Jump to content
Poland

Polsat Sport Fight

Recommended Posts

@matjot, wiesz co, oni sami nie wiedzą, gdzie będzie ten kanał, bo napisałem dziś do CP na Facebooku i odpisali mi, że niewykluczone, że lista kanałów będzie jeszcze zmieniana, piszemy jak sytuacja wyglądać, będzie dnia 1 sierpnia, więc trzeba czekać i zobaczymy 1 sierpnia, gdzie będzie ten kanał.

Kanał ruszył, leci w miejscu używanym w trakcie Euro 2016 przez Polsat Sport 2 HD na 12,284 GHz, pol. H, są uprawnienia :)
https://satkurier.pl/news/150061/polsat-sport-fight-hd-rozpoczal-nadawanie-wideo.html
Zaraz wrzucę wideo ze startu ;)

EDIT: I jest krótkie wideo, start taki zwykły - plansza --> animacja z logo --> pierwszy program ;)

Człowieku.. w dodatkowym SPORT HD.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Jak na razie emitują powtórki gal bokserskich, co było wiadome przed startem kanału.

Czyli na tą chwilę jak na razie nic specjalnego. Zobaczymy jak się dalej los tego kanału potoczy, bo jakoś wątpię, że nagle Polsat zrezygnuje ze swoich walk PPV.

PPV swoją drogą, a pozostałe gale, które były dotychczas w zwykłym PS, bądź PSE w Polsat Sport Fight. Tak się doi klientów. :)

Czyli na tą chwilę jak na razie nic specjalnego.

A co tam niby miałoby dzisiaj lecieć?

Polsat nie musi rezygnować z PPV. Gale mogą być transmitowane jednocześnie w PSF i PPV. Ewentualnie sam PSF mógłby być okazyjnie oferowany jak PPV dla tych, co nie mają do niego normalnego dostępu, a skoro według statystyk większość abonentów  CP nie ma pakietu wyższego, niż Familijny MAX HD, to chętnych na jednorazowy dostęp byłoby dużo. Dodatkowo byłby to bardzo dobry ruch marketingowy, który mógłby mieć znaczący wpływ na dystrybucję PSF w sieciach kablowych. 

PPV zostaje - teraz pewnie będzie na 10,758 (Test 3), a na PSF HD, to raczej będzie to co dziś, czyli "odgrzewane kotlety"+transmisje live - pewnie będą transmitowane te same gale co na Polsacie Sport/Polsacie Sport Extra, z tym że bez reklam, czyli myk wcześniej zastosowany w czasie Euro we Francji :) to są tylko moje przypuszczenia, ale pewnie właśnie tak będzie :)

Edited by SatExpert

Ciekawe, kiedy ten kanał będzie dostępny także u innych operatorów?

Wydaje mi się, że będzie dostępny tylko w CP - marka Polsatu Sport.

Póki co, PSF nie ma jeszcze w CP GO...

Polsat udostępnił ramówkę na kolejny tydzień. W drugim tygodniu nadawania też jest brak bezpośrednich transmisji.

Dla mnie to wygląda na to że kanał robiony jest naprędce, byle załatać lukę po FightKlubie, na razie wszystko bez jakiegoś pomysłu, nawet streama na Ipli nie ma :D Jakby chcieli na abonentach zarobić to daliby na tym kanale galę boksu z Oakland z nocy sb/nd czy przyszłotygodniowy FEN :D

Edited by bart18

Polsat Sport Fight HD dołączył do Ipli - można go zakupić w pakiecie Ipla Sport. Oprócz niego pojawił się kanał Extreme Sports Channel, także w jakości HD.

Edited by dustman

Ciekawe czy będzie coś live czy nie, w sumie średnio interesują mnie sporty walki (chyba że WWE :>) ale czasem pooglądałoby się.

Na razie nic na to nie wskazuje. Może będą dublować tam transmisje z Polsatu Sport, tylko bez reklam.

Pierwsza transmisja ma się pojawić 13 sierpnia o godzinie 19:00: FEN13 - Kamil Łebkowski - Piotr Hallmann.

Czyli dłuższe studio i brak reklam dla płacących więcej, takie rozwiązanie nawet mi odpowiada, byle w przyszłości tylko nie przyszło im do głowy z podstawowych PS zabierać tych transmisji...

Edited by bart18

A jakie to ma znaczenie skoro niby maja usuwać duble w SD na jesień.A wersje HD PS i PSE są w tym samym pakiecie co PSF.

Wiesz co, wątpię żeby nagle zostawili posiadaczy pakietów niższych niż Sport HD bez jakiegokolwiek kanału sportowego Polsatu, bardzo negatywnie by to się na nich odbiło, również na bazie abonenckiej i byłaby o wiele większa afera niż z zakodowaniem EURO :D Nie zdziwi mnie, jak PS i PSE w SD zostaną.

Edited by bart18