Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa pora żeby się znowu za nich wzięli za takie pogrywanie Vectry. Jak można komuś naliczyć podwyższę inflacyjną skoro umowa nawet nie trwała dwóch miesięcy? Jak nazwać zachowanie operatora, który nadal oferuje cennik w nowych umowach, czy to w biurach, przez telefon czy przez stronę www po "starych" cenach? Dlaczego standardowe ceny nie uległy żadnej podwyżce? Czy inni operatorzy wprowadzili takie zapisy inflacyjne? Takich pytań można jeszcze zadać co najmniej kilka i to są pytania retoryczne. Przecież to jest nie do obrony i nawet nie chcę używać słów jaki cisną się na usta na takie zachowanie Vectry. Tylko co najważniejsze. Uważam, że takie zapisy inflacyjne mogą być, a nawet powinny. Tylko to powinno być zrobione z głową, tak żeby klient naprawdę nie był wy*****ny. U nas jak zwykle... zrobili to żeby się nachapać :/
Jeszcze jedno czy skoro co chwila na Vectrę nakładane są jakieś kary czy to nie daje nic do myślenia? Czy nie powinno się z takim operatorem, który nagminnie łamie przepisy konsumencie coś zrobić?  
Tylko, że na końcu i tak za wszystko zapłaci klient czyli my.

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje regionalne TVP3 są dostępne tylko w wariancie antenowym. W wersji Smart jest wersja Warszawska. Można jednak podłączyć kabel antenowy do smarta i wyszukać kanały cyfrowe kablowe, wtedy powyżej kanału 1000 pojawi się lokalna wersja TVP3 (nie dotyczy starych smartów bez gniazda F). Parametry do skanowania to 266 lub 666MHz, SR 6875 , QAM256.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kiler napisał(a):

@Zuzia masz o tym info cztery posty wyżej. ;)

Fakt. Nie zauważyłam, bo mi się obrazki coś ostatnio nie wczytują.

 

Ten SMS podejrzany, bo umowa jest na starszą osobę, ja nią zarządzam z upoważnienia. Umowa stara, jeszcze bez niekorzystnych zapisów. Pewnie chcą skusić na zmiany, przy okazji wręczania talonu. Jak ktoś odebrał, niech podzieli się wrażeniami z wizyty w salonie.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ten SMS podejrzany, bo umowa jest na starszą osobę, ja nią zarządzam z upoważnienia. Umowa stara, jeszcze bez niekorzystnych zapisów.

Też mam starą umowę na czas nieokreślony i dlatego ten sms wydał mi się aktem desperacji. 50zł serio??? Podpiszę nową umowę a oni te 50zł sobie z nawiązką odbiorą przy kolejnych podwyżkach inflacyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Po kilku latach użytkowania Arris 4120 chyba padł. Jestem pewny że dysk bo jakiś czas temu się zawieszał a po resecie nawet nie wykrywał dysku w menu ( podczas próby nagrania czegokolwiek pojawiało się okienko że nie mam wykupionej opcji USB PVR - w arrisie :) by po chwili załapał i zaczął nagrywać. Dekoder fajny nie narzekałem. Czy zgłosić reklamację czy tylko wyciągnąć dysk? Mam podobny na stanie z allegro i ten dekoder normalnie działa bez dysku. Proszę o poradę.

 

Dekoder zaskoczy jak się go wprowadzi ręcznie w wyszukiwanie nowego oprogramowania gdzie na ekranie tv leci pasek postępu DL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zgłosisz usterkę to wymienią Ci na Graphyne czyli ADB 4730cdx. Raczej już nie ma w obiegu hmc4120 na carbo.
Od spodu dekodera jest plomba na dysk, jeśli ja uszkodzisz mogą cię obciążyć opłatą np za uszkodzenie dysku. Po co Ci to. Jak dysk jest uwalony to dekoder na legalu do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Mnie to nagrywanie nie potrzebne. Jeśli bym wiedział ze na 100% to wina dysku to bym go wyjął i po problemie. Pytałem kilka tygodni temu czy mogę go zamienić na zwykły HD to mi konsultant powiedział że cena mi wzrośnie a chciałem przedłużyć umowę na tych samych warunkach bo dostałem maila że kończy mi się umowa 31 stycznia. Zostałem przy tym co mam w stopce za tą samą cenę a dodatkowo dostałem HBO na 6 miesięcy i C+Prestige na 4 miesiące.

