Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

No to jest w sumie dobre. Można zapoznać się z ofertą i podjąc decyzję czy chce się za te kanały płacić czy może lepiej kasę przeznaczyć na coś innego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzwoniłem do n-ki dziś znowu pod numer 0 801 0 55555 i zajęte. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się aktywować pakiet HBO. Połączenie telefoniczne do n jest zajęte z nadmiaru ludzi chcących aktywować HBO? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma więcej niż 3 pakiety, to niech nawet nie liczy na tą promocję bo jest ona tylko dla tych co mają równo 3 pakiety. 4 i więcej się nie liczą.

 

Bezsensu...

Forum Nki aż drży :lol:

 

 

Chyba umowa HBO z C+ nie pozwalała abonentom CP i N zamiawiać wcześniej tych kanałów Premium... Przecież na logikę mogliby tą infolinię, czy porozumienia uruchomić wcześniej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzis jest Nowy Rok, większość zakładów w tej chwili nie pracuje...

Infolinie tez nie pracują, mam kilku znajomych co pracują w Call Center i dzisiaj maja wolne

Infolinia n-ki pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu jest mało konsultantów a dzwoni dużo ludzi. Proste 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIANT napisał:

Jak ktoś ma więcej niż 3 pakiety, to niech nawet nie liczy na tą promocję bo jest ona tylko dla tych co mają równo 3 pakiety. 4 i więcej się nie liczą.

 

Jeżeli mam pakiety wszystkie oprócz bajek to mam zrezygnować z 1 pakietu. aby było równe 3 i żebym sie załapał na promocje? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...