Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cena 6mc za 15zł i 5mc za 20zł dotyczy pakietów Familijnego, Relax mix i Relax Mix Film...

Wiem bo posiadam familijny i opłata za ten pakiet HBO będzie wynosic jak napisałem...

 

Przy pakiecie familijnym HBO przez 12 miesiecy platne po 20 zł. Przy RX i RXF 6 miesiecy po 15 kolejne 6 po 20. Przy umowach z darmowymi piecioma miesiacami jest mozliwosc uruchomienia HBO po zgloszeniu sie do BOK-u natomiast nie ma jeszcze dokladnej oferty ceny tych kanałow. Dla klientów FTA oraz z pakietem MINI na chwile obecna nie ma mozliwosci wlaczenia kanałów HBO nawet po kontakcie telefonicznym a takze nie ma przygotowanej jeszcze zadnej oferty dla posiadaczy w/w pakietów. Tak sprawa wyglada na dzien dzisiejszy.

 

 

Jeżeli chodzi o HBO w pakiecie familijnym, to rzeczywiście co miesiąc po 20zł z tym że nie na okres 1 roku tylko na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dziś dzwoniłem i konsultantka z BOK-u poinformowała mnie że właśnie tak ma wyglądać oferta dla pakietu familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to jak to jest w końcu z tym PF+HBO 12x20 czy 6x15 + 6x20. Bo niby na stronie CP jest napisane to pierwsze, mi podczas zamawiania HBO powiedzieli to drugie, a na forum ludzie też różnie piszą. Może zna ktoś ostateczną wiarygodną wersje podpartą jakimś źródłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź nie przesadzaj, gdybyś napisał taki tekst 10 lat temu to jeszcze uwierzyłbym, ale dzisiaj w erze hd wszyscy mają teletext.

 

Zaraz zaraz zaraz... Ja się męczę z brakiem teletextu już rok a zaraz się okaże, że jestem [beep]em. Mój echostar nie obsługuje teletextu. Jest możliwość włączenia go? :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam obraz na HBO2, ale bez dźwięku, inne zakodowane (nie zamawiałem). Miałem HBO w Cyfrze+ i jakośc na CP jest dużo lepsza, żadnej pikselozy, żywe kolory, lepiej jakościowo nadaje tvn, czasami polsaty sport, ale jest dużo lepiej niz np na discovery czy parszywym tv1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że jeśli zrobią dosył na tym TP CP kanałów HBO to oznacza to że ta pozycja nie była "tymczasowa" dla tego pakietu i zostaną one tutaj na stałe.

A jak wiemy ten TP miał być przeznaczony jedynie na kanały HD i teraz ciekawe gdzie zmieszczą te wszystkie zapowiadane kanały HD, a przy HBO ten tp będzie musiał być w dvb-s, a nie w dvb-s2 w którym by upchneli tam więcej kanałów HD w podobnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź nie przesadzaj, gdybyś napisał taki tekst 10 lat temu to jeszcze uwierzyłbym, ale dzisiaj w erze hd wszyscy mają teletext.

Właśnie oto chodzi, że w erze HD nie można mieć tletekstu. Ani złącze component ani HDMI nie umożliwiają przesyłu teletekstu. Jeśli dekoder HD nie ma wbudowanej obsługi teletekstu a nadawca nie nadaje go wraz z EPG to nie ma szans na Telegazetę. Samsung HD z Cyfrowego Polsatu nie ma obsługi teletekstu a platforma ta nie nadaje go z EPG jak N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...