Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak wiemy wiele możemy zobaczyć spisów programów w różnych czasopismach, program możemy spotkać w czasopismach dal pan i panów, jedną sa aktualne wiadomo ze wydawca przykłada się do dobrego podania treści a inne jak to widać program dzisiejszy i to nieraz tez nieaktualny, ale musimy przyznać ze jest w każdej gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety w To&Owo brakuje ramówki takich programów w polskiej wersji językowej jak:

 

BABY TV

NATIONAL GEOGRAPHIC HD

NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

FILMBOX

NONSTOP KINO

WEDDING TV

TVN LINGUA

SPORTKLUB+

 

------------------------------

 

Brakuje tez oznaczenia audycji nadawanych w Dolby Digital 5.1 (AC3).

 

------------------------------

 

Żałuje tez że jest ograniczenie jeśli chodzi o zamieszczana ramówkę.

 

 

------------------------------

 

W najbliższym czasie startuje wiele kanałów takich jak:

 

TVN CNBC Biznes

TVN Religia

Owsiak TV

nTalk

KidsCo

Movies24

DaVinci

TVP Film

TVP Rozrywka

Zone Horror

Play TV

Polsat HD

Polsat Sport HD

13th Street

Universal channel

Sci-Fi Channel

History Channel

NonstopKino HD

Animax

Voom HD

 

---------------------------------

 

Przyznam sie że byłbym w stanie płacić za taka gazetę nawet 50% więcej.

 

A i tak ja kupuje bo To&Owo nie ma konkurencji jeśli chodzi o ilość stacji jakich oferuje ramówkę.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się w ogóle prenumerować jakikolwiek tygodnik? Z logistycznego punktu widzenia nie wiem jakby to miało wyglądać, bo dzięki naszej kochanej Poczcie Polskiej tygodniowe opóźnienie przesyłki to norma - zapewne kolejne numery przychodziłyby przeterminowane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Da się :P U nas np. reklamowali ostatnimi czasy Gazetę Lubuską (dziennik). Listonosz rano wychodząc z poczty zabiera prasę od kolportera i później roznosi po domach :D To jak z dziennikiem nawet dobrze sobie nasza Poczta Polska radzi to z tygodnikiem nie dała by rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja najczęściej kupuje również To i owo właśnie z powodu dużej ilości kanałów. Fajnie by było jakby dołożyli jeszcze z 30 kanałów nawet za wyszą cenę i programy WSZYSTKICH regionów bo obecnie poza Tele Rzeczpospoltą nikt nie ma dużej ilości regionów.

Gdyby się jeszcze postarali mogliby zrobić z To i owo polskie TV Movie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą gazetkę. Bardzo mi się spodobała. Chyba jako jedyna na polskim rynku wtedy miała zamieszczony program na czeską Nova TV i jeszcze VTV (nie pamiętam jaki to był kanał, chyba słoweński). Jako mały dzieciak chciałem znać i mieć wszystkie kanały telewizyjne, które pokazywały serial "Świat według Bundych". Oba wymienione kanały emitowały ten sitcom. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Tele świecie ?? Mi brakuje w nim klimatu i wygladu tego pisma do roku 2001 :(.

A co do TV Movie myślałem że wyszedł trochę później...

Z nieistniejących nadjbardziej brakuje mi "Anteny" ponieważ jako jedyna dawała program radiowy i regiony obecnej TVP3 a jej najlepszym rokem był rok 2001 kiedy to rozrosła się z programem do 6 stron na 1 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje w to i owo programu tv trwam

Dobre! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Na pewno babcia w [beep]rowym berecie będzie chciała przy okazji popatrzeć na przed- i ostatnią stronę z kolorowymi tapetami i filmikami na komórkę (chodzi mi ote erotyczne). A nóż widelec coś ściągnie dla wnusia, ale jeszcze lepiej - dla siebie. :lol::lol::lol:

 

Edycja Burli: Proszę o rozwinięcie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ona (Wizja TV) jako jedyna tylko wydawała tą gazetkę. Co do Pilota TV to nie miało poparcia bo było "inne" pod względem nawigacji.

