Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

No właśnie - co robi ten To i Owo? Dobrze, że starają się zwiększać ilość kanałów, ale proszę, nie dorzucajcie iTV... . Dodatkowo co robi ciągle Polsat 2 na drugiej stronie? Ja bym wykopał ten kanał na 7 stronę, a w stare miejsce Polsat 2 trafia TVP Polonia. Chociaż uważam, że TVP Polonia to też jest śmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - co robi ten To i Owo? Dobrze, że starają się zwiększać ilość kanałów, ale proszę, nie dorzucajcie iTV... . Dodatkowo co robi ciągle Polsat 2 na drugiej stronie? Ja bym wykopał ten kanał na 7 stronę, a w stare miejsce Polsat 2 trafia TVP Polonia. Chociaż uważam, że TVP Polonia to też jest śmieć.

Ja bym przesunął nie TVP Polonię ale TTV które owszem ma powtórki w swojej ofercie ale nadaje też bardzo ciekawe programy w swojej ofercie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Mam jeszcze jedno pytanie: wie ktoś, czy są zmiany w Kropce TV? Bo tam są na razie ESPN Classic i ESPN America, które kończą nadawanie w tym miesiącu. Podejrzewam, że w miejsce ESPN America wstawili Fightbox, a Eurosport 2 rozwinęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITV (...) się chowa. Czym zawinił BBC Lifestyle?

 

Może tym że ma oglądalność pod psem... Zaś ITV szybuje w górę. Tak przynajmniej kojarzę słupki oglądalności jak je ostatnio oglądałem...

 

PS obecnie testuję pismo Ekran TV (aka "14 Teledni"). W miarę w porządku przy mojej obecnej ofercie kanałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@mcl1: Kropka TV wg. mnie to jakieś nieporozumienie - dają jakieś śmiecie do gazety, a niektórych kanałów wciąż brakuje np. TVP Rozrywki, czy MGM HD. Wydaje mi się, że jednak ESPN America była - w miejscu NSport pojawił się EXTREME, a w starym miejscu TVP Sport - ESPN America. Chyba że ją teraz wykurzyli :) - nie miał bym nic przeciwko temu zagraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w czwartek dzwoniłem do redakcji Kropki Tv z pytaniem kiedy dadzą program C+ Family, Family 2 itd. sam naczelny odpowiedział, że na razie trwają rozmowy i może po wakacjach. na razie nie ma zmian. Do redakcji To&Owo też dzwoniłem w sprawie ostatnich zmian min. zamieszczenia programu stacji ITV ale tutaj potraktowano mnie jak intruza, zlano totalnie a Pani jak najszybciej chciała zakończyć ze mną rozmowę. W Bauerze mają czytelników w d.... . Gazetę drukują dla reklam i kasy a nie dla Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ Marek79: Gdybym miał możliwość, to bym też ją kupował. Ona ma wg. mnie najlepszy układ kanałów, tylko ciężko ją dostać (mieszkam w 10 tysięcznym miasteczku, a więc dostać tą gazetę w piątek w niewielkim sklepie graniczy z cudem, niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITV (...) się chowa. Czym zawinił BBC Lifestyle?

 

Może tym że ma oglądalność pod psem... Zaś ITV szybuje w górę. Tak przynajmniej kojarzę słupki oglądalności jak je ostatnio oglądałem...

 

 

Ciekawe, bo ostatnio czytałem, że popularność, jak i oglądalność kanałów BBC w Polsce rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pewne pytanie a mianowicie jak według was poukładane zostaną stacje w gazetach z programem telewizyjnym w przypadku gdy TVP Regionalna od 1 września oddzieli się od TVP Info. Moim zdaniem nie obejdzie się bez wyrzucenia Superstacji i małego przetasowania kolumny stacji informacyjnych w Tele Tygodniu. W To i Owo mogli by z kolei za jakąś niemiecką stacje Polsat 2 remontując przy okazji dwie ostatnie strony listingowej oraz dodając TVP Regionalną na miejscu zajmowanym obecnie przez drugi kanał słonecznej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...