Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, spiewaczek1 napisał:
Dzięki. A co byś wybrał gdybyś teraz potrzebował jakiegoś Smart boxa. 

Jak chcesz na własność to Mi Box S.

Edit:

Jest aktualizacja apki Play Now TV na smartfony. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spiewaczek1 napisał:

Witam .

Jak wygląda sprawa z boxem od sagecom czyli tej pierwszej generacji. Mam do kupienia za 150 zł a nie mam przy swoim tv fajnego smarta. Czy polecili byście ??

Pytanko jeszcze czy dam radę tam zainstalować np iple play.era i apke Canal +

 

Jeśli myślisz o kupieniu to nie kupuj, box od Play jest wypożyczany i podlega zwrotowi po zakończeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 16:41, maks27 napisał:

 

Jeśli myślisz o kupieniu to nie kupuj, box od Play jest wypożyczany i podlega zwrotowi po zakończeniu umowy.

Czy mi box działa komuś dłużej niż okres gwarancji (powyżej dwóch lat) i czy można go za darmo wymienić na nowszy egzemplarz jak jest w wypadku Play Boxa na umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, swordfish napisał:

i czy można go za darmo wymienić na nowszy egzemplarz jak jest w wypadku Play Boxa na umowie?

?

zapewne nie można, zwłaszcza jak sprzedawca z Allegro zniknie za pół roku, bo sprzeda co miał sprzedać......

:wink:

 

Ale mam inne pytanie - Play Box ma Android TV 9.0 (tak wyczytałem na Satkurierze) - a Mi Box 4 kz Allegro ma Oreo 8.1 - co jest lepsze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Box 4K już dawno dostał aktualizacje do Androida 9

Czy mi box działa komuś dłużej niż okres gwarancji (powyżej dwóch lat) i czy można go za darmo wymienić na nowszy egzemplarz jak jest w wypadku Play Boxa na umowie?
Ja chcesz wymienić Mi Boxa za darmo, skoro kupujesz go na własność, a nie dzierżawisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, swordfish napisał:

Czy mi box działa komuś dłużej niż okres gwarancji (powyżej dwóch lat) i czy można go za darmo wymienić na nowszy egzemplarz jak jest w wypadku Play Boxa na umowie?

 

U mnie działa od września 2018 (wtedy tez założylem temat Mi Boxa na forum).

Teraz już go prawie nie używam, bo wymieniłem tv do którego był podpięty na taki z Androidem, ale tak czy inaczej nie jest to awaryjny sprzęt ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawop napisał:

Mi Box 4K już dawno dostał aktualizacje do Androida 9

 

To daj linka do jakiejkolwiek aukcji, gdzie sprzedawca informuje że Mi 4k ma 9.0 - bo ja wszędzie w opisach widzę 8.1  ...

Prawdę mówiąc, to nawet nie jestem pewien czy Play Box ma 9.0 bo tego nie wiedzą nawet na czacie na stronce Play`a

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...