Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem. Konsultantka stwierdziła, że mogę korzystać z HBO tylko na boxie. Tak samo z pakietu telewizyjnego Play Now mogę tylko na boxie, a nie da rady oglądać na urządzeniach zewnętrznych. Rozumiem, że Eleven 4K tylko na boxie, ale taki Polsat czy TVP1 nie odpali mi na stronie Play Now? 

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zadzwoniłem. Konsultant podał mi kod rejestracji do HBO GO. Kod nie zadziałał. Kolejny konsultant, że należy czekać do 7 dni od podpisania nowej umowy i może nie wszystko działać.

Play Now TV do tej pory miałem przypisany do Internetu Mobilnego z Play. I tam wyświetla mi się pakiet mini. Owszem, kanały stamtąd działają. Ale nie wiem jak podmienić, aby wyświetlały mi się kanały z pakietu boxowego. Próbowałem u konsultanta podmienić nr do zarządzania usługą tv na nr z internetu mobilnego, bo do boxa przypisałem ten sam nr z Plusa. I dalej mam pakiet tv z internetu mobilnego, a nie z boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wydaje mi się, że mówią to, co ja im sugeruję w rozmowie. Prawdopodobnie usługa chodzi swoim własnym życiem i podejrzewam, że konsultanci nie mają uprawnień, aby mi dokładnie sprawdzić, co chodzi na moim koncie. Albo działań szkoleń rzuci manual dla konsultantów i nie omówi z nimi dokładnie całej oferty.

 

Jak dla mnie dziwne, że muszę czekać 7 dni od podpisania umowy na pełną aktywację Play Boxa. Chyba, że rzeczywiście box jest podpuchą z Play, że niby działa wszędzie, a tak naprawdę jesteśmy uwiązani do tego urządzenia i tylko na nim możemy oglądać wodotryski, którymi chwalą się na stronie.

Ok. Sam rozwiązałem problem z aktywacją HBO GO. Kod, który podał konsultant zadziałał. Cały czas podawałem jako adres e-mail, adres zapisany jeszcze u poprzedniego operatora, z którego korzystałem z HBO GO. Podałem inny adres e-mail i HBO GO z Playa zadziałało na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, swordfish napisał:

Ok. Sam rozwiązałem problem z aktywacją HBO GO. Kod, który podał konsultant zadziałał. Cały czas podawałem jako adres e-mail, adres zapisany jeszcze u poprzedniego operatora, z którego korzystałem z HBO GO. Podałem inny adres e-mail i HBO GO z Playa zadziałało na laptopie.

@swordfishTo akurat jest wina HBO. Oni nie czyszczą starych kont, więc jeśli miałeś wczesniej konto w HBO GO na dany adres email, to kolejnego nie da się założyć na ten sam adres. Trzeba podać inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, maks27 napisał:

Zauważyłem to wczoraj, jeszcze mam starszą wersję boxa. Jakoś nie spieszy mi się wymienić na nowszy, kiedyś byłem blisko salonu akurat nie mieli na stanie.

Ja byłem wymienić. Na miejscu nie mieli nowych boxow. Zostawiłem numer telefonu, na drugi dzień zadzwonili abym przyszedł po odbiór, na Metalurgii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...