Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra-01 Ciągle tylko pan pisze że nic narazie nie może powiedzieć ale przecież napewno ktoś coś wie na temat czy C+ GOL HD i WEEKEND HD które już są czy będą w ofercie Vectry ?? czy chociaż macie jakieś plany wprowadzenia tych kanałów ? nie wierze w to że nikt nic nie wie.. albo nikt nie chce nic powiedzieć jedno z dwóch przecież w Vectrze muszą coś wiedzieć czy chcą dodać te kanały czy nie jak długo będziemy czekać na nie.

 

Ja myślę że te kanały będą w vectrze dopiero od nowego roku bo vectra teraz będzie usilnie prowadzić rozmowy z polsatem ja tak myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to była prawda że będą w połowie listopada bo dziś mecze typu Everton - Man Utd, Chelsea - Arsenal, Roma - Milan, Inter - Juventus wszystkie w SD ... a będą jeszcze lepsze mecze i wprowadzenie tych kanałów do oferty to obowiązek ze strony Vectry klienci mają prawo takie mecze oglądać w HD i mieć cały Pakiet CANAL+ HD

 

I skoro napisałeś że niby w połowie litopada będą to niech pan - Vectra-01 to potwierdzi lub coś wkońcu na ten temat napisze a nie że ciągle nic nie wie i teraz w tej chwili nic nie może napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja kiedyś miałem Vectrę nawet cyfrową dałem sobie z tym spokój lat temu kilka..

Ale mam pozostałość niejako po tej sieci.. tak zwany pakiet stalowy analogowy.. ( 5 programów analogowych) Pakiety stalowe swego czasu w blokach zastąpiły anteny zbiorcze..

Interesuje mnie czy Vectra puści po kablu paczki naziemnej telewizji cyfrowej w kablu czy trzeba będzie samemu zabudować anteny za oknem lub powrócić do anteny zbiorczej.

Może zaglądający tu przedstawiciel coś powie na wspomniany temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj przedłużałem umowę i zamówiłem pakiet platynowy + HD

zmienili mi dekoder oczywiście na HD , lecz gdy chce włączyć np TVP HD lub obojętnie jaki inny program w hd to na dekoderze pokazuje się czerwona dioda i ----

a na tv pisze " proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony " Wszystko jest podłączone przed kabel HDMI rozdzielczość na dekoderze zmieniona do 1080... zmieniałem kable hdmi nic nie pomaga. Telewizor oczywiście w full hd. Miał ktoś podobny problem ? Proszę o pomoc :) dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie żadna siec kablowa nie ma w swojej ofercie C+ Gol HD i C+ Weekend HD.

Start nowych stacji miał się odbyć wyłącznie na platformie CYFRA+, wiec w listopadzie powinien się pojawić w pierwszych sieciach kablowych które wyrażą zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak napewno napisze że nic nie wie w tej chwili że jest za wcześnie żeby coś wiedział jak coś będzie wiedział to napisze ... niestety ale pewnie będziemy czekać na nowe kanały długie miesiące olewam to nie będe tu spamował ciągle o tym będzie to będzie trudno pozostaje oglądać mecze w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanko. mam vectre tv cyfrowa dek hd + internet 8mega, i od paru dni problem, mianowicie internet spadł mi do 1 czasem 2 mega, a w tv mam siłe sygnału 50-52%(wczesnie o ile dobrze pamietam 100%), jakość 100%, co to może byc, u mnie coś nie tak czy u operatora?? restartowałem modem, kable odłaczałem i podłaczałem jeszcze raz i dalej to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...