Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pokazuje jak wladza w Eurosport jest beznadziejna! Czy oninie werefikuja co ich pracownicy wygaduja ba wizji i jak pracują? To niesamowite dosłownie. Lach może zmienić nazwisko na "livescore" albo "przepraszam". Wczoraj kolega mi mówił ze nawet mecz Wigan z Barnsley podawał wynik haha. To juz nest patologia!!

Oglądałem drugą połowę meczu Lyonu to też irytacja sięgała zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jak wladza w Eurosport jest beznadziejna! Czy oninie werefikuja co ich pracownicy wygaduja ba wizji i jak pracują? To niesamowite dosłownie. Lach może zmienić nazwisko na "livescore" albo "przepraszam". Wczoraj kolega mi mówił ze nawet mecz Wigan z Barnsley podawał wynik haha. To juz nest patologia!!

Oglądałem drugą połowę meczu Lyonu to też irytacja sięgała zenitu.

Ciesz się, że w ogóle pokazał Eurosport 1 mecz Celta vs Genk + drugą połowę planowanego meczu w ramówce ;) Mogli się wypiąć i pokazać jeden mecz, a tak pokazali jeden mecz i drugą połowę planowanego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jak wladza w Eurosport jest beznadziejna! Czy oninie werefikuja co ich pracownicy wygaduja ba wizji i jak pracują? To niesamowite dosłownie. Lach może zmienić nazwisko na "livescore" albo "przepraszam". Wczoraj kolega mi mówił ze nawet mecz Wigan z Barnsley podawał wynik haha. To juz nest patologia!!

Oglądałem drugą połowę meczu Lyonu to też irytacja sięgała zenitu.

Ten gość z konkursu wciągnął Lacha nosem. Czasem była możliwość zmiany na angielski, było dużo lepiej. Przestałem oglądać mecze komentowane przez Lacha, nie da się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dwa alw jak ma Lach komentować to dajcie sobie spokój. Wczoraj znowu go dali do LE. Nie mają umiaru dla widzów.. Takiego dziada na najlepsze mecze dawac. Wstyd!

Mania podawania wyników rzeczywiście straszna w jego wykonaniu. 

Z Eurosportu najbardziej lubię komentarz Pana Andrzeja Janisza. Sprawia, że emocje jakie pokazuje odczuwa się naturalnie, a nie tak sztucznie jak np. u Kołtonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Janisz i Tomasz Hajto ostro odlecieli - Lewandowski nie odpowie dzis Aubameyangowi na gola, bo nie bedzie gral - jest zawieszony z powodu zoltych kartek. To akurat dosyc spora wpadka, takie rzeczy trzeba wiedziec (Ja o tym wyczytalem wczoraj po powrocie z pracy, gdy pierwszy raz od tygodnia mialem troche wolnego czasu i moglem wczytac sie w sportowe wiadomosci).

 

Poza tym to standardowy komentarz jak na Eurosportach z reguly :)

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wpadka? Lewandowski zagrałby dziś, gdyby nie kartki. :) Poza tym, Mateusz Borek o tym opowiadał. :)

Ehh - widze, że nie rozumiesz - przeczytaj po kolei:

 

1. Komentatorzy takie rzeczy musza wiedziec, to jest podstawa przeciez. Skoro nie wiedzieli to jest wpadka - troche wieksza niz zwyczajne wpadki po prostu. Nie chce mi sie wierzyc, zeby wiedzieli, ze jest zawieszony ale specjalnie powiedzieli, ze zagra - to bylby idiotyzm. Raczej nie musza sie ratowac takimi chwytami i spraszac kibicow na mecz takim zagraniem. Eurosport ma spora widownie podczas meczow Bundesligi.

2. Robert miał zawieszenie za kartki i wczoraj by nie zagral. Nie ma sensu pisac "zagralby gdyby nie kartki" - licza sie fakty a nie gdybanie.

3. Zaraz wazny mecz z Realem o awans do polfinalu LM, Bayern musi strzelic co najmniej 2 bramki na Santiago Bernabeu aby miec jakiekolwiek szanse na awans. Robert zlapal kontuzje barku w poprzedni weekend i nie zagral z tego powodu w pierwszym meczu z Realem w srode. Przypuszczam, ze wciaz ja ma. Niby kto strzeli te bramki, jak nie Robert? Obecnie w Bayernie nie ma zadnego innego bramkostrzelnego zawodnika.

Nawet gdyby nie byl zawieszony z powodu kartek, na 100% nie pojawilby sie na boisku. Musza go oszczedzac az do meczu z Realem. Nikt nie bedzie kazal grac zawodnikowi jezeli nie jest w stanie biegac (w tym przypadku kontuzja barku), tym bardziej przed najwazniejszym meczem sezonu do tej pory.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...