Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie muszę ;-) Gdyby nie moja "u[beep]liwość", meile do wszystkich mediów i interwencja Łukasza Roguskiego z Media2 to byśmy czekali ze dwa tygodnie (jak podał dzisiejszy "Polska - Dziennik Zachodni") na dodanie go do N-ki, a tak dzięki "burzy" zobaczymy inaugurację telewizji jutro o godz. 10 !!!

 

A do N-ki:

 

 

Dziękujemy Ci o wspaniałomyślna N-ka, że jesteś tak miła i pozwolisz mi oglądać kanał FTA !!!

 

oraz

pokłony dla szanownych techników, którzy wycieli ze swego życiorysu cenne 60 sekund na wprowaddzenie kilku parametrów !!!

Możecie znów wracać do przerwanych zajęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dołączonych jest Subacquea.tv (344). NRJ Paris to podmianka za Telif ;) Ech, szybko mój konkurs roztrzaskano ;)

 

Ciekawi mnie teraz inna sprawa - otóż we wtorek będzie LM. W informacjach jest wskazany nSport 59, ale jestem ciekaw, gdzie pojawi się on na satelicie, bo dotychczasową rezerwę na tp. 3 (11,258 GHz, pol. H SR=27500 FEC=2/3 DVB-S2/8PSK) wyłączono z uwagi na start HBO HD w tamtym miejscu... W czwartek są chyba dodatkowo spotkania Pucharu UEFA i tam są wyliczone nSport 59 i 58. Gdzie to się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do analog, nie sądzę aby wyłączyli, bo wcześniej podaliby jakąś informację. Co do nowego transpondera to też bym się nie łudził, jakoś nie wierzę aby ktokolwiek z Polski zagarnął "nowy" transponder, pewnie zrobi to jak zwykle Sky Italia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kanale 1 TVNGay. Wczoraj był pilotażowy program tego kanału pt.Teraz My. W roli głównej Sekielski i Morozowski plus para gejów (co tydzień będzie inna). Na pierwszy odcinek obaj prowadzący poparli amerykańskich gejów w ich sporze z polskim prezydentem.

W następnej kolejności planowane jest zaproszenie Panów gejów to programu Taniec z gejami, o przepraszam, z gwiazdami.

Nie wiadomo czy planowana jest zmiana nazwy programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji n w maju 2008 roku poszerzy swoją ofertę o kolejny sportowy kanał -Eurosport HD, nadający w jakości High Definition. Dostęp do kanału otrzymają abonenci pakietu "Sport i motoryzacja", którego cena nie zmieni się.

Eurosport HD ruszy 25 maja 2008 roku, w dniu startu wielkoszlemowego turnieju French Open na kortach Rolanda Garrosa.

 

Eurosport HD będzie jednocześnie jedynym kanałem, który pokaże w jakości High Definition zarówno finały Euro 2008, jak i igrzyska olimpijskie w Pekinie.

 

Nowy kanał wzbogaci pakiet "Sport i motoryzacja" w telewizji n . Cena pakietu po dołączeniu kanału nie ulegnie zmianie. Eurosport HD będzie odpowiednikiem programowym Eurosportu.

 

Wczoraj o dołączeniu Europsort HD do swojej programowej oferty poinformowała także Cyfra+ . Jej abonenci za dostęp do kanału będa płacić 5 zł.

 

źródło: http://www.media2.pl

 

No to wreszcie się doczekaliśmy Eurosport HD w n :) Ciekawe jaka będzie jakość kanału? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że cena nie ulegnie zmianie, nie jak w C+ gdzie trzeba będzie za niego dodatkowo płacić 5zł...

Ciekawe jaką kwotę zawoła CP, bo doda go napewno, podobnie jak z HBO informowali o nim na końcu

 

PS

 

Info o Eurosporcie Hajdefiniszyn bardziej pasuje do tematu:

viewtopic.php?f=8&t=47&start=930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do programu 3 Polskiego Radia (kanał 280)dołączyły kolejne stacje radiowe (Polskie Radio 1,2, Bis, i stacja identyfikowana jako ZAG. Wybór stacji odbywa się za pomocą klawisza OPT. Dodatkowo Polonia 1, Tele 5 i Edusat zostały przełączone na nową częstotliwość. Wcześniej w ich miejscu były czarne plansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...