Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany list FTA dla platformy n nowej eneracji:

157 Promocja TV polski

534 TV Shop Deutschland niemiecki

535 RNF Plus niemiecki

536 Der Schmuck Kanal niemiecki

 

549 Tirol TV niemiecki

550 Gebrauchtwagen TV niemiecki

551 Ringtone niemiecki

552 Achtung Singles niemiecki

553 Mallorca TV niemiecki

554 1-2-3 TV niemiecki

555 Lastminute TV niemiecki

588 Gluck TV niemiecki

589 Astro TV niemiecki

590 Spirit On TV niemiecki

591 Mein TV Shop niemiecki

592 9 Live niemiecki

593 Telemedial niemiecki

594 QVC Deutschland niemiecki

595 Medi 1 Sat niemiecki

596 Tru niemiecki

597 Techni Tipp niemiecki

677 Qua-an TV arabski

678 Sama Dubai arabski

679 Saudi Arabian TV 1 Sat arabski

680 Sudan TV arabski

681 Syria Satellite Channel arabski

682 Thalitha TV arabski

683 Tunis 7 arabski

684 Amrita TV arabski

685 Alalam News arabski

686 KTO arabski

687 Iranian Cinema Chanel arabski

688 Salaam TV arabski

689 Omid-e-Iran arabski

690 Jaam e Jam Int. arabski

691 DW-TW Arabic arabski

692 123 Sat arabski

693 Miracle arabski

694 Iqraa arabski

695 Future News arabski

696 Al. Jazeera Mobasher arabski

697 Kurd Sat arabski

698 Alhurra Europe arabski

699 Saudi Arabian TV 2 arabski

700 IRIB Quran arabski

701 Nile TV International arabski

702 Sharjah TV arabski

703 Kuwait Space Channel arabski

704 Jamahirya Satellite Channel arabski

705 Al. Masriyah arabski

706 Al. Ordoniyah arabski

707 Strike arabski

598 DHD niemiecki

599 Gems TV Deutschland niemiecki

600 Volksmusic niemiecki

601 Mannersache niemiecki

602 Uschi TV niemiecki

603 Uschi's Schwestern niemiecki

604 Telesample niemiecki

609 Budapest TV wegierski

616 Canal Club hiszpanski

617 Telesur hiszpanski

618 Aragon Sat hiszpanski

619 Canal+ Extremadura TV hiszpanski

620 Popular TV Satelite hiszpanski

621 Portada + Digital hiszpanski

622 Andalucia TV hiszpanski

623 TVVi hiszpanski

624 TV de Galicia hiszpanski

625 TV Canaria hiszpanski

626 Telemadrid - La otra hiszpanski

627 Cubavision Internacional hiszpanski

628 TVC International katalonski

629 European Home Shopping hiszpanski

632 SKY NEWS International angielski

633 CNBC Europe angielski

634 Al Jazeera angielski

635 Record Internacional portugalski

636 Travel Channel angielski

637 ETB Sat baskijski

638 Ocko TV czeski

639 CT 24 czeski

642 Chamber TV francuski

643 RTV Myestate angielski

646 NRJ Hits francuski

647 Telif francuski

648 RTBF SAT francuski

649 LibertyTV.com francuski

650 LCP - La Chaîne Parlementaire francuski

Więcej zmian w http://n.pl/fileadmin/pdf/lista_kanalow_FTA.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 280. TRÓJKA jest nadawane Polskie Radio z TP Cyfry+. Ścieżkę można sobie zmienić wciskając OPT na pilocie. I teraz mamy w ofercie n-ki PR1, PR2, PR3, PR Bis, PR dla Zagranicy i Radio Zet. Jeszcze by się przydało RMF FM, RMF Maxxx, Radiostacja. Czy to taki problem dla nich dodać radio FTA do listy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobili zamieszania. Teraz zaczynam doceniać że nie było tak źle. A teraz to jeden wielki [beep] porobili i nadodawali jeszcze ze setke nowym [beep]ianych kanałów. Numery paru kanałów to sie znało na pamięć, szczególnie jak leciała tam jakaś piłka jak np. Puchar UEFA na Direct 8, a teraz musze sie przyzwyczajać do nowego bajzlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo beznadziejnych kanałów w przypadkowej kolejności.Króluje islam i włoskie paziewia.Jakość to zgroza.Moje oglądanie na "n"ce ogranicza się do może max.10 kanałów.Ale najgorsze jest to,że nie można się tych nieoglądalnych pozbyć.A wystarczyłoby dać nam możliwość samemu zadecydować które kanały chcemy mieć a które nie (samodzielne przeszukanie i zapamietanie kanałów z satelity).Pełne ubezwłasnowolnienie zamiast pełnej wolności.Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już odpowiadasz to czytaj uważnie.Napisałem,że ja ogladam tylko dziesięć kanałów (oczywiście nie naraz)! Nie napisałem aby "n" narzucić tylko te dziesięć kanałów.Komuś podoba się 400 kanałów i ma do tego prawo.Ja proszę tylko,aby dać każdemu z nas możliwość pozbycia się tych kanałów,których po prostu nie chcemy.I żeby można było je wreszcie posortować wg. własnej woli i upodobań.Proszę o opcję "przeszukanie satelitę" i "wykasuj" oraz "przesuń".Ja wiem,że to "wołanie na puszczy" choć nie bardzo rozumiem przyczyny "obstrukcji" w tym temacie ze strony operatora.Jedno nie ulega watpliwości: narzuca się nam bezładnie ułożoną listę nie dając nam prawa wyboru.Co do jakości większości kanałów SD (poza paczką TVN) już na forach różnych się wypowiadano i jest to potwierdzenie niestety, miernej ich jakości (np.pikseloza).Jeżeli zatem Fiant chcesz mieć wszystko w dekoderze co Ci narzuci operator a na dodatek chcesz to wszystko oglądać,masz do tego prawo, o ile znajdziesz jeszcze wystarczająco dużo czasu.Ja po prostu powiedziałem o swoich możliwościach i upodobaniach oraz wyraziłem swoje życzenie a mam do tego pełne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylisz się.To po pierwsze.Po drugie dam przykład: jeżeli u innych operatorów w Europie nie będzie można ogladać programów religijnych czy to oznacza,że nie możemy domagać się pokazywania takiego programu w np. "nce"? Jesteśmy abonentami polskiego operatora i czy mu się podoba czy nie, mamy prawo prosić go i podpowiadać mu,czego od niego oczekujemy.A że moje oczekiwanie w poprzednim poście nie jest osamotnione, wystarczy poczytać inne wypowiedzi na różnych forach w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem tylko o projekcie easy.tv w Niemczech, ale nie znam szczegółów tej oferty (istnieją jeszcze?).

