Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Widocznosci nie mam, swego czasu miałem internet radiowy-pozostała mi po nim antena typu tuba , brak na antenie jakichkolwiek oznaczen- podlaczalo sie ta antene do sieciowki gniazdo wkrecane taka mniejsza f-ka- czy taka antena moze sie nadac do cp? Mam jeszcze pytanie o wymagania sprzetowe. otoz posiadam laptopa i stary komputer ktory pomaga mi w pracy i pytanie czy na starym sprzecie pojdzie net z polsatu (xp. amd athlon 1700, 512 ram, karta graf, gf.) bo chciałbym miec neta na laptopie i tym starym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuję Ci sprawdzić najpierw bez anteny. W ten sposób jest wiele wygodniej. Jeśli modem nie jest w routerze to przy podłączonym przewodzie antenowym szybko kończy się taki układ wyrwaniem gniazda antenowego w modemie (uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika).

1,5km od nadajnika powinno wystarczyć do prawidłowego działania bez anteny, a jeśli już Ci będzie konieczna to zewnętrzną antenę kupisz najtaniej w APS-ie CP do swojej umowy z możliwością zwrotu takiej anteny jeśli nie pomoże (sprawdzasz z tzw. ręki poprawę sygnału po podłączeniu anteny). Antenę możesz dokupić później, nie musisz jej brać w obniżonej cenie tego samego dnia co podpisujesz umowę.

 

PS. Powinno działać na Twoim starym komputerze z XP, choć ja proponuję Ci "podłączyć" do internetu CP oba te komputery z pomocą routera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w tym maksymalnym pakiecie internetu LTE 70GB strona youtube.com oraz inne które wymagają streamingu nie pobierają transferu? Ponieważ pisze że strony www bez limitu i właśnie zastanawia mnie to czy strony z filmikami też są bez limitu. Orientuje sie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa ze sprzętem do internetu bo na stronie CP w tym pakiecie co ja bym chciał jest dostępny tylko zestaw do domowego internetu czyli ten idu i odu a on wspiera tylko technologię LTE a ja jestem od nadajnika LTE oddalony o około 8 km i na mapie nie mam zasięgu natomiast hspa+ u mnie jest więc chciałbym zamiast tego zestawu wziąć modem obsługujący LTE i hspa i jescze do tego ruter. CZy jest możliwa taka zamiana sprzętu czy muszę zmieniać pakiet internetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych internetem mobilnym zapraszam do plusa,sam wczoraj byłem i wziąłem [testowo na 7 dni mogę oddać albo zostaje] 30GB za 24,95 co w Cyfrowym Polsacie 30GB = 29,95 [aktywacja 29 zeta takie info dostałem z ICOK] a w plusie 9 zeta

to wynik dzisiejszy: http://www.speedtest.net/my-result/3512106223

a to wczorajszy: http://www.speedtest.net/my-result/3510013462

Aktualnie testuję na modemie ale w sobotę idę wymienić na router mobilny w cenie 3 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja internetu w CP i w Plusie wynosi 9zł.

I w CP i w Plusie dostępny jest test 7dni.

Ewentualne anteny wewnętrzne/zewnętrzne do modemów są tańsze w CP (przy pakiecie 30GB w Plusie odpowiednio 39zł/139zł, w CP 30GB/34GB za 1zł/29zł).

Z rachunkiem za interent od innego operatora w CP są 3 miesiące gratis (3 pełne miesiące i jeden niepełny) internet CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych internetem mobilnym zapraszam do plusa,sam wczoraj byłem i wziąłem [testowo na 7 dni mogę oddać albo zostaje] 30GB za 24,95 co w Cyfrowym Polsacie 30GB = 29,95 [aktywacja 29 zeta takie info dostałem z ICOK] a w plusie 9 zeta

to wynik dzisiejszy: http://www.speedtest.net/my-result/3512106223

a to wczorajszy: http://www.speedtest.net/my-result/3510013462

Aktualnie testuję na modemie ale w sobotę idę wymienić na router mobilny w cenie 3 zł

 

Czy korzystasz z anteny wewnętrznej/zewnętrznej? Jakbyś podał nam swoją lokalizację, chociaż przybliżoną to moglibyśmy określić jak daleko masz do nadajnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w icoku za internet pokazuje mi do zapłaty 59 zł - kiedy jest naliczany ten rabat 50% to nie jest od pierwszego miesiąca? dodam, że mam tv za 59 zł. Anteny w dniu zakupu internetu w cp są od 1 do 29 zł? A mi wczoraj w punkcie mówili, że kominowa jest od 69 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzi84 - siłę sygnału możesz sprawdzić sobie logując się do routera w zakładce "Status" wybierz "Informacje o modemie". Rabaty są naliczane z cyklem rozliczeniowym, ponieważ przed każdym rabatowaniem system sprawdza czy rabat przysługuje (czy spełniasz warunki promocji). Od pakietu abonamentowego 59,90zł za internet przy aktualnej (w poprzednich też tak było) promocji antena kominowa LTE jest za (promocyjna cena) 29zł a dla klientów przy podpisaniu umowy biorących router za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta antena LTE nadaje się do zasięgu hspa+, czy na typowe anteny do hspa+ tez jest ta promocja? Dodam że w umowie mam lte czyli te 30 gb- a zasieg hspa+, dodam że dziś rano w tym samym miejscu miałem prędkość 5 mb to już lepiej niż wczoraj. Jak wczoraj byłem w punkcie i mówili mi tylko o antenie za 59 czy za 69 zł nie wspomniała o tej promocji - Pomyślałem, że jak cena jest i tak taka sama to najwyżej dokupię innego dnia w razie potrzeby, ale gdybym wiedział że za 29 zł to bym napewno wziął. Jak coś to udało by mi się wywalczyć taką antenę w promocyjnej cenie? Jestem na okresie próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla anten HSPA+ też obowiązuje ta promocja. Nie ma problemu możesz spokojnie dokupić antenę w promocyjnej cenie. Możesz to zrobić dzisiaj, jutro, za tydzień, w każdym razie do trzech miesięcy. Jedna antena, dla jednej umowy w promocyjnej cenie, kolejne już w cenniku standardowym (cenę anteny AKC4 podano Ci właśnie z tego cennika). Antenę dobierasz do modelu modemu, a nie zasięgu w jakim jesteś.

PS. Niestety wielu Pełnomocników Handlowych nie potrafi (nie wie gdzie szukać) dosprzedaży w promocyjnej cenie anteny. Z resztą nie tylko tego nie potrafią odnaleźć. ;) Doładowania TV Mobilnej. Dosprzedaż modemu do "Planu Zero"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...