Jakie gazery z programem są według was najgorsze bo według mnie Program TV który charakteryzuje się po wpychanym na dwie strony programem już jej siostra śp. Tele Gwiazda miała lepszy układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze najlepszy byl pilot tv !!!!!

 

Dlaczego ?

to byla gazeta dla tych ktorzy mieli akurat chwilke by poogladac tv. Nie trzeba bylo przegladac killku stron by zobaczyc co np jest o 18.30 wartego uwagi w tv. Brakuje mi jej, ale watpie by w Polsce jeszcze raz ktos sprobowal "podac program w innym ukladzie". Polacy to tradycjonalisci - jak cos poznaja w jeden sposob to nie ma sily tego zmienic :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było TELEkino, bezpośredni przodek teleŚWiata, Pamięta je ktoś jeszcze ? Do To & Owo zawsze miałem zastrzeżenia, no ale obecnie nie ma lepszej gazety,, najgorszą gazeta jest moim zdaniem jednak Ekran TV, w głównych kolumnach ma powkładane kanały typu Zone Reality.... a brakuje tam nawet programu Tvn Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje :) jak ja lubiałem klimacik tego pisemka i później już za Tele świata (do roku 2001) potem przyszła rewolucja graficzna i wszystko zniszczyła :(. Dzisiejszy Tele świat przypomina mi niestety Imperium tv z lat 90 :(.

Co do najgorszej gazety to potwierdzam słowa przedmówcy Zone Reality wepchali a Tele 5 lub Pulsu już nie zresztą razem tak jak z Programem TV (jego siostrą) to głupio wygląda. Ekran TV to tani odpowiednik Programu TV i tyle.

A pamiętacie Tele ramę ?? Tam było w miare czytelnie i było dużo krzyżówek a wszystko kosztowało niedrogo.

Mam takie pytanie czy ktoś ma w domu jakieś Pisemka TV do roku 2002 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu przepraszam za pisanie posta pod postem ale chciałbym się zapytać co sądzicie o nowym Telemagazynie ??

Według mnie zaczyna odbierać monopol Rzeczpospolitej.

Oto informacje z Pressu nt. zmian

Tele Magazyn" w nowej formule i objętości 64 stron

Dodatek telewizyjny "Tele Magazyn" (Tele Magazyn) od 28 września będzie się ukazywał w nowym layoucie i zwiększonej objętości.

Poza layoutem zmienione zostało logo magazynu. Liczba stron zwiększy się do 64 (z 48). Autorem nowego layoutu jest Anna Bachtin, a nad koncepcją dodatku pracował zespół pod kierownictwem Doroty Pacochy i Joanny Derdy, szefowej działu dodatków kolorowych Polskapresse. W ”Tele Magazynie” znajdą się recenzje i zapowiedzi najlepszych filmów, dokumentów, programów sportowych, rozrywkowych i seriali. Nowością jest abecadło filmowe, czyli krótkie prezentacje ok. 200 filmów fabularnych w kolejności alfabetycznej. Filmy zrecenzuje Karolina Korwin Piotrowska, a felietony telewizyjne będzie pisać Barbara Bursztynowicz. W ”Tele Magazynie” znajdą się również krzyżówki i sudoku.

Odmieniony dodatek pojawi się za tydzień z dziennikami Polskapresse (”Dziennik Bałtycki”, ”Dziennik Łódzki”, ”Dziennik Zachodni”, ”Gazeta Krakowska”, ”Głos Wielkopolski”, ”Słowo Polskie Gazeta Wrocławska”, ”Nasze Miasto”), tygodnikami mazowieckimi tej grupy i trzema innymi tytułami lokalnymi (”Nowy Wyszkowiak”, ”Gazeta Kołobrzeska”, ”Miasto Nowy Dzień Koszaliński”).

”Tele Magazyn” będzie dodatkiem telewizyjnym dziennika ogólnopolskiego Polskapresse, który w październiku powstanie na bazie dzienników regionalnych.

Według mnie jest fajny (dużo programów [nawet programy regionalne] i artykułów) ale grafika zrobiła się trochę uboga.

Oto reklama pisma z blogu Em jak media

561729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...