Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal mam odkodowane Cinemaxy i dziecięce...a swoją drogą będąc abonentem przez rok Filmnetu i 9 lat Cyfry +, nie dane mi było korzystać z tylu promocji co w N-ce... praktycznie co parę m-cy jest jakaś promocja i za friko można polookać do woli...pozdro dla Nkowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.. można regulować dzięki nowemu softu głośność pilotem... Wielokrotnie ustawiać nagrania, aby się nagrywały w tym samym czasie... Coś jeszcze zrobili z VOD ale nie pamietam już.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.. normalnie N-ka dzis zaskoczyla mnie jak nigdy... Jestem najwiekszym fanem konkursu Eurowizji.. A dziś wszedłem na nradio i normalnie to co zobaczylem to sen.. na kanale 266 w nradiu jest radio "POLSKASTACJA - EUROWIZJA" normalnie jestem w szoku..! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Telewizji nowej generacji N została ponownie zaktualizowana lista kanałów FTA. W EPG pojawi się kanał RTL Schweiz (szwajcarska wersja RTL – a to oznacza dostęp do transmisji Formuły 1 z Hotbirda) oraz kanał Eins festival HD.

 

Na kanale 281 pojawi się dostępny z Hotbirda kanał RTL Schweiz, a na pozycji 501 pojawi się kolejny kanał HD - Eins festival HD. Eins Festival HD w dniach 29 sierpnia - 3 września pokaże Targi IFA 2008.

 

Zmiany powinny się pojawić najpóźniej dziś w nocy.

 

źródło: wł./nhdtv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...