Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany:

 

1. Posegregowano tematycznie "Premiery VOD".

Dla mnie jest to mało czytelne.

 

2. Wprowadzono w nRadiu dział "Radio Publiczne".

Na razie jest tam tylko 1PR.

 

 

 

Nradio:

 

Na kanałach 250 i 251 powinno być już dostępne Radio Silesia.

Na kanale 251 emitowane jest Radio Silesia Club - w tym momencie nie prowadzi jednak transmisji.

 

P.S. Przypomnę, że aby słuchać Nradia należy podpiąć nbox do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą zaktualizowano listę nboxa. Z pierwszych zmian zauważyłem usunięcie z pozycji 157. promocji.tv i zaktualizowanie TV Trwam na kanale 504. (Astra) ;)

Edit: Pojawił się AirBox na pozycji 343. ;)

Edit 2: Jest ZDF i ARD z Astry (odpowiednio: 606. i 607. pozycja) :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany ;) Po mojej interwencji na forum n, dodano (już po dwóch dniach :shock:) na pozycję 608. DrDish Television (chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to za kanał :P). Dodano również:

610 - Munchen TV

611 - Primetime

612 - Shoppingfreude TV

613 - ReiseschnappchenTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Television of new generation zaskakuje coraz bardziej :)

satkurier_logo.jpgn przesunie ARD i ZDF na 58 i 59 kanał

7 czerwca rozpoczynają się piłkarskie Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii. Z okazji Euro2008 telewizja nowej generacji n przesunie dwa niemieckie kanały publicznej telewizji ARD i ZDF na liście nboxów na 58 i 59 kanał, aby zapewnić abonentom n dostęp do transmisji ze stadionów ME.

 

Transmisje wszystkich spotkań będzie można obejrzeć w telewizji nowej generacji n, ponieważ na żywo pokażą je niemieckie kanały ARD i ZDF, czyli dostępne dla wszystkich kanały FTA. Retransmisje z jednodniowym opóźnieniem pojawią się w Eurosport i Eurosport HD.

[...]

Obydwa niemieckie kanały będą na pozycji 58 i 59 na nboxach.

Zapewne będą to kanały z Astry, bo na HotBird zapewne dojdzie do zamiany na 2 inne kanały na czas turnieju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy potwierdzenie od n, że przekaz ma być pobierany z satelity Hot Bird - przedstawiciele ITI Neovision kontaktowali się z niemieckimi nadawcami i przekaz ma być także na 13E :jupi:

Inna sprawa to kwestia listy kanałów - zmiany ciągle trzeba cisnąć i wymuszać... Nie lepiej byłoby podesłać nam ją do korekty/sprawdzenia? Rozpisalibyśmy na forum temat z propozycjami zmian, uzupełnilibyśmy braki i tak co tydzień/dwa tygodnie/miesiąc nowa wersja? Trzeba będzie to przedstawicielom n podpowiedzieć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum n ały czas suszą głowę (ja też) przedstawicielom, że powinna być możliwość samodzielnego wyszukiwania kanałów - wtedy nie byłoby problemu z nowymi kanałami czy też "przeterminowanymi" :wink:

Trochę mnie irytuje, że trzeba o każdy kanał prosić i czekać (jednak DrDish, o który prosiłem został dodany już po 2 (słownie: dwóch) dniach :shock:). Myślę, że n powinna rozważyć opcję samodzielnej edycji listy. Pewnie zniknąłby wtedy również problem radia FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jedynie CP w tym temacie jest porządną platformą. Cyfra+ też jakoś nie kwapi się do częstego aktualizowania listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkowano nieco kanały FTA z Hot Bird na liście nboxa. Między innymi Radio Zet znalazło się na pozycji 159. (wcześniej pozycja 280.), dalej kanały informacyjne, kanały RAI, ARD, ZDF, kilka ogólnych a następnie sportowe. Cała lista do pobrania tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 246 pojawił się ruski kanał muzyczny Bridge TV. Fajny program tam leci codziennie od 17:30 do 19:00 - Bridge In Time gdzie lecą najlepsze stare teledyski. Dzisiaj było np "Bohemian Rhapsody" Queen, "God Save The Queen" Sex Pistols czy "Over The Hills And Far Away" Led Zeppelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się... 13 marca:

icon_post_target.gifprzez Peter Parker 13 mar 2008, o 16:46

Mała zmiana listy nboxów, zniknął test K1 z pozycji 778. Dodano między innymi, sławne na forum ostatnio, kanały Bridge TV (muzyczny) - 246. oraz sportowy Abu Dhabi Sport na pozycji 327. Jednak na tym kanale widać czarny obraz. Coś pewnie technicy pomieszali z PIDami :smile: Poprawiono również EuroNews na pozycji 177 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...