 

Spróbuję podmienić zasilacz bo teraz ruszył ale nie działa jakiekolwiek sterowanie z pilota i z dekodera ( dioda zielona sygnalizuje działanie )

Najwyżej podjadę do BOK zapytam.

W sumie 4 lata już działał...

 

 

Edytowane przez Internauta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zerojedynkaX napisał(a):

Czy Vectra zamierza nadawać TVP3 w HD ?  Czy dalej naziemna będzie tu górą ?  Ktoś wie ?

Z tym TVP 3 to w Vectrze jest ciekawa sprawa. Na dekoderze świeci w jakości SD a na TV Online w jakości 1080p czyli HD.

 

Ze zmian w ofercie:

1.01.24 wylatuje DW (Deutsch) 815 - płakać po nim nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Pytanko do użytkowników telewizji Vectra dekodera Smart Box 4K DV8981. Otóż mam problem i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Na części kanałów obraz działa płynnie, natomiast np na kanałach TVP1/2, TVN, Polsat, TVP Sport obraz lekko klatkuje. Nie dzieje się to każdorazowo, natomiast na tyle często, że nie da się z tym funkcjonować. Zauważyłem że głównie na kanałach dostępnych w telewizji naziemnej. Ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? Ewentualnie ma ktoś taki przypadek? Był serwisant ale akurat wtedy było wszystko cacy 😉 Wszystkie inne kanały typu canal+, eleven działają płynnie i nigdy nie było z tym problemu. Sygnał leci po WiFi odległość około 4 metry od routera. 

11 minut temu, Slavkooo napisał(a):

Cześć wszystkim. Pytanko do użytkowników telewizji Vectra dekodera Smart Box 4K DV8981. Otóż mam problem i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Na części kanałów obraz działa płynnie, natomiast np na kanałach TVP1/2, TVN, Polsat, TVP Sport obraz lekko klatkuje. Nie dzieje się to każdorazowo, natomiast na tyle często, że nie da się z tym funkcjonować. Zauważyłem że głównie na kanałach dostępnych w telewizji naziemnej. Ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? Ewentualnie ma ktoś taki przypadek? Był serwisant ale akurat wtedy było wszystko cacy 😉 Wszystkie inne kanały typu canal+, eleven działają płynnie i nigdy nie było z tym problemu. Sygnał leci po WiFi odległość około 4 metry od routera. 

Dodam że odłączajac kabel antenowy problem znikł (wpadłem na to pisząc posta 😂) natomiast wtedy te kanały które klatkują wczytują się około 10 sekund (kręci kółeczko). I bądź tu mądry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, WA2511 napisał(a):

A może będzie wreszcie Euronews w miejsce DW po niemiecku? Sam jestem ciekaw czy będzie wracał do Vectry po 10-ciu latach przerwy.

Usunął i tyle - niczego nowego w to miejsce bym się nie spodziewał. Co do Euronews to także jestem ZA.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.12.2023 o 17:22, lukasz1122a napisał(a):

Usunął i tyle - niczego nowego w to miejsce bym się nie spodziewał. Co do Euronews to także jestem ZA.

"Nowe" Wydarzenia24. Czas stawiać na Polskie kanały News24 TVMN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie za News24. Naprawdę nudny kanał. Mało podawanych informacji na bieżąco. Wieczne powtórki powtórek tych samych rozmów przez wiele miesięcy. Część dziennikarzy z tej stacji zaczęła przechodzić do nowego TVP Info. News24 nie ma szans na rozwój i podbój rynku. Poziom telewizji osiedlowej. Chyba, że jesteście kolekcjonerami kanałów i zależy Wam na 339 stacji dostępnej w dekoderze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...