Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakby przenieśli na lewy bok(tak chyba ma Polsat News) to by było wszystko ok(jakoś dziwnie w tym rogu to wygląda). Zmiana jak zmiana. Ani na plus, ani na minus. Od jakiegoś czasu przestałem się interesować biznesem i rzadko zaglądam na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Biznes jest już od dawien dawna w internecie ;). Mam nadzieję, że od poniedziałku trochę nad tym logiem popracują, bo jak tak zostanie, to będzie nie za dobrze. Albo niech będzie, tak jak napisałem - z lewej, albo po staremu - u góry. No i fajnie, jak by było przezroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Po nowym logotypie przyszedł czas na zmienioną grafikę ekranową TV Biznes. Utrzymano ją w odcieniach szarości. Liftingowi poddano „paski” z notowaniami giełdowymi oraz informacjami, boczną grafikę z kursami walut i wartościami indeksów giełdowych, a także część belek z podpisami.

 

Przypomnijmy, że ostatnie poważne zmiany grafiki ekranowej wprowadzono w maju 2007 roku. Natomiast logo nawiązujące do logotypu Polsatu, które obowiązywało do minionego weekendu, wprowadzono jesienią 2007 roku.

info: tvpolsat.info

zmianywtvbiznes.jpg

 

Jak dla mnie tragedia. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabskie kanały również swoje grafiki po prawej.

Tam się czyta od prawej do lewej i to czy belka znajduje się po prawej stronie czy po lewej nie ma żadnego znaczenia.

 

Dla mnie zmiany pozytywne, kojarzą mi się mimo wszystko z Polsatem News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęli ten śmieszny prostokącik spod logo kanału. Możliwe że upodobnienie grafiki do Polsat News może oznaczać że wzorem TVN24 i TVN CNBC, TV Biznes będzie pojawiał się na żywo z informacjami biznesowymi na antenie PN. Jeśli tak to TV Biznes musi przejść na 16/9 i jest to bardzo możliwe bo nowe belki z nazwiskami zachodzą na notowania walut, są dłuższe.

Jeśli by nastąpiła taka symbioza Polsat News<->TV Biznes to może Polsat zrobi sportowy kanał informacyjny wzorem Orange Sport Info? Wtedy informacje sportowe mogłyby być wejściami live kanału Polsat Sport News :)

 

EDIT:Polsat News zagościł na antenie TV Biznes

tvbiznespn01.th.jpg tvbiznespn02.th.jpg tvbiznespn03.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzmy... belki pięknie pasują do grafiki Polsat News :lol:

beznazwyte.th.png

Teoretycznie to możliwe. Nawet wskazane :D . Tylko jest mały problem. Kamery TV Biznes albo nie obsługują 16:9, albo ten format nie jest wykorzystywany. W "Giełdzie komentarzy" nadawanej także na Polsat News studio jest kadrowane w 4:3 tak, by po "wycięciu" obrazu 16:9 wszystko wyglądało dobrze.

 

Jakiś czas temu mówiło się o budowie siedziby TV Biznes w Warszawie. Prace miały być zakończone w ubiegłym roku, mamy marzec 2010 i cisza :D . Wtedy byłaby wymarzona okazja na przejście na 16:9. Obecne studio informacyjne nadal jest w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo TV Biznes jest trochę nieprzemyślane i wygląda jakby na szybko było zrobione w Paincie. Kolor pomarańczowy może sugerować, że Polsat coś kombinuje. Belki wyglądają nie najgorzej. Nie krytykuję zmian bo poszły w dobrą stronę ale warto by poddać je liftingowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...