Jump to content
Poland

Polsat Sport Fight

Recommended Posts

Tylko wiadomo jak to HD w Polsacie wygląda. Więc to słabe pocieszenie. Ale kanał pod polskiego widza przynajmniej. Bo gal mają trochę w archiwów z udziałem naszych zawodników.

Wow, co za ramówka. Pytam poważnie. Czy ktoś lubi oglądać takie odgrzewane kotlety?

Dobrze, że powstaje taki kanał. Może zluzuje trochę ramówkę PS i PSE, bo jednak jakieś Gale na żywo tam będą. Ja jestem jedynie ciekaw co będzie zamiast PSN. W weekendy wiele transmisji np. z tenisa nie jest nadawanych na żywo, bo w tym czasie lecą transmisje bezpośrednie z innych dyscyplin.

Wow, co za ramówka. Pytam poważnie. Czy ktoś lubi oglądać takie odgrzewane kotlety?

Ja na pewno nie, bo dla mnie liczy się tylko LIVE :)

Ciekawe jak będzie rozluźni ramówki POLSAT Sport i POLSAT Sport Extra? Więcej chyba jest transmisji odtwarzanych w retransmisji czy jako premiera z innych dyscyplin, niż boksu i reszty [beep]ijatyk.

Osobiście nie wiem czy po prostu w tym czasie są jakieś premierowe gale boksu, więc co mają nadawać. Mam wrażenie,że niektórzy krytykują dla samej krytyki. 

Proponuję do nazwy tematu dopisać te "HD", gdyż o SD nic nie wiadomo, a mowa jest tylko o HD w komunikatach.

Dobrze, że powstaje taki kanał. Może zluzuje trochę ramówkę PS i PSE, bo jednak jakieś Gale na żywo tam będą. Ja jestem jedynie ciekaw co będzie zamiast PSN. W weekendy wiele transmisji np. z tenisa nie jest nadawanych na żywo, bo w tym czasie lecą transmisje bezpośrednie z innych dyscyplin.

Mają jeszcze koncesje na PS2 I PS3. Wydaje mi się, że wraz z rebrandingiem PSN przynajmniej jeden kanał sportowy reaktywują

Na razie ten śmieszny kanalik ponadaje parę powtórek a potem się zobaczy. Zobaczycie, że jeszcze będą większe powody do narzekań :) Solorz dopiero się rozkręca z badziewnymi odmianami PS.

To jest raczej kanał wymyślony na szybko, ponieważ na polskim rynku obecnie nie ma kanałów sportowych, które  mogłyby zastąpić FightKlub.

Myślę, że może to uniemożliwić rozwiązanie umowy z operatorem tłumacząc to zastąpieniem kanału FightKlub innym o podobnej tematyce, czyli np. właśnie Polsat Sport Fight.

Myślę, że przyjąć mógłby się kanał z transmisjami classic/gold. W końcu zastępstwa za ESPN Classic też na rynku nie mamy, więc - ponosząc się trochę fantazją - taki Polsat Sport Classic/Polsat Sport Gold mógłby być czymś ciekawym ;)

Edited by Emil.1603

Myślę, że może to uniemożliwić rozwiązanie umowy z operatorem tłumacząc to zastąpieniem kanału FightKlub innym o podobnej tematyce, czyli np. właśnie Polsat Sport Fight.

Nie może. Sam Cyfrowy Polsat informuje na swojej stronie, że Ci co mają gwarantowany FightKlub po 1 sierpnia będą mogli rozwiązać umowę.

To jest tak samo jak Polsat wymyślił P. Romans za Romantice oraz właśnie Fightklub za ESPN. Liczą, że mniej ludzi wyślą wypowiedzenie, bo dostali coś w zamian.

Polsat Sport Classic/Gold ciekawym rozwiązaniem? Nie będę złośliwy, powiem delikatnie. Wcale takim nie jest. Uważaj, bo jeszcze to podchwycą :P

Edited by dustman

O tej zmianie informowali na kanale Dla Abonentów (pozycje 109 i 150) i tam pisało że Fightklub jest na pozycji 52 i tam wejdzie PSF. Sprawdziłem to na liście kanałów - pozycja 52 należy (jak tu ktoś wcześniej napisał) do CBS Drama. Czyżby Cyfrowy Polsat planował zmiany w liście kanałów? Wszystko okaże się w poniedziałek.

O tym samym pisałem w innym właśnie wątku :) Także trochę dziwny komunikat z ich strony ;)

Pisałem do CP w sprawie tego nowego kanału i napisali mi że kanał Polsat Sport Fight HD będzie 17 pozycji na liście za kanał Fightklub

Ja na pewno nie-nigdy nie oglądam sportu jeśli nie leci LIVE,sport czuję i przeżywam tylko w czasie rzeczywistym,było już w historii tak że dwa TV stały obok siebie,ale sport z "puszki" :?: :shock: nieświeży towar to nie dla mnie.

Ja również nie oglądam przeterminowanych transmisji - jak sport to tylko LIVE i kropka! :)