określa czym jest kanał HD - należało by zdefiniować rozdzielczość i minimalna przepustowość aby w RP jakiś kanał mógł mieć w nazwie "Wysoko zdefiniowany".

Swego czasu nawet żyletki w tym kraju było HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie będzie żadnego 1080p. Skoro nawet Niemcy ze swoimi ofertami (HD+ czy nowe freenet TV z satelity) czy brytyjskie Sky, tacy zachwalani pod wieloma względami, nie mają żadnego kanału HD w 1080p, to co dopiero mówić o Cyfrowym Polsacie, który nie wie że kanały HD powinny być nadawane z przynajmniej 15 Mbps.

Podaj standard, który określa poziom bitrate kanałów HD. Istnieje taki? Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę można by załatwić jednym zdaniem w rozporządzeniu ministerstwa cyfryzacji która określa czym jest kanał HD - należało by zdefiniować rozdzielczość i minimalna przepustowość aby w RP jakiś kanał mógł mieć w nazwie "Wysoko zdefiniowany".

Swego czasu nawet żyletki w tym kraju było HD :P

Jeszcze może od razu ceny też...

 

Przede wszystkim powinny być informacje o bitrate i sposobie kodowania i transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...