Skocz do zawartości

Na jakich kanałach zamierzasz oglądać Euro 2016?


Kamilx
 Udostępnij

Na jakich kanałach zamierzasz oglądać Euro 2016?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakich kanałach zamierzasz oglądać Euro 2016?

    • TVP1 (HD)
      37
    • Polsat (HD)
      43
    • Polsat Sport (HD)
      17
    • Polsat Sport 2 (HD) / Polsat Sport 3 (HD)
      32
    • CT Sport
      7
    • Belarus 1 / Belarus 5
      3
    • RTV:1
      1
    • ZDF / Das Erste / Sat.1
      42
    • LRT Televizija / LRT Kultura
      0
    • Pierwyj Kanał / Rossija 1
      0


Rekomendowane odpowiedzi

TVP1 HD, Polsat HD, TRT1 HD/4K/Spor, TF1 HD, M6 HD, TV Varzish Sport HD, BBC/ITV, ARD/ZDF, RSI/RTS/SRF CBC Sport HD, na SD (1TV gruziński) pewnie też zajrzę, chociaż zobaczyć czy szyfrują np. na Rai, Ukraina. Match TV pojawił się na 36E i stąd go dużo łatwiej odbierać ale jakość jest zbliżona do tragicznej :wink: I pewnie jeszcze więcej, może jeszcze jakiś kanał będzie transmitował, o którym jeszcze nie wiem, a i liczę, że na dosyłach też się coś trafi (przy okazji ciekawe czy oficjalne puszczą w Bissie, Tandbergu czy może całkiem w NS3 [być może nie będą szaleć, wielu nadawców nadaje i może nie wszyscy mają odpowiedni sprzęt] , bo że będą w 4:2:2 i ze słabym sygnałem to wątpliwości nie mam). 


A w ankiecie nie zaznaczyłem żadnej opcji, żeby inni nadawcy w niej niewymienieni nie byli poszkodowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo badanie oglądalności to pic na wodę i liczą się tylko osoby mające telemetr. I właśnie nie ma znaczenia czy Ty obejrzysz reklamy czy też nie, liczy się czy osoby z telemetrem je zobaczą. Nie wiem jaka liczba ludzi ma w domu telemetry (ze dwa tysiące maks?) ale tylko ich oglądalność się liczy i na jej podstawie wyliczana jest ta ogólnopolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wielki dylemat. Nie za bardzo mogę wydać te 99 zł (inne wydatki czekają) ale jak sobie wyobrażam te niemieckie komentarze to może ulegnę. Sam nie wiem. Jakbym jeszcze znał niemiecki to może wystarczyłoby ARD i ZDF, ale jak nic nie rozumiem to smaczki meczu przelatują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Česká televize odvysílá všechny zápasy Eura 2016
  Jan Burda, 6. června 2016  

Česká televize nabídne svým divákům všechny zápasy nadcházejícího fotbalového mistrovství Evropy. Padesát z jedenapadesáti duelů navíc odvysílá živě. Kompletní program uvidí diváci rovněž na webu České televize nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Z fotbalového Eura tak Česká televize odvysílá více než 255 hodin, z toho premiérově 167 hodin.

 

http://www.digitalnitelevize.cz/zpravy/obecne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że właśnie oglądam również na ČT Sport HD, sprawdziłem i można bez problemu oglądać EURO z pozycji 52° East w jakości HD na programie Türkmen Sport,

odbiór jest możliwy na antenach 80cm.

Parametry: 12303 MHz - Vertical - SR 27500,161 - FEC 2/3 - DVB-S2 / QPSK / CCM - SNR 18,9dB

 

eaTTqUhs.jpg

Edytowane przez Wanderer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...