Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Podpisalem umowe z cyfrowym polsatem na czas okreslony 12 miesiecy.Przegapilem ten okres i umowa przeszła na czas nieokreslony(dokładnie 11.12.2009) co sie wiaze z tym ze czas wypowiedzenia przeszedł na 3 miesiace.Dostalem teraz nowa umowe do podpisania.Chce wypowiedziec umowe,i w zwiazku z tym mam pytanie.Czy moge to mowe wypowiedziec w zwiazku ze zmiana regulaminu przez cyfrowy polsat co za tym idzie i cennika,i czy w ten sposób czas wypowiedzenia umowy nie przesunie sie do 1 miesiaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię jak każą Ci zapłacić abonament za ostatni okres- ostatecznie korzystałeś z dekodera po 11.12.09 do dnia wczorajszego ( chyba) a skoro byś miał zapłacić to dlaczego kazali Ci wysłać już kartę skoro oficjalnie umowę wypowiadasz z dniem 11.10.2010 ??

Napisz jak się to skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem nowy regulamin.Czas do wypowiedzenia umowy mam do 12.01.2010r.Dziś wysłałem wypowiedzenie.Dołączyłem tez kartę od dekodera,była taka wzmianka żeby ją wysłać jeśli całkiem rezygnuję.Dzięki za pomoc.

No,stało się,było opłacać abon.po 11 grudnia,teraz mogą zarządać zapłaty za 2 okresy.Kartę niepotrzebnie wysłałeś,a miałbyś FTA,lub w pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem to tak.Wszystko by było jasne gdyby nie zmienił się regulamin.Umowa przechodzi na czas nieokreślony,nowy cennik,3 miesieczne wypowiedzenie.Skoro jednak zmienił się regulamin(nowy cennik)ja jako abonent nic o tym nie wiem,to myślę że nie może ona przejść na czas nieokreślony.Musiał bym poznać nowy regulamin i zaakceptować go.Polsat wysłał mi umowę z nowym regulaminem.Podpisuję umowę(odsyłam)-przechodzi na czas określony,nie podpisuję,nic nie odsyłam,równoznaczne z tym że przechodzi na czas nieokreślony i zgadzam się na nowe warunki.Trzeci wariant.Drobnym maczkiem mam napisaną informację że w związku ze zmianą regulaminu przysługuje mi prawo do wypowiedzenia umowy,plus pie...nie ze mogę podpisać nowa na nowych warunkach itp.Na końcu jest wzmianka ze jesli nie jestem zainteresowany z korzystania z usług na tych warunkach powinienem odesłać kartę.Opcja z kartą jest tez dla mnie dziwna,mialem wczesniej cp nie chciał karty.Jeżeli mam zwrócić kartę,to dla czego miał bym oplacać jeszcze abonament(płacąc abonament,chyba przysługuje mi korzystanie z tego za co jeszcze płace).Jak dostane odpowiedz od CP napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podstawowa (na czas określony) z chwilą jej zakończenia,automatycznie przechodzi w umowę na czas nieokreślony,chyba że z chwilą przejścia została wypowiedziana (rezygnacją wysłaną 3 mies.wcześniej).Nie ma na to wpływu póżniej przysłany nowy regulamin,11grudnia już przeszła.

Dekoder miałeś na własność ? Jeśli tak,a dostali kartę,to i tak mogą chcieć za 1 okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedługo kończy mi się umowa (oczywiście w terminie ją wypowiedziałem) na przedłużenie liczyłem jakąś fajną promocję a to co otrzymałem (umowa na 24 m-c i 3 miesiące za free - Super Film) to śmiech (kolega tydzień temu dostał 5 miechy za darmochę) ......i co robić, chyba lepiej wziąść nową umowę tam 13 miechy w tym 1 miesiąc full pakiet i jeszcze dwa chyba super film, dekoder za 49 ....no i myślę, myslę:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I T A M

 

mam pytanko mój szwagier ma Cp z Familijnym Umowa na czas Niekreślony i co musi zrobić zeby zerwać :read:

umowe i z jakim trybem :P

 

PS : Cyfrowy Polsat miał mu przeszło miesiąc temu przysłać aneks na 12 mies

i pierwszy miesiąc miał być RM dodatkowo gratis

aneks na Familijny + Bajeczki

Aneksu do dziś dnia nie ma

Tylko Cp przysłało mu Aneks na 12 mies nowa umowa na familijny za starą ceną 37,90zł

 

a jak czytałem i dobrze pamietam to tam pisało ,że jeśli tego nie odeśle to umowa zostanie zerwana czytał ktoś te aneksy i czy żeczywiście tam tak pisze.

 

Siostra też to czytała i mówi ,że jest tam taki punkt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa sama nie ulegnie rozwiązaniu. jeśli nie podpisze tego aneksu to umowa będzie dalej na czas nieokreślony jednak familijny będzie już kosztował 39,90 zł. na dole pisma, w którym informują o zmianie regulaminu i innych [beep]ołach jest informacja w jakim terminie można wypowiedzieć umowę w związku ze zmianą regulaminu. nastąpi to z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego jednak nie wcześniej niż 30 dni od daty dostarczenia do nich wypowiedzenia. najlepiej gdyby szwagier poszedł do APS'u i tam może podpisać takie porozumienie od ręki bez bawienia się w odsyłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie: ja mam taki przypadek, umowa skończyła mi się pod koniec grudnia 2009, oczywiście wypowiedzenie wysłane, dzwonili i proponowali umowę 24 msc, 6 gratis plus dodatkowo przez 3msc HBO, powiedziałem, że przemyślę i mieli zadzwonić, ale telefon milczy... W innym wątku pytałem o Cyfrę, ale skoro nie da rady zrobić tak jak bym tego chciał :D to przemyślałem ten Cyfrowy Polsat i chyba z nimi przedłużę umowę... Tylko tak: interesowałby mnie pakiet MiniMax za 19,90. Czy można to zawrzeć na tym samym dekoderze i karcie, na której miałem pakiet familijny? I w ramach przedłużenia może udałoby się wynegocjować np. kanał Eurosport jako dodatek? Nie mówiąc o tych kilku miesiącach gratis, bo to chyba każdemu oferują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

Dzisiaj przyszedł do mnie list od CP, a w środku oczywiście nowy regulamin. I tu mam pytanie: Chcę wypowiedzieć umowę, bo chce wziąć promocję "Full" z n i tu pytanie: Ile czasu od dostarczenia do mnie nowego regulaminu, mam czasu na wypowiedzenie? I jeszcze pytanie: jak sformułować to wypowiedzenie?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam w liscie masz to napisane przeczytaj uważnie :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypowiedzenie umowy

 

 

 

 

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu _____________________ po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem __________.

Umowa zawarta była w dniu __________ pomiędzy mną tj. ____________________, _____________________, _________________, nr Dowodu osobistego ________________,

nr dekodera ________________, nr abonenta______________, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

 

+ miejscowosć i data

 

Z poważaniem

 

Wyślij Piorytet Polecony Dojdzie w max 2 góra 3 dni :jupi:

 

 

mój szwagier też miał cp i teraz będzie w n :]

 

* wzór umowy od innego użytkownika forum

tomek_b_1976

 

dzięki tomek_b_1976 za pomoc :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...