Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo lubię komentatorów kolarstwa z Eurosportu. Bardzo lubię luźny komentarz, dygresje, ciekawostki, odejścia od tematu i żarciki. Ta luźna atmosfera zachęca do interakcji, wywołuje uśmiech na twarzy i nie powoduje zadęcia. Jednak gdy za mikrofonem zasiądzie duet Probosz-Błachut to przeginają bo mowa jest o wszystkim ale nie o kolarstwie. Oglądałem do tej pory wszystkie etapy Tour of California i uważam, że panowie przeginają. Probosz z kimś innym w parze jest super, Błachut trochę przynudza ale ogólnie też ok. Jednak jak spotkają się razem to rozluźnienie jest chyba za duże. Dygresja jest świetna gdy pojawi się w komentarzu, jednak traci znaczenie gdy w dygresji pojawia się komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba komentarz duetu Błachut - Probosz. Oglądałem wtorkowy etap i mało się tam działo, więc takie ciekawostki moim zdaniem były w pełni uzasadnione. Ok, dużego tego było, ale ważna też jest godzina tego wyścigu. Takie ciekawe informacje powodują, że człowiek nie przysypia a słucha nawet z zaciekawieniem. Często ich komentarz ma też walor edukacyjny, np. w przypadku czyszczenia pomników łupinami orzechów. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie wczorajszy etap z retransmisji też oglądałem dziś przed południem. Ja wiem, że przez większość czasu gadają więcej o sprawach poza kolarskich, ale mimo wszystko lubię tego słuchać, choć mogliby delikatnie te proporcje na korzyść kolarstwa zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Eurosport ma jakiś przymus żeby pokazywać każdy możliwy mecz Bayernu?! Robią sobie z kanału Bayern TV. Zamiast pokazać HSV-Wolfsburg albo nawet Dortmund-Brema gdzie w pierwszym meczu pewnie zostanie wybrany zespół do gry w barażach, a drugi się zapowiada na ładne, bramkowe spotkanie to nie. Oczywiście musi być zespół z Monachium czyli jeden z najmniej wartościowych w tej kolejce bo praktycznie o niczym nie decyduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie muszą, ale chcą, gdyż przed tym meczem reklama jest i zapewne więcej osób zwróci uwagę. Marketing. :) Ja mam Eurosport Player. Są raczej wszystkie mecze. Zresztą, od następnego sezonu w Eleven.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetę można pokazać z odtworzenia. Wbrew pozorom nie jest to aż tak istotne. Samo wręczenie trofeum przecież jest po zakończeniu meczu, więc też nie ma problemu, żeby się po prostu przełączyć. Tylko, że Janusz by się zdenerwował, że mu jakieś HSV puścili zamiast meczu o nic Bayernu. Jak dla mnie to jest absurd. Tak jakby w hiszpańskiej Valencia grała mecz o pozostanie w lidze z Sociedad, a telewizja by pokazała mecz Barcelony z Granadą o pietruszkę, bo to bardziej komercyjny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetę można pokazać z odtworzenia. Wbrew pozorom nie jest to aż tak istotne. Samo wręczenie trofeum przecież jest po zakończeniu meczu, więc też nie ma problemu, żeby się po prostu przełączyć. Tylko, że Janusz by się zdenerwował, że mu jakieś HSV puścili zamiast meczu o nic Bayernu. Jak dla mnie to jest absurd. Tak jakby w hiszpańskiej Valencia grała mecz o pozostanie w lidze z Sociedad, a telewizja by pokazała mecz Barcelony z Granadą o pietruszkę, bo to bardziej komercyjny zespół.

 

Jeśli mecz Barcy o nic poogląda 1 000 000 osób, a ważny mecz Sociedad o utrzymanie pogląda 10 000 widzów to rachunek jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ the cuble guy

Nie narzekaj tak. To ich ostatni mecz Bundesligi na Eurosporcie, więc chcą pokazać majstra. Chcą pokazać Lewego, jak strzela kolejne gole i zdobywa koronę króla strzelców, bo to interesuje przeciętnego polskiego kibica i to robi oglądalność. Zresztą, pewnie będą łączenia z innymi stadionami, jak to było w poprzedniej kolejce.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Eurosport ma jakiś przymus żeby pokazywać każdy możliwy mecz Bayernu?! Robią sobie z kanału Bayern TV. Zamiast pokazać HSV-Wolfsburg albo nawet Dortmund-Brema gdzie w pierwszym meczu pewnie zostanie wybrany zespół do gry w barażach, a drugi się zapowiada na ładne, bramkowe spotkanie to nie. Oczywiście musi być zespół z Monachium czyli jeden z najmniej wartościowych w tej kolejce bo praktycznie o niczym nie decyduje. 

 

To uczucie, gdy masz rację, ale nic nie możesz z tym zrobić, bo Eurosport uważa Bundesligę za ligę Bayernu.

 

Mecz Hamburg - Wolfsburg, gdzie do ostatniej minuty nie byliśmy pewni, która drużyna zagra w barażach.

Za to na Signal Iduna Park mieliśmy bardzo brakowe (aż siedem goli, a zwycięstwo Dortmundu tylko jednym trafieniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ the cuble guy

Nie narzekaj tak. To ich ostatni mecz Bundesligi na Eurosporcie, więc chcą pokazać majstra. Chcą pokazać Lewego, jak strzela kolejne gole i zdobywa koronę króla strzelców, bo to interesuje przeciętnego polskiego kibica i to robi oglądalność. Zresztą, pewnie będą łączenia z innymi stadionami, jak to było w poprzedniej kolejce.

 

 

Lewy nie trafił ani razu, nie zdobył korony króla strzelców, a oba mecze, które wymieniłem były świetnymi widowiskami, a nie egzekucją w końcówce w wykonaniu mistrza. Samemu oglądałem Dortmund - Brema i nie żałuję. Dwa karne dla gospodarzy mocno naciągane, a zwłaszcza drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było w pierwszej połowie jak gracz Freiburga dostał patelnię kilka metrów przed bramką Bayernu, a komentatorzy nawet się do tego nie odnieśli, bo byli zajęci tabelą live Bundesligi. :)

Mało tego, Janisz nawet powiedział, ze najciekawszy mecz kolejki w Dortmundzie jest grany! I tak bylo oczywiście a wybor Bayernu przez Eurosport to był jakis żart niesmieszny w dodatku...

 

A livescore to tam przeglądają przy każdym meczu. Hajto znowu swoje mądrości gadal, że Juventus 3 raz z rzędu dopiero tytul zdobędzie haha. Potem swoje głupoty ze kiedys co on tam jie powiedział, ze Kimmich nie ma takiego talentu i ze oczywiście ma rację bo ostatnio nie gra dużo. Od razu mi sie przypadek Szalaia w Schalke przypomina jak sie tym podniecal kilka lat temu gdy mu tam jie wyszło. Wtedy Bundesligi więcej oglądałem bo Serie A nie bylo tak obszernie pokazywane w Polsce. Ale teraz tylko od święta na Bundesliga patrze jak nie koliduje z niczym.

 

Komentarz z piłki na Eurosport to jest dramat jakiś!! Tylko Borek i Julian Kowalski ogarniaja. Z ekspertów jedynie Strejlau jak jest to dasie go słuchać i Gilewicz. Reszta dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, teraz jest na 4 miesiące.

No właśnie nie wiem, bo oznaczony on jest jako pakiet tenisowy i informacja,że w jego ramach obejrzę RG oraz US Open,a nie jako dostęp do oferty Eurosportu na 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...