Jump to content
pierścień

EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Dlaczego ciągle brak epg na Polsat Sport Extra na kanale 12?. Ten sam kanał na pozycji 118 ma epg. Dotyczy dekodera Pvr 7000 i HD5500S 

Edited by ramzi84

Dziś nieaktualne EPG na Polsat Rodzina. Przed południem była Msza Święta dla dzieci, w południe "Angelus". Natomiast wg. EPG coś innego.

Np.  dekoder informuje, że o 12:00 jest "Rodzina Zastępcza", a oglądamy na ekranie Papieża.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Witam.

Czy to normalne, że na dekoderze HD 5500 w opcjach EPG na górnej belce nie mogę filtrować kanałów (tak, jak się to ma np. w Evoboxie PVR) w stylu sport, edukacja, filmy? Jest tylko 1 opcja, "wszystkie".

Pozdrawiam.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Tak, to normalne, podobnie jak w innych dekoderach wcześniejszej generacji. Jedynie po ułożeniu własnej listy powinna pojawić się dodatkowa opcja.

W dniu 2.12.2018 o 13:43, maks27 napisał:

Dziś nieaktualne EPG na Polsat Rodzina. Przed południem była Msza Święta dla dzieci, w południe "Angelus". Natomiast wg. EPG coś innego.

Np.  dekoder informuje, że o 12:00 jest "Rodzina Zastępcza", a oglądamy na ekranie Papieża.

Zrób restart dekodera, a wszystko wróci do normy :) 

6 minut temu, neo_patryk napisał:

Tak, to normalne, podobnie jak w innych dekoderach wcześniejszej generacji. Jedynie po ułożeniu własnej listy powinna pojawić się dodatkowa opcja.

Aha, no to lipa :(

Ale dzięki za odpowiedź. :)

@Patjyk, pisałem o tym, ponieważ nic nie pomagało. Nawet inny dekoder, który leży nieużywany, tak samo pobierał EPG z tym błędem. Tym bardziej reset dekodera nie pomagał, skoro było w ten dzień błędnie wysyłane.

3 godziny temu, Patjyk napisał:

Tzn., że EPG było poprawne, tylko Polsat chce być coraz świętszy. :/

Ja zarejestrowałem jakiś czas temu problem na EVOBOX PVR, który objawia się samoistnym zniknięciem całego EPG - dekoder podłączony jest pod Unicable Inverto (4 częst.). Pomaga jedynie powrót do ustawień fabrycznych. Ktoś zaobserwował podobny case u siebie?

Posted (edited)

I znów EPG szwankuje. Na Paramount właśnie leci film ,,Zjawa".Natomiast w EPG pokazuje że emitowany jest film ,,W sieci pająka ".

Edited by ARTIPAPK

U mnie też nie ma EPG od kilku dni na żadnym kanale. Do tego posypały się logotypy, tj. wczoraj wieczorem też wszystkie zniknęły. :D

A próbowaliście zrobić fabryczne? Może to coś pomoże? :)

U mnie po restarcie dekodera się pojawiło, logotypy też wróciły. Ale dalej EPG nie jest pełne, pobrało tylko do ranka 12 stycznia. Pewnie nie pobierze dalej i wtedy znowu zniknie ;)

U mnie jest caly czas. Bez problemu (odpukac) odbieram od poczatku, tzn. od roku bez zaklocen. Ale u mnie ustawial wszystko, tzn. antene i dekoder specjalista CP.

Na Evobox PVR EPG jest dostępne do środy, 16.01. Dekoder podłączony do Internetu.

43 minuty temu, nix124 napisał:

U mnie po restarcie dekodera się pojawiło, logotypy też wróciły. Ale dalej EPG nie jest pełne, pobrało tylko do ranka 12 stycznia. Pewnie nie pobierze dalej i wtedy znowu zniknie ;)

Soft masz aktualny? Bo to też może być przyczyną tych problemów. :)

Soft aktualny. Z tego co widzę to w między czasie pobrał sobie już brakujące EPG i teraz faktycznie jest już do 16 stycznia. Nie wiem co ostatecznie było nie tak, no ale faktem jest, że problem był / jest u więcej niż jednej osoby ;) Oby działało już dalej :P

Platformiane dekodery tak mają. :) Najlepiej jest zaopatrzyć się we własny odbiornik satelitarny, a od platformy wziąć CAM i wtedy takie kwiatki jak problem z EPG po prostu nie występują. :)

• Haha 1
  • Upvote 1

Na pewno... najlepiej wydać kilkaset złotych i na własną rękę rozwiązywać tego typu problemy 🤣🤣🤣

• Haha 2

W EPG w naziemnej jest napisane, że na TVP 2 leci film "Rain Man" z 1988 roku, który naprawdę leci. W EPG Cyfrowego Polsatu jest informacja, że leci film "Odnaleźć nadzieję" z 2014 roku...

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku, poprawiono niechlujną pisownię w poście.

Na braki i nieprawidłowe informacje restart dekodera pomaga.

Czy jest jakaś możliwość w menu żeby odświeżyć listę EPG?