Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swordfishMi Box to jest sprzęt, który wyszedł w 2016 roku i startował od Androida 6.0 i teraz ma 9tkę. Ska jest nowsza (premiera październik 2018), ale bebchy ma te same.

Sprzęt jest więc raczej już bliżej końca niż początku swojej "drogi życiowej" - ale tak czy inaczej nawet jeśli nie dostanie już aktualizacji do 10tki to przez co najmniej 2-3 lata nie powinno być jeszcze problemów z aplikacjami na Andku 9.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Max Taadjen napisał:

 

To daj linka do jakiejkolwiek aukcji, gdzie sprzedawca informuje że Mi 4k ma 9.0 - bo ja wszędzie w opisach widzę 8.1  ...

Prawdę mówiąc, to nawet nie jestem pewien czy Play Box ma 9.0 bo tego nie wiedzą nawet na czacie na stronce Play`a

:-D

Być może mają ze starych zapasów.Ne będą przecież ich specjalnie rozpakowywać i aktualizować.Podobnie jest ze smartfonami.Często mają wpisaną niższą wersję andka a po uruchomieniu następuje aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, all999 napisał:
12 godzin temu, lukimann napisał:
Rozliczenie za kolejny miesiąc  i niespodzianka pakiet sport 0 zł. :-)

A może wyście wyłączyli pakiet i włączyli ponownie? Ja normalnie płacę od czwartego miesiąca.

Od aktywacji usługi w połowie czerwca przychodzi rachunek co miesiąc na kwotę 10 zł. Między czasie upłynęła promocja 3 miesiące gratis Eleven 4K , a zaraz potem włączyłem pakiet sport.

Jeśli nie zgłoszę chęci rezygnacji z Amazon Prime, to automatycznie rachunek od stycznia wzrośnie o 25 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra promocja na pakiet HBO.

 

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/

Z okazji Black Friday.

12 miesięcy gratis HBO GO i kanały HBO ( potem 20 zł) , 6 miesięcy gratis Prime Video .

Pakiet podstawowy 10 zł/ 20 poza Play

Umowa na 24 miesiące.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra promocja na pakiet HBO.
 
https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/
Z okazji Black Friday.
12 miesięcy gratis HBO GO i kanały HBO ( potem 20 zł) , 6 miesięcy gratis Prime Video .
Pakiet podstawowy 10 zł/ 20 poza Play
Umowa na 24 miesiące.

To już jest od 20 listopada. Pisałem o tym. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba obecnie nie ma lepszej promocji na pakiet HBO, nie wspominając o dodatkowych promocjach- a promocje kiedyś  się skończą ;-) i boxie z androidem od Play.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...