Skocz do zawartości

TMT / Lato2008


michalx1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywcze... Cały czas wstawiają program Lato 2008 na stronie Telemagazynu. Jeśli natomiast chodzi o nazwę, to te nie są zbyt często aktualizowane na stronie tego tv guide'a, np. VH1 nadal występuje pod nazwą MTV Classic. A umowa redakcji TM z CKTV pewnie jest taka, że będą do odwołania wstawiać ramówkę Lato 2008, tą która zawarta jest na stronie stacji albo też mają ściągnięty plik na swoje redakcyjne komputery, a z racji, że do kanału nikt dostępu nie miał, nikt też nie wie, że nie nadaje. A jej ramówka była sztywna. Co tydzień to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda mi tego TMT... Był to kanał z tradycjami i długoletnią historią, i chociaż temacik robi się już bardziej wspominkowy, to mam nadzieję, że jeszcze pozytywnie nas nadawca zaskoczy, choćby wracając na odległego satelitę (ale już nie dalej niż 15W :lol:). Wybicie się z dna będzie na pewno trudne, gdyż muszą się znaleźć inwestorzy, którzy wstrzykną stacji konieczny zastrzyk środków finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie radzę nastawiać się na nowe kanały od CK! TV. Najpierw niech powrócą do emisji TMT, czy coś podobnego w tym stylu i zapewnią odpowiednią dystrybucję dla nowo wskrzeszonego kanału. Powyższy news traktuję jako marzenia nadawcy i nic więcej.

 

Przy okazji zaktualizowałem wątek wykreślając znacznik [FTA]. Reszta członu niech sobie dalej "żyje" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że przed wprowadzeniem Lato 2008, CK! TV rozsyłało informację do kablówek o możliwości "dofinansowania" przestawienia anteny na Telstara w celu odbioru nowego kanału. Ciekaw jestem ile osób z tej możliwości skorzystało oraz co teraz robią kablówki, które miały w ofercie ten kanał. Czy CK! TV odezwało się do nich w tej sprawie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech powrócą na ASTRĘ lub HOT BIRDa a potem możemy mówić o programie/ach że są fajne czy coś tam.

 

Chyba że wybiorą jakąś w wiązkach np. izraelskich czy amerykańskich najlepiej przy antenach powyżej 300cm.

 

Proponuję zamknąć wątek przynajmniej do czasu pojawienia się jakiś przekazów wizyjnych ze stajni TMT - a nie gdybać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Myślę, że nie wiele by się zmieniło. TMT nie produkowało zbyt wielu programów, szczególnie w końcowej fazie działania. Swój program opierali na powtórkach, choć muszę przyznać, że nawet powtórki często były dość ciekawe. Spora część audycji to były produkcje małych sieci kablowych oraz studiów filmowych, które produkowały a następnie odsprzedawały programy telewizjom takim jak ówczesne TVP3 Warszawa czy TVP3 Katowice, no i w końcu TMT.

 

Jak to zrobili, że dopiero po 10 latach upadli? Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moja ciocia posiada kablówkę, która należy do spółdzielni, która jest tylko w Częstochowie i jest to bardzo mała kablówka i było tam TMT. No właśnie te magazyny były ciekawe, chociaż wiadomo było, że to amatorszczyzna. I dlatego większe sieci kablowe powywalały TMT z oferty bo te magazyny były amatorszczyzną? Nie rozumiem tego za bardzo... A jak było z filmami na tym kanale? Ponoć były do jakiegoś czasu, z kaset VHS i w kółko te same... Jestem także ciekawy dlaczego CK!TV nie wydało żadnego komunikatu w sprawie zlikwidowania " Lato 2008 ", i czemu żaden z ich projektów się nie ukazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chociaż nie miałem dostępu do tego kanału to jak miałem okazję gdzieś go oglądać to najbardziej do gustu przypadły mi te amatorskie magazyny, Lato z TMT, "bajki" które były często powtarzane i teledyski też pamiętam że leciały... Nawet w nocy leciały jakieś sety DJskie "Trance Explosion" coś takiego , ale też w kółko powtarzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Oni nie planują wrócić, ta strona jest w takim stanie od kiedy zniknęli czyli od czerwca 2008.

 

Mam pytanie dla kogoś kto oglądał w ostatnich miesiącach nadawania. :D Czym były ukazywane przez TMT "bajki animowane dla dorosłych"? A po drugie czy często się powtarzały i czy dzisiaj można je gdzieś zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMT było świetną stacją. Ja wychowałem się na tym kanale. Bardzo podobały mi się polskie bajki jakie można było tam obejrzeć. Filmy niestety pod koniec leciały wkoło te same między innymi: "Dom klownów" czy "Na pograniczu śmierci" nocną ramówkę zajmowało potem MANGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na tym adresie cały czas jest firma TMT?

Ciężko to wywnioskować, ponieważ w tym biurowcu znajduje się wiele różnych firm, na Street View nie ma żadnego możliwego szyldu (ani TMT, ani CKTV), natomiast pod adresem Hoża 66/68 (W-wa) także nie widać żadnych bannerów International Movie Productions Sp. z o.o., tak więc nie ma już raczej po nich śladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DejwidBDG - Te tytuły, które wymieniłeś to są te "Bajki animowane dla dorosłych"? To jest opis:

Telewizja TMT prezentuje codziennie autorskie filmy animowane polskich twórców. W programie można zobaczyć filmy "słynnej szkoły animacji", m.in. Aliny Maliszewskiej, Zofii Oraczewskiej, Stefana Janika, Witolda Giersza, Bogdana Nowickiego czy Mirosława Kijowicza. Gorąco polecamy i zapraszamy!

 

@Karol - Gdyby wejść do tego biurowca i zapytać kogoś o nich to pewnie dowiedzielibyśmy się kilka informacji. :D Po drugie można spróbować zadzwonić do nich na te numery co podali ale wątpie aby ktoś odebrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google i tak mówią jasno, że o żadnej z tych spółek nie ma żadnych wzmianek z ostatnich kilkunastu miesięcy, przynajmniej tak jak ja szukałem. Nazwisko ich prezesa (Czesław Marian Kłak) też jakoś za specjalnie się nie przewija, poza tym nie chcę pomylić osób, więc stwierdzam, że zero, null na jego temat w sieci. Wychodzi na to, że poszedł z torbami, nawet nie wykreślił firm z KRS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...