Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te wirtualne grafiki są strasznie tandetne. Nie wiem czy ich system nie potrafi obsłużyć lepszej rozdzielczości czy jest inny powód ale wygląda to słabo. Jakieś takie kanciaste te przedmioty, tekstury rozmyte. Już mogli sobie darować te mebelki, skały czy jakieś paleniska. Mogli stworzyć, wynająć jakieś tradycyjne studio z normalnymi ekranami za plecami i normalnymi meblami, stołkami, stolikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Eurosport nawiązał współpracę z Polsatem bo podczas konkurencji short track wczoraj można było usłyszeć komentatora Polsatu a taka sama sytuacja była że ktoś z z Polsatu komentował w Eurosport  konkurencje na igrzyskach była podczas igrzysk Tokio letnich podczas turnieju siatkarskiego na igrzyskach

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejewski komentuje z Proboszem narciarstwo dowolne. Zresztą on już wcześniej współkomentował Indycar i Formułę E. Głos przy łyżwiarstwie szybki też wydaje mi się znajomy z Polsatu. Może PB dostał po atrakcyjnej cenie dodatkowe Eurosporty w zamian za komentatorów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, G2000 napisał:

 Głos przy łyżwiarstwie szybki też wydaje mi się znajomy z Polsatu.

Dokładnie to Marcin Lepa z Polsatu oraz panczenista Paweł Jaroszek.

Natomiast mecz hokeja kobiet Chiny-Japonia komentują Grzegorz Michalewski z polsatu oraz Katarzyna Zygmunt sędzia hokeja na lodzie.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mara68 napisał:

Katarzyna Zygmunt sędzia hokeja na lodzie.

Ona twierdzi, że "sędzina", ale nie słyszałem, aby pan Paweł zrobił papiery sędziowskie.

 

Dla Adama Sterczewskiego, który komentuje curling, to powrót do matecznika - ostatnio słyszeliśmy go w Polsacie wraz z kolegą z drużyny, Maćkiem Cesarzem (w towarzystwie Wanio i Sobierajskiego). Jędrzejewski zajmuje się motosportem w Eurosporcie równolegle do Polsatu, ale do tej pory tylko u "słoneczek" komentował snowboard i freestyle. Podczas IO w Tokio też korzystali z wielu wypożyczeń od nich, a cztery lata temu Eurosporty 3-5 miały osobnych komentatorów w wersji na Cyfrowy Polsat i nc+.

 

Tylko po [beep]ę cała ta zabawa w castingi, skoro i tak biorą ludzi z "konkurencji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vojthas napisał:

Tylko po [beep]ę cała ta zabawa w castingi, skoro i tak biorą ludzi z "konkurencji"?

 

Casting to dopiero pierwszy etap w drodze nowego komentatora. Po przejściu wszelkich etapów kwalifikacyjnych następują negocjacje ze stacją na temat możliwości finansowych, przyszłych obowiązków itd. Bardzo często może wymagać to sporych zmian w życiu, a branża dziennikarska nie jest zbyt stabilna, szczególnie jeżeli chodzi o nowe osoby, więc niejednokrotnie kandydaci odpadają w końcowym etapie kwalifikacji, bo nie odpowiadają im warunki, bądź obowiązki które dość mocno zmieniają życie. Takie castingi są dobre dla osób młodych, które mogą z dnia na dzień przenieść się do Warszawy i być na każde zawołanie w siedzibie stacji. Cała reszta, nawet jeżeli prezentuje świetny poziom odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ma 3-4 komentatorów narciarstwa alpejskiego i każdy z nich poprawia mi humor. :)Który by nie komentował schemat jest ten sam. Pięknie wycina zakręty, ależ dynamiczna jazda i cyk międzyczas na czerwono i następuje chwila konsternacji. Spóźniona na tej bramce, za obszerne skręty i cyk międzyczas na zielono i znowu chwila konsternacji. Na 30 zawodniczek/zawodników góra przy kilku nie popełniają takich błędów. Zawsze przy takich akcjach mam lekki uśmiech. :D A jest to o tyle dziwne że komentują tam albo byli zawodnicy albo osoby które zajmują się narciarstwem od dekad. Te castingi na komentatorów bardzo są potrzebne Eurosportowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem oglądać dzisiejszy SuperG na Eurosporcie 1, jednak był to jakiś koszmar. Emitowanie reklam w czasie startu zawodników (nie pierwszy raz), dzielenie ekranu w czasie startu najlepszych zawodników, pokazywanie snowboardu w czasie startu najlepszych zawodników to tylko najbardziej irytujące sytuacje. Ktoś w Eurosporcie mógłby się wreszcie zastanowić, czy takie cuda powinny się zdarzać na "profesjonalnym", dodatkowo płatnym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ilość reklam na eurosporcie jest nie do zniesienia a przełączanie transmisji w kluczowym momencie ma nas "zmusić do zakupu eurosportu w player.pl gdyby nie pakietyzacja w mojej ofercie sat wyłączyłbym eurosporty i wykupił tylko w player.pl tam można wybrać transmisje  bez reklam.   ja też to co się da oglądam w tvp albo odpalam eurosport playera. bo inaczej się nie da.... ciekawe czy na 4k też są reklamy. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulbrych zachorował? Wczorajsze sprinty w biegach narciarskich komentował Błachut a dzisiejszą kombinację Szczęsny.
Zdaje się w poniedziałek na short tracku strasznie zanudzał i kompletnie nie orientował się co się dzieje na torze. Niech chłop odpoczywa jak rzeczywiście jest chory.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ ponownie bez kanałów Eurosport 3-5 i Eurosport 4K, a w Polsat Box dostępne nieodpłatnie dla wszystkich abonentów? Niezła kompromitacja z ich strony. Po raz kolejny to pokazuje, że udziały TVN Grupa Discovery nic nie znaczą. Poza tym, że dostają dodatkowe darmowe pieniądze z działalności CANAL+ i nic ponadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, G2000 napisał:

Ulbrych zachorował? Wczorajsze sprinty w biegach narciarskich komentował Błachut a dzisiejszą kombinację Szczęsny.

 

W sumie to fajnie, bo to prawdopodobnie pierwszy raz od czasu odejścia z TVP jak Szczęsny coś komentował. Tym bardziej że kiedy nie ma skoków w TVN, to on jest wciskany do studia Eurosportu niejako "na siłę", jako dodatkowy uczestnik studia, a nie prowadzący (tzn. mam wrażenie że Eurosport poradziłby sobie i bez niego w tych programach).

5 minut temu, kingofsouth napisał:

One są tylko dla abonentów CP. 

Chciałem wykupić coś jak Iple, ale nie ma takiej możliwości. 

 

 

Eurosporty 3, 4 i 5 ma Player w tym pakiecie z dodatkowymi transmisjami. Ale Eurosportu 4K nie da się u nikogo kupić na subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kingofsouth napisał:

One są tylko dla abonentów CP. 

Chciałem wykupić coś jak Iple, ale nie ma takiej możliwości. 

Nie znam szczegółów, bo mnie to aż tak nie grzeje. Po prostu CANAL+ po raz kolejny się kompromituje. Nie pamiętam już kiedy ostatnio próbowali zrobić coś dobrego wizerunkowo dla siebie i swoich klientów, ale na pewno to było bardzo, ale to bardzo dawno temu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...