Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy faktycznie piekne porownanie...tuner sprzed 10 lat,a technologicznie nawet sprzed 15 z najnowoczesniejszym sprzetem.Pomijam tu juz same oprogramowanie (zapewne w philu tez oryginalne).Kabel tu nie ma znaczenia.Zakladam,ze to wszystko odbywa sie na tym samym telewizorze crt.Moim zdaniem takie porownania nie maja jednak sensu.Ale jesli poprawia samopoczucie niektorym,to nie mam nic przeciwko.Ja wlasnie zrezygnowalem z HBO,wiec juz nie porownam z N-boxem u rodziny...Trudno na razie cieszcie sie HBO,zanim zaczniecie psioczyc na jakosc odbioru i oferty.PZDR

 

:oops: Nie widzialem ostatniego posta,jak chcesz to usun,jak nie,to niech zostanie :wink:

 

 

P.S.Rodzina zreszta tez nie zamowila HBO,pomimo tej nizszej ceny,bo tam nie ma co ogladac.Jak poprawia oferte,albo jakosc na HD,to sie pomysli...a na razie nagra2,a nie 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafiX badz przez chwile tolerancyjny - troche powietrza nam trza:-)

 

jest "goracy" okres!

 

N walnela byka w regulaminie promocji (min 3 pakiety platne) na CP [beep] na calego, a w Cyfrze....hm, no tam nic sie nie dzieje!

 

I to wszystko przez HBO :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakodowano 3 kanały z paczki "FILMBOX": Filmbox, Nonstop Kino i Nonstop Kino HD. Ciekawe dlaczego dopiero 3 stycznia, a nie 1? :roll: Od 1 stycznia kanały z pakietu "FILMBOX" kosztują 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o regulamin to ja juz 1 stycznia czytałem o "przynajmniej 3 pakietach"

 

Czytałeś, ale na infolinii były jakieś problemy i ludzie musieli rezygnować z niektórych pakietów, by móc z promocji skorzystać. Mieli jakiś błąd w systemie.

Od 2 stycznia jest to naprawione i teraz jest zgodnie z regulaminem :) Tak piszą na forum Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wlasnie kanałów hbo filmbox i nonstopkino a mianowice moj kolega mam wykupuione trzy pakiety w promoscji trzy miesiące wszystko gratis i zakodowano filmbox nonstopkino i nie ma dostepu do hbo mozecie mi wyjasnic oco chodzi ?

dodam ze gdy dzwonil na infolinie nki pani nie wiedziala dlaczego tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO oznacza także wywóz krowich nieczystości. Niestety, to tylko slogan reklamowy i n tego nie zaoferuje. Kolejny mankament n. Ech, co za platforma...

To był tylko slogan reklamowy.

A Cinemax ma jeszcze włączony, bo mu po prostu nie zdążyli zakodować. Zrobią to wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

^^^^

tyle ze na umowie ma napisane ze dostęp do cinemax będzie miał, a wczoraj mu zakodowano wiec jak to jest? co ciekawe teraz nie może sie dodzwonić do infolinii n. pisze dziennie jednego maila , na razie bez odpowiedzi... infolinia n została wyłączona a może z powodu wielu pytań niezadowolonych abonentów pracownicy call center wyjechali do pracy na wyspy brytyjskie, bo mieli dość i dlatego mój znajomy nie może sie dodzwonić do nich... powód nie maja ludzi do pracy ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...