Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, neo_patryk napisał:

Ciekawe, czy ten 40 - minutowy skrót będzie obejmował też reklamy.

Zakładam że przeznaczą na to 50 minut i polecą w trakcie dwa bloki reklamowe, które wypełnią te dodatkowe 10 minut. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo jak to będzie pół godziny, to nie widzę sensu tego włączać. W dodatku pamiętajcie, że 60 sekund to jest umowny czas wyścigu (na dłuższych torach to będzie bliżej 70 sekund). Ale do tego trzeba doliczyć jakieś 10-15 sekund na pokazanie grafiki kto jedzie w danym wyścigu i około pół minuty na pokazanie powtórek startu i jakiejś mijanki na dystansie o ile takowa była, a jak nie to po prostu pokazanie jak lider przejechał któryś łuk i wjazd na metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakość komentarza darta to dno i dwa metry mułu, do tego wmawianie, że obecnie są prawdziwe mistrzostwa świata, a to słabsza federacja.

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kisiel95 napisał:

wmawianie, że obecnie są prawdziwe mistrzostwa świata, a to słabsza federacja

Podobnie jak "słabszą" federacją od WBA, WBF, WBO i innych jest AIBA - ale to właśnie AIBA jest tą uznawaną przez MKOl i mistrzostwa świata AIBA (były ostatnio w Fightklubie - co jakiś czas jeszcze chyba lecą powtórki) są tymi, które z perspektywy Ruchu Olimpijskiego są "prawdziwymi". A WBA, WBF, WBO organizują sobie te swoje walki o mistrzostwo, które fajnie się sprzedają, jednak jeśli mielibyśmy brać jakiś aspekt sportowy, aby porównać, które są "prawdziwsze", to uznanie AIBA przez MKOl (teraz akurat w stanie zawieszenia) jest chyba najtwardszym argumentem.

 

I podobnie jest z dartem - PDC to organizacja profesjonalna, można powiedzieć "komercyjna". WDF natomiast nie zostało uznane bezpośrednio przez MKOl, ale jest członkiem AIMS, które takie uznanie zyskało. Choć przykład ten porównałbym raczej do snookera, niż do boksu - mistrzostwa świata AIBA są jednak takim turniejem, jak w judo, taekwondo czy zapasach - z drabinką itd. A te profesjonalne organizacje to... ja w sumie nigdy się tym nie interesowałem i nie wiem, jak to jest, że w ciągu roku mamy prawie co tydzień jakąś wielką walkę o mistrzostwo świata.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak apropos tego darta, to transmisje popołudniowe są w Eurosport 2, a wieczorne w Eurosport 1. Dziś i w czwartek na wieczorne transmisje będzie nałożone okno lokalne z ręczną. Oczywiście w tym samym czasie na Eurosport 2 lecą powtórki. Żeby było ciekawiej, to normalnie codziennie na Eurosport 2 leci o 18 curling, ale dziś i w czwartek transmisji nie ma i są w tym czasie powtórki. Tak jak by przez te okna lokalne na E1 znikała też transmisja curlingu na E2 (domyślam się, że jest to transmisja tylko dla niektórych krajów w oknach lokalnych i nie mogą zrobić dwóch okien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolis napisał:

Tak jak by przez te okna lokalne na E1 znikała też transmisja curlingu na E2 (domyślam się, że jest to transmisja tylko dla niektórych krajów w oknach lokalnych i nie mogą zrobić dwóch okien).

Akurat curling to chyba umowa międzynarodowa i, to mój domysł, okna lokalne mogą mieć na nią wpływ. Pamiętajmy, że prawa do curlingu ma też Polsat (a że tegoroczne MŚ wykasowali z ramówki tuż przed ich startem i ograniczyli się do finałów - nawet komentatorów to zaskoczyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to jest to międzynarodowa umowa, ale nie na wszystkie kraje w których jest Eurosport. Dlatego zakładam, ze może być w oknie lokalnym, które jest na kilka krajów. Co by pasowało, do tego, że jak jest inne okno lokalne, to ta transmisja nagle znika i wchodzą powtórki z Eurosportu International.

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 17:39, neo_patryk napisał:

Ciekawe, czy ten 40 - minutowy skrót będzie obejmował też reklamy.

We wtorek 3 maja na Eurosport 1 o godz 22.00  (nastepna pozycja w ramowice od 23) Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie. Liczyłem ze ten skrot bedzie szybciej niz po 3 dniach. https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Grand+Prix,+Gorican,+Chorwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboutreka napisał:

Liczyłem ze ten skrot bedzie szybciej niz po 3 dniach. https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Grand+Prix,+Gorican,+Chorwacja

 

Całe szczęście nie będzie wcześniej bo najbliższej od soboty są MŚ w snookerze, a 1 i 2 maja jest finał tej imprezy (28.04-30.04 półfinały). Niech im nawet do głowy nie przychodzi robić jakieś okno lokalne w trakcie finału.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat na Polsacie Sport potrafił dać powtórkę KSW nawet dzień po transmisji w PPV, a tu nie dość, że tylko skrót, to jeszcze z 3-dniowym opóźnieniem, aby jak najwięcej zarobić na Playerze. Sam skrót pewnie będzie trwał 45 minut, bo przecież nie odpuszczą sobie reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aboutreka napisał:

We wtorek 3 maja na Eurosport 1 o godz 22.00  (nastepna pozycja w ramowice od 23) Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie. Liczyłem ze ten skrot bedzie szybciej niz po 3 dniach. https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Grand+Prix,+Gorican,+Chorwacja

A w tym komunikacie nie było informacji, że już w sobotę po 23 będą skróty w Eurosporcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skrót z żużlowego Grand Prix w Gorican wygląda tak:

 

- 45 minut materiału

- 3 bloki reklamowe w trakcie (łącznie 7 minut)

- 7,5 minuty wstępu (kilka wstawek mówiących zawodników, podstawowa budowa motocykla i zasady w tym sporcie)

- 1,5 minuty o kwalifikacjach

- 6 minut ceremonii i wywiadów po zawodach (łącznie)

 

Także zostają 33 minuty na pokazanie 23 biegów. Licząc nawet powtarzane biegi na upartego dało by się zmieścić. Ale przy każdym pokazanym biegu trzeba było zapuścić kilka powtórek w zwolnionym tempie. Ostatecznie nie pokazano aż 8 biegów, bo w biegu numer 3 pokazano tylko zrywającego taśmę Andersa Thomsena. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, aboutreka napisał:

Czyli na 23 biegi pokazano az 15. Jak na skrót to nie jest zle.

Faktycznie jest się czym chwalić 🙄. W żużlu każdy bieg jest istotny, bo może decydować czy ktoś wejdzie do ósemki czy nie. Ja się niczego więcej nie spodziewałem, więc teoretycznie nie powinienem narzekać na to ale więcej nie zamierzam.

 

54 minuty temu, aboutreka napisał:

Rozumiem ze pokazano biegi w calosci a wsrod pokazanych byly trzy ostatnie, najwazniejsze biegi czyli dwa polfinaly i final?

Tak, jak już pokazywano biegi to w całości poza biegiem numer 3. A jak by nie pokazali któregoś półfinału czy finału, to już nie byłyby takie łagodne słowa z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...