Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon odtwarza HDR przez Android smart tv, ale w box 2 sam zmienia tryb standardowy akurat w tej aplikacji.

W serialu bez HDR ..wybiera Video HDR

Wszędzie indziej jest tryb Video HDR.

?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jokerskiedy zainstalowałes apkę w boxie?

Wymyśliłeś już sposób,  ja próbowałem na różne sposoby.

W smart tv Amazon pięknie chodzi.. 

Chyba , że ktoś ma jakiś pomysł

?

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2020 o 10:31, kozaa napisał:

Ręcznie możesz skanować przez aplikacje SDMC o nazwie 'HDTV'

Ale strasznie losowo działa całe dvb-t/c

- W launcherze głównym który robi atende nie widać wszystkich kanałów naziemnych, czasami cały launcher potrafi się wywalić/zrestartować przy przewijaniu listy kanałów na sam dół (do tych naziemnych), brak możliwości zmiany audio/napisy.

- EPG jest pobierane z internetu również dla kanałów naziemnych

- W live channels widać wszystkie kanały ale: brak epg, raz działa ok, a za kolejnym razem szatkuje obraz/brak dźwięku.

- W aplikacji HDTV widać wszystkie kanały, epg wydaje się lecieć z nieba ale tutaj też potrafi to działać w kratke.

 

Do poprawy jest to w całości. Playowi nawet nie zgłaszam bo tam ciężko się przebić przez beton pierwszej pomocy, spróbuje w SDMC - choć to też tylko OEM i handluje b2b, a nie dla odbiorcy końcowego.

...-Więc to problem samego Boxa niż tych aplikacji?Poprzez Live Channels doszedł  mi z  darmowych kanałów UPC jeszcze Polsat 2 i działa Super Polsat HD,a DVB-T mam dodatkowo TVP Gdańsk.No ale z tym dzwiękiem to szczególnie przez Live Channels to maskara, dużo częściej go nie ma niż jest.

dkdkddd.png

dkdkdddd.png

dkdkdk.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet taka platforma jak " n" dość długo wprowadzała kanały Polsatu do oferty , nawet na główny Polsat trzeba było czekać.Na taki rarytas jak " HD" w tym przypadku chyba nie ma co liczyć.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są osoby , którym może na tym bardziej zależeć.

Ja widzę 3 plusy: darmowe 6 miesięcy Amazon Prime, dostęp do Eleven 4K ( właśnie mija 3 miesiące za free) i system android 9.

Cała reszta przede wszystkim Play Now , w tym VH1 Classic to miłe dodatki :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany o dziwo po ponownym przeskanowaniu listy kanałów DVB-T :)

Trochę dziwi że nadal brak Metro TV z naziemnej  ,a TVN jest choć dopiero nie dawno dodali.Polsat też by się w końcu przydał,bo tak to trzeba kombinować z anteną,albo przełączać w moim wypadku na kablówkę UPC ew.Horizon TV...Z Nową TV to pewnie się dogadali jeszcze przed przejęciem przez Polsat.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...