Skocz do zawartości

Polsat Sport Fight


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że powstaje taki kanał. Może zluzuje trochę ramówkę PS i PSE, bo jednak jakieś Gale na żywo tam będą. Ja jestem jedynie ciekaw co będzie zamiast PSN. W weekendy wiele transmisji np. z tenisa nie jest nadawanych na żywo, bo w tym czasie lecą transmisje bezpośrednie z innych dyscyplin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wiem czy po prostu w tym czasie są jakieś premierowe gale boksu, więc co mają nadawać. Mam wrażenie,że niektórzy krytykują dla samej krytyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że powstaje taki kanał. Może zluzuje trochę ramówkę PS i PSE, bo jednak jakieś Gale na żywo tam będą. Ja jestem jedynie ciekaw co będzie zamiast PSN. W weekendy wiele transmisji np. z tenisa nie jest nadawanych na żywo, bo w tym czasie lecą transmisje bezpośrednie z innych dyscyplin.

Mają jeszcze koncesje na PS2 I PS3. Wydaje mi się, że wraz z rebrandingiem PSN przynajmniej jeden kanał sportowy reaktywują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przyjąć mógłby się kanał z transmisjami classic/gold. W końcu zastępstwa za ESPN Classic też na rynku nie mamy, więc - ponosząc się trochę fantazją - taki Polsat Sport Classic/Polsat Sport Gold mógłby być czymś ciekawym ;)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może to uniemożliwić rozwiązanie umowy z operatorem tłumacząc to zastąpieniem kanału FightKlub innym o podobnej tematyce, czyli np. właśnie Polsat Sport Fight.

 

Nie może. Sam Cyfrowy Polsat informuje na swojej stronie, że Ci co mają gwarantowany FightKlub po 1 sierpnia będą mogli rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej zmianie informowali na kanale Dla Abonentów (pozycje 109 i 150) i tam pisało że Fightklub jest na pozycji 52 i tam wejdzie PSF. Sprawdziłem to na liście kanałów - pozycja 52 należy (jak tu ktoś wcześniej napisał) do CBS Drama. Czyżby Cyfrowy Polsat planował zmiany w liście kanałów? Wszystko okaże się w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, co za ramówka. Pytam poważnie. Czy ktoś lubi oglądać takie odgrzewane kotlety?

Ja na pewno nie-nigdy nie oglądam sportu jeśli nie leci LIVE,sport czuję i przeżywam tylko w czasie rzeczywistym,było już w historii tak że dwa TV stały obok siebie,ale sport z "puszki" :?::shock: nieświeży towar to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...