Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Z listy wyleciał już TVN Gra. Zastąpiono go kanałem... Podróże TV (z pozycji 156.) :lol: TVS wylądował na dawnej pozycji Podróże TV a Radio ZET na 157. Poprawiono również dźwięk Eurosportu HD :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może wrzucą jakieś promo platformy, albo jakiegoś kanału z jej oferty. A ciekawe co będzie z Disney i TVP HD? Kiedy dołączą te kanały?

Natomiast na 641 nadawany jest Belsat. Dziwne to trochę, bo jakoś z dołączeniem tego kanału nie było problemów, a jakoś nie mogą dołączyć TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Historia to jak pisałem na forum N-ki, sądzę, że specjalnnie blokują. Zawsze na pytanie o to, N-ka odpowiada: "polecamy kanał o identycznym profilu czyli Discovery TVN Historia". Wniosek: N-ka "daje" nam kanały które są im wygodne tzn. nie konkurencyjne. Bo tak to jesteśmy "skazani" na ofertę ITI. Podobnie jak z blokadą Polsat News (FTA do września). Czemu mamy oglądać konkurencję ? Może jeszcze byśmy przeszli do niej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Historia to jak pisałem na forum N-ki, sądzę, że specjalnnie blokują. Zawsze na pytanie o to, N-ka odpowiada: "polecamy kanał o identycznym profilu czyli Discovery TVN Historia".

Często oglądam kanał Discovery Historia ale irytuje mnie czasami, akcentowanie, że taki a taki władca był propagatorem liberalizmu i małe kłamstwa zwłaszcza w historii PRLu.

Może poglądy historyczne zawarte w TVP Historia kolidowały by z poglądami zawartymi w Discovery TVN Historia a to zmuszało by widza do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...