Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kfm877 napisał(a):
lub pvr.

Wiecie może jaki pvr teraz dają? Albo czy jest jakiś wybór?
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w końcu może dać linka do regulaminu gdzie nie ma zapisu o opłacie inflacyjnej? Szukałem i nie znalazłem takiego regulaminu. Znalazłem za to ten
https://tvo-28-3.e.blueonline.tv/s/vectra-www/uploads/20230118080040/um15-umowa-tv-smart-duza-czc-1-3.pdf
W nim jest punkt 20.11, który wyraźnie mówi o dostosowaniu opłat do wzrostów lub spadków cen towarów i usług.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maross napisał(a):
Czy ktoś w końcu może dać linka do regulaminu gdzie nie ma zapisu o opłacie inflacyjnej? Szukałem i nie znalazłem takiego regulaminu. Znalazłem za to ten
https://tvo-28-3.e.blueonline.tv/s/vectra-www/uploads/20230118080040/um15-umowa-tv-smart-duza-czc-1-3.pdf

Taki zapis jak wspominasz jest nadal, 2 tygodnie temu brałem moduł CI i to "zabezpieczenie" nadal jest w umowie.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki zapis jak wspominasz jest nadal, 2 tygodnie temu brałem moduł CI

Dzięki. Właśnie o takie info z pierwszej ręki mi chodziło.
Czyli co niektórzy tu, mówiąc delikatnie, wprowadzają w błąd. Nieładnie panowie, nieładnie.
Klauzula jest nadal, a samej Vectrze nie można wierzyć na słowo.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

 

Od wczoraj brak internetu, dioda na modemie technicolor miga na czerwono(tryb offline) Restart modemu czy odłącznie od zasilania,a nawet przepianie w inne gniazdo na listwie nic nie daje....Czy coś jeszcze mogę sam zrobić? 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kondzik23 napisał(a):

Dzień dobry!

 

 

Od wczoraj brak internetu, dioda na modemie technicolor miga na czerwono(tryb offline) Restart modemu czy odłącznie od zasilania,a nawet przepianie w inne gniazdo na listwie nic nie daje....Czy coś jeszcze mogę sam zrobić? 

A co Ci ma dać zmiana gniazdka ? XD Zgłoś usterke przez aplikacje i przyjdzie technik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obecnie mam od Vectry Internet 600 Mb/s, DTV Srebrny z dekoderem bez nagrywarki oraz Sport na Ostro. Za wszystko płacę 98zł z jakimiś groszami.

Wkurza mnie opłata za dekoder w kwocie 22zł, pozostałe koszty to: pakiet srebrny 37zł, SnO niecałe 8zł oraz Internet za 46zł. Do tego rabat 15zł za te wszystkie zgody itd.

Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenie wysłałem mailem przedwczoraj.

Istnieje szansa, żeby poprzez DUK zmodyfikować tak ofertę, aby zejść na niższy pakiet telewizyjny zostawiając SnO a przy okazji przyspieszyć neta np. na 900 Mb/s? Idealnie byłoby zrezygnować całkiem z dekodera ale nie wiem czy to możliwe. Korzystam z bogatej oferty satelitarnej konkurencji i nie jest mi potrzebny pakiet srebrny, z Vectry korzysta najczęściej żona żeby obejrzeć jakieś pierdoły typu M jak Mielony na tvp2 i tyle. 

Dajcie proszę znać co realnie można wyrwać do 100zł bo niespecjalnie mam ochotę i potrzebę płacić więcej. Szybszy net to kwestia nadrzędna, do tego umowa na rok jak ostatnio jeśli jest taka możliwość i okrojenie rachunku z opłaty ze dekoder jeśli się da bo leży w pudełku a do oglądania służy serwis online. Dziękuję i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy Vectra planuje w najbliższym czasie dołączyć do oferty jakieś nowe kanały? Od ponad trzech lat oprócz śmieci typu TV Rego, Nuta Gold czy WTK nic nie doszło. Może AMC, CBS Europa czy nowy kanał Viasat True Crime? U konkurencyjnych operatorów często pojawiają się nowości a Vectra nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mtv niestety za ofertę programową od lat odpowiada baba, która ma gdzieś prośby abonentów. Liczy się tylko jej kaprys...Więc nie mamy pełnej oferty kanałów informacyjnych i sportowych Polsatu, nie mamy tak dobrego kanału jak Sundance tv i tak  można by długo wymieniać, bo oferta jest bardzo mocno wybrakowana. Po prostu nie mamy i mieć nie będziemy póki pani Wojtaszko będzie na swoim stanowisku...a będzie bo każdy kolejny prezes firmy jest ślepy i tak koło się zamyka. Tylko abonenta żal....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe , bo wymienione wyżej kanały Sundance TV , AMC czy CBS Europa są od lat dostępne w Multimedia z którą to spółką Vectra ożeniła się 3 lata temu. Czy ujednolicenie oferty obu spółek to jest jakiś problem dla Vectry ?  Podobno największej kablówki w Polsce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KENZO napisał(a):

 Po prostu nie mamy i mieć nie będziemy póki pani Wojtaszko będzie na swoim stanowisku...a będzie bo każdy kolejny prezes firmy jest ślepy i tak koło się zamyka. Tylko abonenta żal....

Napisałem do niej email oraz do UOKIK

13 minut temu, zerojedynkaX napisał(a):

Ciekawe , bo wymienione wyżej kanały Sundance TV , AMC czy CBS Europa są od lat dostępne w Multimedia 

 od 21 .08 CBS Europa zmienia się w Film Cafe wiec może dołączy  lub Wydarzenia 24 Oraz ciekawe czy w MM będą dodatkowe Eurosporty na Igrzyska oby Niebyło jak Nuta Gold oraz TV Regio :(

 

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, andyp napisał(a):

Napisałem do niej email oraz do UOKIK

 od 21 .08 CBS Europa zmienia się w Film Cafe wiec może dołączy  lub Wydarzenia 24 Oraz ciekawe czy w MM będą dodatkowe Eurosporty na Igrzyska oby Niebyło jak Nuta Gold oraz TV Regio :(

 

Co do kanału Wydarzenia 24 to jest on DVB-T więc ma on obowiązek być w ofercie. Co do dodatkowych Eurosportów to będą one w Vectrze - tylko nie wiem czy w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...