Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że do oferty Vectra SMART na dowolnej sieci doszło ponad 20 kanałów. Pakiet MAX urósł z 61 do 84.

Z nowości między innymi TV Trwam, BBC Earth, BBC Brit, BBC Lifestyle, Docubox czy Romance TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niedługo kończy mi się 3 letnia umowa w Vectrze na TV. Czy otrzymam od Vectry jakąś lepszą ofertę na przedłużenie, tj. nowe usługi albo lepszy sprzęt? Jeśli tak, to kiedy można spodziewać się nowej propozycji? Czy lepiej napisac do nich i poprosić o kontakt w sprawie nowej oferty? 

Mam już stary sprzęt i potrzebowałbym 4K, ale nie wiem czy to od nich otrzymam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Snoopy34 napisał(a):
Czy ktoś brał ostatnio Smart 4k box i ma nowy zasilacz 12v i nowy pilot? Czy pilot jest z klawiszami numeracyjnymi? Czy modem-router z WiFi 6 jest tylko Technicolor czy też jakiś inny? Arris? Jak tak to jaki model? Bo chcę wybrać dobry sprzęt.


Jest jeszcze arris tg6441b. Jest trochę wielki ale ma wifi6. Wifi na 5GHz spina się na 1,2Gb (oczywiście na kartach z Wifi6). Jeśli ktoś ma tylko wifi5 to max 866Mb w 3x3 lub 433Mb w 2x2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Wasze odczucia jeśli chodzi o jakość obrazu na TVP 4K w porównaniu z wersją HD ?

Można łatwo porównać bo zarówno TVP 4K  jak i TVP Sport czy TVP 1   są niekodowane więc można je oglądać bezpośrednio po kablu , bez karty i dekodera.

Moim zdaniem różnica jest ale wcale nie taka duża.

Myślałem że różnica będzie naprawdę znaczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie wypowiedzenia pozwoliło na jakieś ruchy ze strony DUK, co prawda niewielkie.

 

Jeżeli chciałbym zejść na sam pakiet złoty + 600Mb w cenie takiej jak mają na stronie dla nowych to tylko przy wyborze dekodera 4K smart.

 

Natomiast otrzymałem taką propozycję Pakiet Super Film&Sport + Canal+Prestige + 600Mb + obecny dekoder 4K PVR za 124,99 zł / umowa 12 mies.


Czyli tak naprawdę pełna oferta TV bez Eleven. 

Jeżeli bym chciał jeszcze do tego Eleven to +10 zł ale mi specjalnie na nich nie zależy. Poza tym w tym pakiecie co napisałem wyżej miałbym Eleven Sports 2 i 4. 
Co sądzicie o tej propozycji?
 

 

 

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xoxsxcxcx napisał(a):

Złożenie wypowiedzenia pozwoliło na jakieś ruchy ze strony DUK, co prawda niewielkie.

 

Jeżeli chciałbym zejść na sam pakiet złoty + 600Mb w cenie takiej jak mają na stronie dla nowych to tylko przy wyborze dekodera 4K smart.

 

Natomiast otrzymałem taką propozycję Pakiet Super Film&Sport + Canal+Prestige + 600Mb + obecny dekoder 4K PVR za 124,99 zł / umowa 12 mies.


Czyli tak naprawdę pełna oferta TV bez Eleven. 

Jeżeli bym chciał jeszcze do tego Eleven to +10 zł ale mi specjalnie na nich nie zależy. Poza tym w tym pakiecie co napisałem wyżej miałbym Eleven Sports 2 i 4. 
Co sądzicie o tej propozycji?
 

 

 

Bardzo dobra oferta. Myślę, że taniej nie uda się Tobie zdobyć tego pakietu. Mam ten sam. Płacę 17,5 zł więcej (Eleven za 10 zł, Multiroom z dekoderem pvr za 7,5 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie poprzez stronę www również nie. Próbuję znaleźć na stronie vectry jakieś info o dodaniu tego kanału do oferty gdzie wprost by było napisane kto i na jakich zasadach ma dostęp do tego kanału ale nie widzę. Ja to chyba jestem wykluczony cyfrowo :D

Taaa poczytałem walla facebookowego vectry. Jak ludzie pytają czy ten kanał będzie w tv smart go to wklejana jest formułka: "TVP 4K będzie dostępny na dekoderach 4K, w tym TV Smart 4K Box i modułach CAM, na pozycji w EPG 111 lub 11 (w zależności od typu dekodera)" Jak by nie można było odpisać: "Nie będzie dostępny"

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował, że Prezes Urzędu Tomasz Chróstny wszczął postępowanie w sprawie nałożenia kary finansowej na spółkę Vectra w związku z nie wykonaniem przez nią w pełni warunku nałożonego przez UOKiK przy zakupie spółki Multimedia Polska.

Kara dla operatora sieci kablowej może wynieść do 10 tys. euro za każdy dzień opóźnienia w wykonaniu decyzji warunkowej. Prezes Urzędu może także uchylić decyzję warunkową, jeżeli przedsiębiorcy nie spełniają nałożonych warunków.

 

https://www.telko.in/vectra-nie-spelnila-warunkow-uokik-przy-zakupie-multimedia-polska-grozi-jej-kara-do-10-tys-euro

 

Chodzi o wciąż niesprzedane sieci w Kwidzynie, Łowiczu, Ostródzie, Olsztynie i Stargardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...