Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Dostałem dziś porozumienie na Pakiet HBO (Zamówiłem 15 VI) i jest w nim mała ciekawostka, a mianowicie pisze, że jest to umowa na czas nieoznaczony z 3 - miesięcznym okresem wypowiedzenia. Może się mylę, ale chyba dotychczas była to umowa na czas oznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy dekodera HD czy u was też co kilkanascie minut na HBO HD dzięk sie znieksztalca i po chwili powraca (fonia stereo) albo zanika (AC3). Bo nie wiem czy to wina mojego samsunga czy tez wina CP lub samego HBO ze taki sygnal dostarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem powinni równać czas umowy na HBO do czasu umowy reszty pakietów, chyba że resztę też masz na czas nieokreślony. Załóżmy, że zrezygnujesz z pakietu np. Familijnego na 3 miesiące przed końcem, ale nie dopiszesz na wypowiedzeniu pakietu HBO. I co wtedy ? masz FTA + HBO. Może coś źle myślę, ale weź wszystkie umowy i przeanalizuj je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie ciekawe, gdy napiszesz, na jakich zasadach, zakupiłeś HBO.
Zadzwoniłem do CP, zamówiłem HBO, 11 dni później otrzymałem porozumienie, odesłałem 1 egzemplarz, zapłaciłem abonament i od środy mogę się cieszyć oglądaniem HBO :D:jupi:. Prosto i legalnie :D

 

@tomekb1976, familijny też mam na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wyjaśnia. Byłeś już z Umową na czas nieokreślony. Zaś inaczej jest jak kupujesz CP, w tym pakiet HBO, to wszystko masz, w pierwszej kolejności, na czas określony. Taką Umowę lub jej część, rozwiązuje się za jednomiesięcznym wypowiedzeniem, na jeden miesiąc, przed upływem tego okresu - minimum - do pakietu Familijnego. Bez wypowiadania, Umowa ta, samoistnie przejdzie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam umowę na pakiet HBO na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia pytałem w polsacie to powiedzieli że można wypowiedzieć umowę kiedy się chcę tylko obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia.Oto wypowiedz Cyfrowego Polsatu:Uprzejmie informujemy, że Porozumienie dotyczące Pakietu HBO jest zawierane na czas nieokreślony. Wyjaśniamy, że przedmiotowy dokument może zostać rozwiązany w każdej chwili przy czym obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koncie okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o umowy na HBO wygląda to tak:

 

posiadacze FAMILIJNEGO na FAMILIJNY z HBO - umowa na czas nieoznaczony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia;

 

posiadacze RELAX MIX na RELAX MIX z HBO - umowa na 12 miesięcy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia (1-miesięczny okres wypowiedzenie pozostaje również wtedy gdy umowa przejdzie na czas nieoznaczony);

 

posiadacze RELAX MIX FILM na SUPER FILM - umowa na 12 miesięcy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia (1-miesięczny okres wypowiedzenie pozostaje również wtedy gdy umowa przejdzie na czas nieoznaczony).

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym pakiet Relax Mix lub Relax Mix + HBO albo Super Film to pakiety dodatkowe których nie można kupić bez pakietu podstawowego Familijnego w związku z tym 1 - miesięczny okres wypowiedzenia obowiązuje jeżeli ktoś chce wypowiedzieć sam pakiet dodatkowy a jeżeli w ogóle chce zakończyć współpracę z Cyfrowym Polsatem wtedy będzie to 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam problem z odbiorem kanału HBO2 od piątku jest u mnie zakodowany choć posiadam paczke HBO. Z tego co sie dowiedziałem taki problem mają posiadacze modułów z kartą N2. Może ktoś sprawdzic czy niedziała HBO2 jeszcze u kogoś kto ma moduł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem odbioru HBO2 na module i starej karcie! Uwazam, ze to skandal, co robia! W koncu ja za to place a oni mi karty jeszcze niedoslali. Bandyci! Kanalow HD i Radio Zlote Przeboje tez nie odbieram. Najpierw karty doslac wszystkim a potem zmienic system kodowania! Przeciez to nie moze tak byc! Co za logika??? Mam nadzieje, ze innych kanalow juz nie wylacza! Porabani! Typowy Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!!!! Od kiedy kupilem odbiornik mam same problemy z tym modulem a pakiecik placic trzeba! Heh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...