Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie czas płynie po zgłoszeniu usterki technicznej. Już msc czasu mija i nic. Nie działa Catch-up oraz vod, był monter i nic nie zrobił tylko przekazał sprawę dalej, a jak dzwonię do biura obsługi to tylko wysyłają kolejne maile o przyspieszenie naprawy i kicha .

Po co na kanale 331 jest AMC a na 332 CBS Europa jak ich nie ma w żadnym pakiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DVB-C ja mam moduł CAM a czy wszystkie lokalizacje pewnie tak. Te pozycje są w Vectrze do lekkiej otwartych. Sam jestem klientem MM i nie do wszystkiego mam dostęp jedynie numeracja kanałów oraz IP Vectry.

Do wczoraj na 108 był Disney Junior, 118 BBB CBebies.

Na 108 są jeszcze 2 ścieżki dźwiękowe: polska wyciszona i angielska z  działającym polskim pewnie to później poprawia.

Edytowane przez maks27
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już nieaktualne, bo w Platformie Canal+ będę miał całą Premier League i 3 mecze Bundesligi do końca września w ramach abonamentu https://media2.pl/media/167834-Wszystkie-mecze-Premier-League-i-topowe-mecze-Bundesligi-dla-satelitarnych-abonentow-Canalplus.html

Tym co się jeszcze wahają naprawdę polecam satelitę lub Canal+ online, bo liczenie że Vectra doda Polsat Sport Premium jest marzeniem ściętej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 18:04, NightRiders87 napisał:

Na grafice promocyjnej widać już pilot z przyciskami numerycznymi do dekodera smart. Posiada już ktoś taki ?

 

W dniu 19.07.2022 o 18:05, Tok napisał:

Ten pilot jest ale tylko dla oferty tvsmart tej z innymi pakietami nie tam co platyna złoty srebrny, tylko takie uproszczone czytaj z mniejszym wyborem kanałów, takimi co są najczęściej w naziemnej tv plus kilka kodowanych. Przynajmniej tak to było w czerwcu.

 

Czy może coś się zmieniło? Ma ktoś wiedzę żeby były takie piloty do złotego albo platynowego pakietu? Z vectry otrzymałem niedawno sprzeczne informacje a jest to dla mnie istotne. 

 

A tak w ogóle czy ten pilot zmienia znacząco obsługę i smart ma szansę zacząć przypominać normalną kablówkę? 

Edytowane przez stary_kumpel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ktoś wie gdzie jest już dostępna prędość z tej oferty 

Cytat

W regulaminie promocji nie ma takiej informacji

Cytat

 

Edytowane przez staszek1503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda w Vectrze sprawa związana z rozwiązaniem umowy przed końcem jej zakończenia? Przedłużałem umowę w kwietniu 2021 roku i mam ją do kwietnia 2023 roku. O ile kwota ulg, jakie mam naliczone wynosi prawie 8 tysięcy złotych o tyle w aneksie mam wyliczone maksymalne roszczenia Vectry z tytułu rozwiązania umowy, które łącznie dla mojej umowy wynoszą 1.700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...