Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, tyrla napisał(a):

Po prostu Eurosport chce na Nas zarobić i koniec. Tak samo jest z SGP. Chcesz oglądać żużel, musisz kupić Eurosport Extra.

Akurat SGP bez Rosjan straciło trochę sens. I jeszcze ta nowa punktacja, nie jak było kiedyś, kompletnie to jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel95 pisze o jakosci streamow. Dla mnie to nigdy nie dorowna jakosci telewizji linearnej. Zreszta nie kazdy ma do tego wystarczajaco dobry internet. Np ja mam tylko internet mobilny okreslony pakiet w plusie i robie z telefonu hotspot jak potrzebuje internet np na tablecie. Szerokopasmowy internet nie jest mi potrzebny, nie gram w gry,  nie sciagam wielkich plikow, a zaden operator nie sprzeda mi tego na 2 tygodnie na wielki szlem. Jakosc 360p do ogladania na telefonie skladanym 7 cali czy ipadzie 12 cali wtedy jest wystarczajaca, ale nie po to wieszalem sobie pare lat temu na scianie 2 telewizory obok siebie 65 i 46 cali zeby ogladac 2 mecze naraz, aby teraz ogladac cos na telefonie. Nie mam w telewizor wbudowanych aplikacji i musialbym jeszcze dokupywac kolejny dekoder, co moglbym zaakceptowac. Jednak wykupywania internetu ktory przyda mi sie tylko na 2 tygodnie juz nie.

 

aandin, racja to biadolenie w studiach jest wszedzie i juz slysze te dzisiejsze gadanie jaki to pracowity jest Hurkacz, ze musi 24 h na dobe myslec o tenisie i jaki to on ma nieziemski potencjał. Tylko ze na polsacie jest wiele innych kanalow i ogladam sobie inny mecz, a dzis zamiast meczu dnia Murray-Dimitrov bedzie wlasnie to gadanie. Mnie np mecz Hurkacz-Draper kompletnie nie obchodzi, ale rozumialbym okno na 2 antenie jak to bylo w czasach Radwanskiej i mainstreamowy mecz na eurosport 1. Ale pamietam jak Janusze robily afery ze nie maja Eurosportu 2 i nie moga Radwanskiej ogladac i od tego czasu niestety okna wkroczyly tez na glowna antene.

 

Co do reklam co smieszne na Eurosporcie wprowadzil je polsat media. Pamietam doskonale ze pierwsza polska reklama poleciala podczas AO 2016 w przerwie meczu Muguruza-Radwanska. Wtedy jeszcze mieszali te reklamy z tymi europejskimi. Potem stopniowo to umieralo, tak jak we mnie czastka mojego dziecinstwa i od tego czasu Eurosport juz nigdy nie byl taki sam. Teraz tych reklam jest jeszcze wiecej bo nawet w nocy gdy kiedys podczas AO czy USO bylo jedno okno reklamowe na 2 godziny a tak to E1 i E2 wygladaly jak obecne PSP1 i PSP2.

 

Potem wkroczyl ten discovery z TVNem i DNA eurosportu, ktory byl dla mnie w dziecinstwie taka nieodgadniona i ekskluzywna telewizja troche jak C+, juz umarlo doszczetnie. Wlaczajac Eurosport 10 lat temu czlowiek czul powiew zachodu, jakby sie wchodzilo do jakiegos ekskluzywnego sklepu z Rolexami, KIA czy lecialo sie z Wozniacką gdzieś liniami lotniczymi. Od 3 dni i tych samych debilnych reklam czuje sie bardziej zmeczony ogladaniem US Open, niz zeby mi to sprawialo przyjemnosc. Oczywiscie mozecie mi odpisac ze nie musze ogladac ale to namiastka mojego dziecinstwa i przykre jest to ze Eurosport nie zmienia sie juz tak jak wtedy w Wielkoszlemowa telewizję a mnie nie bolala glowa od reklam KRD.

