Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem więcej jak 10zł "w dół" nie uzyskasz. Weź jednak pod uwagę to, że obecnie Vectra w nowych umowach bardzo często dodaje klauzulę inflacyjną, więc może (ale nie musi) okazać się, że za parę miesięcy zapłacisz tyle samo albo i więcej niż obecnie.

Edytowane przez CureMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mikman napisał:

Witam.

Mam w Vectrze sam Internet 450 Mb/s za 59,99zł. Kończy mi się umowa. Chętnie to zostawię, ale mam pytanie, po złożeniu wypowiedzenia jaka cena będzie do zaakceptowania? 

Dzięki za odpowiedź.

Ja ma 600 Mb/s za 39 90.Walcz a coś ci napewno zejda z ceny.W tym tygodniu miałem telefon za 1.2 Gb/s za 54.99

Edytowane przez mariano666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@liczulek ja zawsze korzystam z tej strony aby przygotować tekst wypowiedzenia (nie tylko dla Vectry)  https://www.contractterminator.pl/telekomunikacja/vectra/wypowiedzenie 

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem i można wysłać to do nich mailem na adres: kontakt@vectra.pl

Przy okazji bez wypowiedzenia to dają mi to samo co mam za te same pieniądze.

 

@mariano666 dzięki :)  właśnie wysyłam wypowiedzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Madekp napisał:

Przecież nie będę specjalnie dobierał ,,rewelacyjnego smartboxa 4k" do oferty tylko dla 4k. C+ w HD mi wystarczy. 

Dokładnie, mogę wykupić canal prestige, ale chce go oglądać przez moduł cam, mam telewizor z androidem i nie potrzebny mi dekoder smart, ktoś kto w Vectrze ma takie pomysły kieruję się tylko tym żeby dodatkowo płacić za dekoder, jak był tvp 4k na czas mistrzostw Europy w piłce nożnej to leciało to przez moduł cam a teraz wymyślają jakiś dekoder gdzie większość ludzi ma telewizory z androidem lub inne smart, myśl Vectro myśl i dbaj o klientów a nie dzielisz na gorszych i lepszych... 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, liczulek napisał:

Z koncem listopada konczy mi sie umowa . Jak teraz wyslac wypowiedzenie umowy ? vectra ma jakis swoj formularz ?

Zawsze wysyłam przez https://ebok.vectra.pl Zakładka "wiadomości i zgłoszenia" i tam kategoria "wypowiedzenia" , piszesz tekst: Wypowiadam umowę zawartą w dniu.............. , o świadczenie usług telewizji i internetu pomiędzy mną a Vectra S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOYA dodała C+4k do oferty DVB-C, więc najwyższy czas Vectro też go dodać do oferty klasycznej tv na module CI+. Wyciąganie z ludzi kasy za niepotrzebny box z androidem to kpina. Jeśli już ktoś buli 49,99 za całą paczkę C+ to wypadałoby wersję 4k też udostępnić, tym bardziej że dla abonentów smarta jest za 0zl.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Toya daje Canal+4K na wszystkie dekodery jakie są u nich. Dodatkowo również Canal+ Online. A Vectra tylko na Smarta. 

Ja mam wykupiony pakiet Canal+ i nie mogę oglądać wersji 4K tylko dlatego że mam np. dekoder 4K albo moduł z kartą.

Jak tak można traktować klientów ?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toya jest ten kanał tylko na dekoderach cytat że strony :

Canal+ 4K Ultra HD będzie tylko dostępny w odbiornikach cyfrowych 4K. Abonenci korzystający z modułu CI+ z uwagi na wymogi licencyjne związane z systemem zabezpieczeń treści nie będą mieć dostępu do kanału, pomimo posiadania pakietu CANAL+ Prestige. Zachęcamy w takim przypadku do wymiany modułu CI+ na odbiornik 4K.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mieć dekoder 4k można mieć canal+ prestige, a canal+4k i tak nie ma. Dali go do dodatkowego pakietu :) pakiet z tym jednym kanałem :) 

ciekawe czy nastąpi kiedyś dostęp do canal+online dla abonentów canal+ prestige. Jak nie, czekam na koniec umowy na ten pakiet i biorę niezależnie od vectry, wyjdzie taniej przy zobowiązaniu półrocznym, a nie rocznym jak w kablówce.

W dniu 14.10.2022 o 12:49, jaceksobczak napisał:

No właśnie. Toya daje Canal+4K na wszystkie dekodery jakie są u nich. Dodatkowo również Canal+ Online. A Vectra tylko na Smarta. 

 

 

czyli można mieć dogadane że kablówka do pakietu canal+ wykupionego dodaje online. Tak jak to jest z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Wystarczyło rozwinąć ten dekoder, żeby obsługiwał też serwisy streamingowe. 

Zgadzam się z Tobą co do dekodera 4k vec3770. Sam chciałem wymienić na niego swój stary HD PVR, ale niestety ten wspomniany nie jest już w ofercie a na tego smart nie chce się decydować. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy przedłużaniu umowy robią bardzo pod górkę z pozostawieniem aktualnego dekodera 4k 3770 i wciskają koniecznie ten smart czy spokojnie jest szansa na inną ofertę ale z tym samym sprzętem?

 

Będę chciał zmniejszyć pakiet na złoty z ewentualnym SnO jeżeli będzie dobra cena, ale przy pozostawieniu tego dekodera i jestem ciekaw czy na to mi pozwolą, bo w złotym niby nie ma żadnych kanałów 4K, a nie pamiętam czy wymogiem otrzymania tego dekodera nie był właśnie pakiet co najmniej platynowy (Chociaż teraz na stronie do srebrnego dają nawet ten 4K BOX). Kilka stron temu, ktoś pisał, że ma złoty+dekoder 4k, więc może się uda. Więcej kanałów mi jest niepotrzebne, a bardzo przydaje mi się nagrywanie na dysk oraz bezproblemowe przewijanie, cofanie kanałów 🙂

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2022 o 12:51, mariano666 napisał:

Ja ma 600 Mb/s za 39 90.Walcz a coś ci napewno zejda z ceny.W tym tygodniu miałem telefon za 1.2 Gb/s za 54.99

Dostałem 600Mb/s za 49,99. Pierwotnie chciał za 55zł, ale powiedziałem, że za drogo i idę do konkurencji. Niżej już zejść nie chciał, a wyższej prędkości niż 600Mb/s na swoim łączu mieć nie mogę póki co. Zatem zmiana z 450Mb/s za 59,99zł na 600Mb/s za 49,99zł. Jestem zadowolony. Za 12 miesięcy zobaczymy co będą dawali i za ile :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tok napisał:

canal+uhd dostępny tylko przy nowym cyrografie na canal+ pakiet, 54,99 z tym kanałem. obecnie posiadacze go nie będą odbierać, chyba, że mają na czas nieokreślony i zawrą nowa umowę na pakiet na czas określony. oczywiście bez c+online do tego.

Serio??? Myślałem, że posiadaczom pakietu na dekoderach Smart włączyli w ramach obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...