Po prostu chcesz rzeczy nierealnej i niedostępnej. Poza tym zdziwiłbyś się, gdyby rachunek za 10-15 wybranych kanałów był zbliżony (niewiele niższy) do tego co płacisz teraz za 40-50 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,niektórzy nie umieją albo czytać,albo mają manierę niektórych polityków i dziennikarzy mówienia za kogoś.Byleby ich zdanie było na wierzchu.Wystarczy wejść na forum PREMIERE (niemiecki) czy na SKY (brytyjski) lub C+ (francuski i hiszpański) a tam dopiero widać,jak operator liczy się z opinią abonentów.Zjeździłem całą europę,rozmawiałem w hotelach z wieloma użytkownikami platform,widziałem u nich w domach jakość odbioru cyfrowego i menu dekoderów.Różnica jest kolosalna na niekorzyść "n" ki.Ja kupiłem "n"ke tylko dla HD.Dokupiłem też dla niej dużego LCDka.Oprócz tego mam włączony drugi dekoder Fergusson AF7018.Ale na tym drugim mam 206 kanałów ułożonych wg. mojego upodobania w super (SD) jakości."Śmieci" (700 kanałów) po prostu wyrzuciłem.Na dodatek co jakiś czas aktualizuję listę przez przeszukanie satelity.Krytyczne uwagi wobec "n" ki mają spowodować podniesienie jakości jej usług.I tak na koniec: krytycznej wady dyskwalifikującej dekoder (n box) do tej pory nie udało się operatorowi usunąć.W swietle obowiązujących w Europie (pewnie i na świecie) norm technicznych dla elektrosprzętu (ISO/DIN itp.) żadne urządzenie nie może po odłączenie od prądu i ponownym załączeniu przechodzić w tryb pracy!!! A tak się niestety dzieje z nboxem.Powtarzam,jest to wada krytyczna!!!

Takie przymilanie się przez niektórych forumowiczów do operatora jest jemu na rękę.I nikt przy zdrowych zmysłach nie żąda od operatora płacenia za każdy kanał osobno! To jak powiada pewien "mądry" człowiek: bujda wyssana z brudnego palca.

P.S. Sugestie Pawopa i pisanie "niektórzy" są tak wielkim nieprawdziwym nadużyciem jak piersi tej pani obok jego logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie, ponieważ widzę, że niektórzy nie czytają ze zrozumieniem. Tarantuli chodziło raczej o możliwość samodzielnej segregacji kanałów i układania własnych list, a nie o płacenie za wybrane kanały. Taka możliwość jest chociażby w CP i z tego co wiem na dekoderach Strong w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kami; - chyba się mylisz ;) Oto dowód:

Ja proszę tylko,aby dać każdemu z nas możliwość pozbycia się tych kanałów,których po prostu nie chcemy.I żeby można było je wreszcie posortować wg. własnej woli i upodobań.

 

Tarantula mówi cały czas o tym, że chce mieć tylko 10 kanałów i za nie płacić :) Podkreślam tutaj spójnik "I" oraz zwracam uwagę na to co pisał przed nim :) Dopiero potem wtrącił zdanie, że przydałoby się jeszcze sortowanie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie problem polega na tym, że na niektórych dekoderach poszczególnych Platform Cyfrowych nie jest rozbudowana funkcja edycji programów. Chodzi mi tutaj szczególnie o układanie swoich ulubionych list, wyszukiwanie i dodawanie programów z dowolnego satelity. Nie mam z tym problemów, ponieważ mogę to robić na swoich dwóch Echostarach od Cyfrowego Polsatu czy to z Hot Birda czy z Astry. Jednak część abonentów Platform Cyfrowych ma narzuconą listę programów. Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Oglądam przeważnie około 15 programów, inne że tak powiem nie za bardzo mnie interesują, więc nie mam ich na mojej liście głównej. Z czasem pamięta się gdzie dany kanał się znajduje i nie ma problemu z szybkim jego przełączaniem. Ale czy można zapamiętać numer kanału wśród kilkuset innych? Dlatego uważam, że dekodery bez rozbudowanej funkcji edycji satelity, transpondera czy programu to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że można zapamiętać pozycje ulubionego kanału, nawet jeśli lista jest odgórnie przydzielona do tunera... Przecież to nie jest nic trudnego... jeśli ma się dobrą pamięć... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...