Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyrażniej w Play zatrudnili kogoś kto pracował wcześniej w WP Pilot bo podobnie jak w "kablówce przez internet" włączyli "kanały pierwszej potrzeby" bez pozwolenia nadawców ogólnokrajowych o zgodę (nie dotyczy Telewizji Puls, bo Dąbski w porównaniu do "dużej 3" był uczciwszy) https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/play-now-kanaly-tvp-polsat-i-tvn-bez-zgody-nadawcow-dlaczego-jak-odbierac-opinie-regula-must-carry-must-offer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, szybki.

 

4 ekrany naraz działają (multiview)

Geekbench jak ktoś chce: https://browser.geekbench.com/v4/cpu/15715634

Poprzedni model: https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=DCTIW362_PLAY

Kaon T-Mobile: https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=kstb6077

 

Nie ma problemu na live tv z kabla/sat z przeplotem, pasek informacyjny leci płynnie.

Minus: Dvb-t/kablówka w live channels się krzaczy/rwie i brak epg. Launcher playa korzysta z apki SDMC com.android.dtv o nazwie 'HDTV' - grafika rodem z prostych tunerów na SoC Ali, tutaj działa ok.

Edytowane przez kozaa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś niedawno odebrałem sprzęcik z pakietem z full pakietem za 45 zł mieś(play na kartę)  ?Ponoć na własność wykupić nie można,ale poszło wszystko szybko jak po maśle i 400 zł w kieszeni ? Traktuję to jako dodatek do oferty programowej UPC ,w końcu będę miał brakujące kanały na których mi najbardziej zależ jak AMC,H2 ,co pewnie się w UPC się już nie doczekam.Noi są w ofercie też Eleven Sports 1 4K i Eleven Sports 4 ?,wieczorem zacznę podłączanie,mam więc parę pytań:
- Czy można nagrywać programy na zewnętrzne nośniki-pendrive,dysk ssd?
- Da się podłączyć klawiaturę bezprzewodową ?
- Żeby odczuć jak najmniejsze przeciążenie sieci lepiej podłączyć sprzęt pod Wi-Fi czy kablem ethernet ?.Mam z UPC dekoder Horizon  i mogę bezpośrednio podłączyć kablem oba sprzęty.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podłącz sprzęt kablem ethernetowym.

Posłuchałem rad kolegów z forum i praktycznie wszystko tak jest podłączone i hula bez problemów.

Eleven 4 ma słabą jakość,ale reszta  jako uzupełnienienie oferty UPC ( u mnie PC+ i UPC) świetne rozwiązanie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia całkiem fajne.Jakość obrazu kanałów HD porównywalna do jakości UPC.Jeszcze nie ma aktywnego pakietu sport i kids.Mam nadzieję że jeszcze dziś mi włączą.

Mały minus za brak regionalnej wersji TVP w moim przypadku Gdańsk, mimo iż box wyłapał wszystkie  inne programy z Mux 3,więc nie wiem po co o blokują i jest dostępna tylko wersja TVP Warszawa przez IPTV...Zauważyłem też jeśli chodzi o Mux 1 ,brak programów które są już w IPTV, z kolei z Mux 2 powtrzają się w IPTV Puls,Puls2 i TVN.Szkoda że brak nadal Metro z Muxu 8 w IPTV-box mi go nie wyłapuje ,może by wyłapał jeśli przy wyszukiwaniu kanałów tv naziemnej nie trzeba było mieć włączonego netu,bo mi tłumi to trochę sygnał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piter7790 napisał:

Właśnie dziś niedawno odebrałem sprzęcik z pakietem z full pakietem za 45 zł mieś(play na kartę)  ?Ponoć na własność wykupić nie można,ale poszło wszystko szybko jak po maśle i 400 zł w kieszeni ? Traktuję to jako dodatek do oferty programowej UPC ,w końcu będę miał brakujące kanały na których mi najbardziej zależ jak AMC,H2 ,co pewnie się w UPC się już nie doczekam.Noi są w ofercie też Eleven Sports 1 4K i Eleven Sports 4 ?,wieczorem zacznę podłączanie,mam więc parę pytań:
- Czy można nagrywać programy na zewnętrzne nośniki-pendrive,dysk ssd?
- Da się podłączyć klawiaturę bezprzewodową ?
- Żeby odczuć jak najmniejsze przeciążenie sieci lepiej podłączyć sprzęt pod Wi-Fi czy kablem ethernet ?.Mam z UPC dekoder Horizon  i mogę bezpośrednio podłączyć kablem oba sprzęty.

Możesz sprawdzić czy po podłączeniu kabla UPC do tv boxa znajdzie kanały niekodowane i je będzie odbierał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:
5 minut temu, kingofsouth napisał:
Play Now super uzupełnienie posiadanej oferty u innych operatorów :mrgreen:
 

A poza Elevenem, to czym Ci on tę ofertę uzupełnia?

Elevenem i tym , że w salonie procz Samsung Smart TV mam przystawke z Androidem i korzystam dzieki temu z Horizon TV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wymienilem boxa na nowy.

Jest jakaś opcja zmiany kolejności poszczególnych klatek z kanałami.?

Jakie zmiany wnosi nowy dekoder jeśli chodzi o menu dekodera?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...