Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu turnieje DP World Tour były też na Playerze, ale nie w Eurosporcie. Widzę w ramówce GCP turniej za trzy tygodnie, ale nie ten za dwa...

 

A tymczasem w Playerze pojawiła się ramówka na 13 stycznia i tam masa transmisji z Uniwersjady, która właśnie w nocy 12/13 się zaczyna w Lake Placid.

Korekta: Jednak jest DPWT od 19 - spojrzałem pod link który podał @kocik89, a na telemagazynie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2023 o 17:41, Mateusz2006 napisał(a):

TVN odpowiada teraz za dosył Eurosportu do Europy nie Canal+ Polska.

Pytanie z którego przekazu sieci kablowe korzystają z Eurosport 1 i Eurosport 2 Poland czy wersji Eurosport 1 i  Eurosport 2 International?

Kablówki raczej nie korzystają z tych wersji a zwłaszcza E 1-2 International bo tam jest trochę inna ramówka.

W mojej lokalnej kablówce sygnał Eurosport 1 i 2 ma wyprzedzenie o 5s. do tych wersji Eurosportu 1-2 Poland na satelicie. Mam wrażenie że wszystkie kanały od Warner-Dscovery w kablówce mają z jednego źródła (po kablu). Wszystkie są ustawione w identycznej jakości ze stałym bitrate 10 Mb/s.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vojthas napisał(a):

A to nie jest czasem kwestia produkcji? Bo w biegach miałem wrażenie (choć może mylne), że zdecydowanie gorsza jest jakość na trasie, a gorsza na stadionie. Co byłoby w jakimś stopniu wytłumaczalne, ale z drugiej strony - kiedyś tak nie było.

Nie wiem jak to wygląda transmisja z TdS w zagranicznych telewizjach, ale wątpię. Nigdy nie było takich problemów. Podobnie z PGA, przez lata w golf channel transmisje były poprawne, a teraz nagle jest gorzej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłuża się mecz snookera, więc polski Eurosport postanowił sobie go przerwać przy wyniku 5:5 (gra do 6), by wyemitować polskie studio Dakaru. Nie mogli poczekać do końca, wiedząc, że później do 19:45 będą na antenie same powtórki. Druga antena też cały czas wolna.

 

 

edit. 15 minut później studio się skończyło, mecz snookera w trakcie też się zdążył skończyć. Teraz na antenie godzina powtórek. Tak się traktuje tu widzów.

Edytowane przez kolis
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2023 o 10:20, mara68 napisał(a):

Kablówki raczej nie korzystają z tych wersji a zwłaszcza E 1-2 International bo tam jest trochę inna ramówka.

W mojej lokalnej kablówce sygnał Eurosport 1 i 2 ma wyprzedzenie o 5s. do tych wersji Eurosportu 1-2 Poland na satelicie. Mam wrażenie że wszystkie kanały od Warner-Dscovery w kablówce mają z jednego źródła (po kablu). Wszystkie są ustawione w identycznej jakości ze stałym bitrate 10 Mb/s.

U mnie podobnie mam dostęp z satelity i Orange IPTV przesuniecie na orange jest dobre ponad 5s Ciekawe skąd Orange bierze sygnał obraz podobny transmisja tez identyczna jak z satelity

Ciekawe tez czemu dublują transmisje tych wesji dosyłowych z tp. 7 (11,334 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK) Tam bardzo dobry bitrate ściezka polska tez jest ale brak uprawień

Dodam ze na pozostałych kanałach z kablówki az tak dużego przesuniecia nie zaobserwowałem

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosportowi dostało się od widzów za puszczenie reklamy podczas meczu liderki rankingu.

Skomplikowana strasznie jest budowa Eurosportu spod Paryża jak widać.

https://sport.interia.pl/tenis/australian-open-2023/news-wpadka-podczas-meczu-igi-swiatek-kibice-mocno-rozczarowani-t,nId,6547031

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Profesjonalizm w wykonaniu Eurosportu: O 14:15 próbowali włączyć okno lokalne ze studiem do kwalifikacji skoków. Zamiast tego przez 15 minut leciała zapętlona reklama autopromocyjna kanału. Jak już udało im się przełączyć na sygnał ze studia, to mamy teraz od jakichś 5 minut sam obraz, bez dźwięku.

 

edit

Następnie wleciała reklama, potem parę sekund studia bez dźwięku i znów leci zapętlony spot autopromocyjny.

Jeszcze doszedł napis Przepraszamy za przerwę w transmisji. Pracujemy nad naprawieniem.

 

Może się wyrobią do skoków.

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...