Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, bo ja nic nie ruszałem i tak:

godz. 7:00: brak sygnału:

godz. 12:00: 0% jakość, sygnał dobry, bez przerw, BER ok. 5.0-E5

godz. 16:00: 10-16%, sygnał dobry, bez przerw, BER 1.7-E7 (tak jak dotychczas)

Nie ma możliwości, żeby mi antenę przestawiło, bo wichur u mnie nie było a antena jest doskonale przykręcona i nawet milimetr nie ma prawa się ruszyć. Poza tym nawet na forum n-ki zauważono, że TVN HD ma ostatnio zmienną siłę sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11258? Mocno zapchana częstotliwość... Jest tam 17 kanałów SD + 1 HD, nawet po odjęciu tych 2 jest to jakoś trudno mi sobie wyobrazić obecność kanału HD... Chyba, że N planuje wyłączyć jeszcze np. Cartoon Network/TCM lub Cinemaxy i pobierać je tak jak C+/CP. Wtedy rzeczywiście można mówić o włączeniu nowego kanału HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc00199fg4.th.jpg Tak w dniu dzisiejszym zaczęto promocję usług platformy. Tym razem promowane są kanały HBO w prezencie na 3 miesiące. Następnie jest podany numer telefonu pod który należy zadzwonic w celu skorzystania z promocji.

 

 

dzwonil juz ktos ?

 

chetnie wezme NA PROBE hbo ZA DARMO, ale pod warunkiem, ze po tych 3 m-cach bede mogl rowniez ZA DARMO zrezygnowac, a nie dalej ogladac HBO przez kolejne 24 m-ce :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie wezme NA PROBE hbo ZA DARMO, ale pod warunkiem, ze po tych 3 m-cach bede mogl rowniez ZA DARMO zrezygnowac, a nie dalej ogladac HBO przez kolejne 24 m-ce :brawo:

W trzecim miesiącu możesz zrezygnować - telefonicznie - bez żadnych konsekwencji. I sygnał zostanie wyłączony na koniec ostatniego dnia miesiąca trwania promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...