Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha ha! twoja propozycje mozna potraktowac jako slogan reklamowy dla generalnie wszystkich naszych platform...

ble ble ble najwyzsza cyfrowa jakosc /wlacz ciekawosc / swiat cyfrowej tv ble ble ble... dajemy Tobie usluge cwiczenia pamieci - zapamietaj pozycje "1000" kanalow - usluga dostepna przez 6 miesiecy za darmo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja wiem, czy zaraz slogan... Raczej myślę, że są ważniejsze rzeczy decydujące o atrakcyjności danej platformy niż układ kanałów... To jest dla mnie najmniej ważne... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ma rację teraz jakby mnie ktoś spytał co jest na kanale np.11 w CP od razu bym odpowiedział ,że PS i tak z każdym kanałem.Po prostu się przyzwyczaiłem ,a osobne listy mam posegregowane m.in.sport,info,muzyka itp.Ale na nich mam tylko kanały ,których nie ma na oficjalnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bez różnicy czy pamiętam 1, 11, czy 111 i tak zajmuje to jakąś komórkę pamięci w głowie. W sumie to w N znam już układ na pamięć bo są temaycznie pogrupowane (kity zaczynają się na 2, KNŚ na 4, sport na 6, bajki na 9 itd) I tak zreszą z tego nie korzystam tylko wchodzę przez EPG żeby zobaczyć najpierw co leci, tak jest szybciej niż latanie po kanałach, nawet tych z listy ulubionych. Jak ktoś jednak dużo FTA ogląda to faktycznie może mieć dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- na tp. 3 (11.258H SR=27500 FEC=2/3 DVB-S2) w miejscu kanałów HBO Polska, HBO 2 Polska i HBO Comedy są nadawane kodowane (Conax): nSport SD 59 (516/716/516; ID: H1), nSport SD 58 (518/718/518; ID: H2) i nSport SD 57 (525/725/525; ID: H3). Podczas przerw w rozgrywkach Ligi Mistrzów przekaz jest przerywany,

 

Satkurier, zmiany na orbicie z 24 -25 lutego 2008.

 

Z tego wynika, że w/w kanały przejdą na nową częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...