Jump to content

Recommended Posts

Te loga z Zone wyglądają jakoś sztywno :( Róźnorodność logosów prezentuje natomiast TVP i TVN myśle że Polsat też chce być tak jak oni stąd te zmiany.

znam kilka kanałów z francji, które nie mają loga, tytułów nie pamiętam, w każdym razie są. u nas mogliby dać taki kanał, np. z filmami, zdjąć logo Canal+Film dla mnie to byłoby coś, no, ale dobra koniec offtopa

mam nadzieje ze w najblizszym czasie zajma sie rowniez paskami informacyjnymi, bo nie jak pasuja one do nowego loga :?

W całym cywilizowanym świecie kanały filmowe nie raczą widzów ozdobnikami. Wszelkie info o wieku jest pokazywane przed filmem.

lub te ozdobniki sa bardziej estetyczne, a nie zielone, badz czerwone kolo, ktore ni jak wkomponowuje sie w w TV.

O te ozdobniki możecie mieć pretensje jedynie do KRRiTV, HBO, MTV, Discovery nadają na zagranicznej koncesji i ozdobników nie ma.

Jak się dowiedziałem po starcie Polsat24 TV Biznes wróci do swojej biznesowej postaci. Podobno jego nowa ramówka będzie taka jak ma Bloomberg.

Guest Anonymous

Szkoda, że Cyfrowy Polsat nie przekształcił TV Biznes w kanał informacyjny. Szybciej doczekalibyśmy się jego startu. Tym bardziej teraz, kiedy na dobre rozgorzała walka o abonentów przez Platformy Cyfrowe.

To tak samo mógłbyś zapytac czemu Grupa ITI stworzyła kanał ekonomiczny skoro już mają TVN24 w którym były informacje ekonomiczne. Każdy kanał jest tworzony dla danej grupy odbiorców. Ten także.

Wiele już razy pytałem was o rożne ciekawostki i zaspokajaliście mój pęd do wiedzy, wiec może i teraz również sie uda ?????

chciałbym zapytać czy ktoś z was wie co to było???? City tv w 2007 roku ... na początku bodajże jeszcze w marcu nadawany był taki program na kanale Tv Biznes ...

Czy ktoś wie coś więcej na temat projektu tego i co sie z nim stało dalej?

Od poniedziałku TV Biznes emituje nocne pasmo City TV. Jest to blok tematyczny, w którym prezentowane są nowinki ze świata muzyki, mody czy też kultury. Więcej.
Źródło : media2.pl

Data: 19 lipca 2006r.

Pasmo City TV już od dłuższego czasu nie jest emitowane przez TV Biznes. Program nie miał prowadzącego. Był to zlepek różnych materiałów filmowych: pokazy mody, premiery kinowe itp. Premierowy program City TV trwał 90 minut i był powtarzany przez całą noc. Dodam tylko, że pasmo City TV powstało na potrzeby zakładów kosmetyczno-fryzjerskich. Więcej na ten temat na http://citytv.pl/.

Wyglądało to tak:

szapolowska1m.jpg

Ooo jak widać Urozmaicają ramówkę TV Biznes, i bardzo dobrze :wink:

Przeczytaj sobie datę tej informacji. To był lipiec 2006. :wink:

Przydalo by sie. Choc bardziej mnie interesuje czy oprawa graficzna kiedykolwiek zostanie zaktualizowana w stylu Polsatu.

Wątek został przeczyszczony. Proszę o skupienie się na temacie.

Przydalo by sie. Choc bardziej mnie interesuje czy oprawa graficzna kiedykolwiek zostanie zaktualizowana w stylu Polsatu.

Ja czekam aż tą stację zamkną. A może będziemy się wszyscy zakładać ile ta stacja jeszcze postoi? Bo jak dla mnie to wchłonie ją Polsat News a redakcja zostanie przeniesiona do działu biznesowego nowej stacji, który póki co jest marny ;)

Jeśli TVN CNBC Biznes istnieje i ma się dobrze to dlaczego miałoby zniknąć TV Biznes? Jeśli już to zmienią nazwę. Utrzymanie redakcji biznesowej też kosztuje a dodatkowy kanał Polsatu ładnie wygląda w folderach reklamowych i promocyjnych. No i każda duża firma powinna mieć miejsce gdzie może wpompować część pieniędzy by uniknąć podatków :D