 

w 2016 tez wszedl jeszcze na rok tenis premium i to bylo super rozwiazanie, 40 zl za rok 4 szlemow, dwa kanaly bez reklam i jakos linearnie sie dalo cos takiego zaproponowac widzowi. Piszecie o zuzlu i SGP. Ja nie lubie jakos zuzla ale myslalem przez chwile ze te rozgrywki przestaly istniec bo nie ma ich nigdzie emitowanych a pamietam czasy Golloba i Hampela w C+. Taki Eurosport Extra normalnie na satelicie a nie wymysly internetowe bylby super opcja, tak jak od 2016 roku Wimbledon zaczal byc godnie pokazywany przez Polsat i jak w poczatkach XX wieku to nie lubilem tego szlema, a uwielbialem klimat AO, RG i USO w Eurosporcie, tak teraz Wimbledon to jedyny szlem ktory mozna ogladac w polskiej TV nie meczac sie przy tym.

 

Przerzucanie kontentu najwazniejszych meczow do internetu przypomina mi wymowke ucznia w szkole ktory odpowiada nauczycielce ze zrobil prace domowa, ale nie wzial jej z domu albo pies mu zjadl. Co mi z tego internetowego przekazu, jak juz w takim 2008-2009 moglem sobie znalezc streama jak akurat Federer gral rownoczesnie z Szarapovą a ja chcialem ogladac wszystkie mecze ulubionej tenisistki. Wtedy komentatorzy Eurosportu promowali player jako dodatek a nie danie glowne. Jak napisal jeden uzytkownik chca doic na kase ale nie daja szansy obejrzec tego normalnie na satelicie jak viaplay zniszczyl lige angielska i istnieje dla mnie tylko w tiktokach gdy widze skroty w poniedzialek i tak Filozofia discovery zniszczyla najlepszy kanal sportowy poczatkow XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kacperek14 napisał(a):

Mnie np mecz Hurkacz-Draper kompletnie nie obchodzi,

No mnie też średnio interesuje. Będę oglądał Sonego-Sinner. Właśnie dzięki streamingowi mam taką możliwość bo jaka tv linearna dała by mi taki wybór meczów?

Z cieżkim sercem wykupuję tę usługę dla ulubionego tenisa w którego sam przez 40 lat grałem całkiem nie źle. To,że wciska mi się do Eurosport Extra dziadowski Player bardzo mi się nie podoba.

Może z czasem dojdzie do tego,że powstanie serwis poświęcony tylko tenisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Polsat od czasow serwisowych kanalow daje ta mozliwosc i dlatego lubie wimbledon od tego czasu :) tam nie byloby opcji zeby zlewac mecz Murraya z Dimitrovem.

 

Ja juz wolalem gdy byly te dwa kanaly i pokazywali dwa najwazniejsze mecze czyli Murray i Sinner o tej godzinie. Pewnie o 18:00 75 procent kibicow na Swiecie bedzie ogladac Murraya, 15 procent Sinnera i 10 procent to fani konkretnych ale jednak slabszych zawodnikow. A u nas w Polsce beda katowac Hurkacza zamiast dac mainstreamowy mecz i nie puszczac jednak Sinnera jesli juz ten Hurkacz musi byc w TV co moge zrozumiec. 10 lat temu to niemozliwe by bylo zeby dali Kubota zamiast Federera. 
 

Opisalem dlaczego nie moge miec dostepu do streamingu i przykro mi ze tak to sie popsulo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykupić pakiet neta na miesiąc i usługę streamingową, policzyć sobie ile GB bierze dany mecz itp. a co do braku smart TV, to są również tv boxy, sam mam FLIX TV Box, kupowałem za 200 zł do dzisiaj jakoś się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 11:21, michael112 napisał(a):

 

Dla załogi linearnego Eurosportu jakiś Vuelta a Espana jest ważniejszy od meczu Huberta, choć wiadomo o której godzinie się zacznie.

Bardzo dobrze, że im nie pozwolili w Paryżu uciąć końcówki jednej transmisji na rzecz początkowych minut innej. Po za tym Vuelta, Giro i TdF to takie "wielkie szlemy kolarskie" i w nich też są Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pojawiły się oddzielne przekazy Eurosportów z polskimi reklamami, to te kanały praktycznie mogą mieć ofertę dostosowaną pod polski rynek. Analogiczna sytuacja jest zapewne w kilku innych krajach, dlatego różnice w prawach sportowych nie powinny być zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak E2 mam powtórki tym czasem to czemu nie zdecydują się dać na żywo tam dać snookera kto jest za to odpowiedzialny że na E1 czasie transmisji Snookera będzie Piłka ręczna w oknie Loknym dla Polski a na E2 tym czasie dla Polski na przerzuca tam transmisji właśnie tego co wyżej wymieniłem 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...