Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kingofsouth napisał:

Właśnie skończył mi się darmowy okres na Eleven Sports 1 4K i wykupiłem pakiet sport :D

Teraz do rachunku 10 PLN dojdzie mi 15 PLN z czym się liczyłem od początku jak brałem Play Now BOX TV.

To dobrze w sumie że nie dawno przy podpisywaniu  umowy  wziąłem Full Pakiety za 45 mieś.i na 2 lata mam też pakiet sport z Eleven Sports 4K ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że w DUK można się dogadać....ale w Play Now TV nie ma rocznej umowy na HBO jak w UPC i można sobie włączać i wyłączać  ten pakiet też poprzez boxa ,do tego mieś.w gratisie.Jak coś to jakbym zdecydował się na nowy sprzęt 4K od UPC,to tam dają HBO od 3 do 10 mieś w gratisie zależnie od opcji ,tylko nie wiem czy dotyczy to też obecnych klientów?Umowa i tak wtedy jest jako nowa na 24 mieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi raczej  jeszcze zostanę na starym Horizon...mam jeszcze rok umowy z UPC,więc może jakiś lepszy dekoder 4K do tego czasu ogarną.Ludzie piszą że na nowym sprzęcie UPC jakość kanałów SD czy nawet HD jest gorsza od Horizona,z kolei ja widzę że na boxie od Play niektóry kanały mają lepszą jakość od Horizon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja traktuje ofertę Play Now TV Box tylko jako uzupełnienie oferty UPC. Przynajmniej na ten czas, bo za wiele kanałów ta oferta jeszcze nie posiada, ale wystarczy mi jako dodatek. Mam tu takie kanały, których brak w UPC, jak Eleven Sports 4K, AMC, H2 , Sci-Fi Channel , VH1 Classic.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tyrla napisał:

Jeżeli jesteś abonentem Play to 10 zł lub 35 zł za wszystkie pakiety, jeżeli nie jesteś to 20 zł lub 45 zł.

Szkoda, że nadal TV Box liczą jako odrębna umowa i każą płacić za pakiet podstawowy 10 zł. Np. skoro już pobierają w abonamencie opłatę za Play Now (niby gratis) to powinna być też możliwość użyć to w TV Boxie jako już ta opcja darmowa, opłacona, bo jak Play NOW jest na kompa, telefon darmowy to i w TV Boxie też powinna być, a płacić już za pozostałe pakiety. Ale po co? Wolą ściągać dodatkową kasę.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez boxa jest więcej kanałów, VOD i inne szmery-bajery( aplikacje).

Dlatego pewnie m.in. ta opłata.

@kingofsouthZamówiłem również pakiet Sport.

Jednak Eleven 4K wygląda zdecydowanie lepiej niż odpowiednik na sat.

Zobaczymy czy promocja 30 dni za free obowiązuje.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oferta 4K jest taka, a nie inna.

Na razie, oprócz Eleven 4K, Play za bardzo nie spieszy się z poszerzeniem oferty o kolejne kanały linearne w lepszej rozdzielczości.

Podobnie, jak z dodaniem Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturze , faktycznie pakiet sport jest jeszcze za free przez miesiąc.Czyli dostęp do Eleven 4K jest za darmo przez 4 miesiące.
Też miałem 4 faktury na 10 PLN. Od kilku dni płacę za pakiet sport. Ciekawe, że nie aktywowałem pakietu HBO, a działają kanały live.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Eleven 4K wygląda b.dobrze jeśli chodzi o jakość/ płynność to trochę szkoda, że pozostałe Eleveny wyglądają gorzej niż w innych usługach streamingowych jak Ipla, C+.

Nadal trzeba sięgać do kanałów sat, by obejrzeć 1,2,3,4 w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...