Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.lyngsat.com/packages/n.html - zawartość pakietu N z częstotliwościami, stan na 24 lutego.

http://www.lyngsat.com/hotbird.html - spis programów z HB, jak widać z tych wykazów jasno wynika że HBO nie były dostępne z nowej częstotliwości. To jest przekaz równoległy do tego z 11.258. Ten z 11.258 zostanie nim docelowo zastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zmiana, nowość w n-ce

 

N-ka uruchamia własny dosył kanału TVN24. Przekaz jest realizowany z jednego z należących do tej spółki transponderów. Rzecz jasna kanał nadawany jest w MPEG-4, co pozwala zwiększyć jakość, podobno dostępna jest TYLKO ścieżka audio AC3.

Kanał nadawany jest na

częst: 11.258H

SR: 27500

FEC:2/3

źródło: SATKurier.pl

 

Dla mnie to jest po prostu przegięcie, zamiast dawać tutaj ten kanał mogli wywalić takiego Filmboxa i zwiększyć po prostu jakość TVN24 na TP, z którego jest już nadawany, ale nie, bo oni tak chcą :/

 

No to n-kowicze będą mieli wyższą jakość obrazu i dźwięku TVN24... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on już od wielu miesięcy jest nadawany w MPEG-4, a jakość jest nawet gorsza, pewnie z powodu rekompresji i serwisu informacyjnego.

 

Chciałbym jednak móc powiedzieć jak Jagiełło: "jakości ci u nas dostatek ale i tę przyjmiemy jako oznakę zwycięstwa" :twisted::lol2::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała zmiana listy nboxów, zniknął test K1 z pozycji 778. Dodano między innymi, sławne na forum ostatnio, kanały Bridge TV (muzyczny) - 246. oraz sportowy Abu Dhabi Sport na pozycji 327. Jednak na tym kanale widać czarny obraz. Coś pewnie technicy pomieszali z PIDami :smile: Poprawiono również EuroNews na pozycji 177 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zmiany kanał TVN24 który nadaje 5 pozycji gdzie nadawał czestotliwości z n-ki zamieni parametry i nie można uruchomć opcji TVN24.pl po wciśnięciu przyciska OK według mnie nadaje tam gdzie są kanały TVN-u czyli 11 393V 27500 nie wiem ale chyba też Nsport nie wyślechtuje swoich informacji przez internet ale nie wiem bo nie mam tego pakietu.

pewnie ztego powodu do dadzą nowyprogram albo najprawdopodobniej POLSAT albo TV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przesunęli Religię.TV z pozycji 7 na pozycję 11. Wielu abonentów narzekało, że ten kanał jest za blisko.

Ja mam go nadal na poz. 7 (próbowałem już uaktualniać listę kanałów)

Wielkie zmiany kanał TVN24 który nadaje 5 pozycji gdzie nadawał czestotliwości z n-ki zamieni parametry i nie można uruchomć opcji TVN24.pl po wciśnięciu przyciska OK według mnie nadaje tam gdzie są kanały TVN-u czyli 11 393V 27500 nie wiem ale chyba też Nsport nie wyślechtuje swoich informacji przez internet ale nie wiem bo nie mam tego pakietu.

pewnie ztego powodu do dadzą nowyprogram albo najprawdopodobniej POLSAT albo TV4

Słowotok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskok na przekaz z 11,393V SR=27500 FEC=3/4 (DVB-S) wymusił start HBO HD na 11,258 GHz, pol. H SR=27500 FEC=2/3 (DVB-S2/8PSK). Przeskok jednocześnie zrobił Jetix Play (zastąpił miejsce rezerwowane na nSport 56). Wyłączono kanały rezerwowane na potrzeby transmisji nSport 57/58/59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...